Lietotājvārds
Parole
Juris>>riebjas 02.09.2014. 18:36:09
Es jau ilgāku laiku lietoju ABP (reklāmu bloķētāju). Super lieta un reklāmas man liek mieru. Tiesa, viņi mani bieži mēģina (čakarēt) un neļauj atvērt konkrēto adresi ar pirmo reizi, bet tas ir pārdzīvojams.
minētās grāmpatas tiks sadedzinātas?
Grāmatas ir par Lielo Tēvijas kaŗu, nevis par 2. Pasaules kaŗu.
1. septembri nekādā veidā nesaistu ar PSRS, lai arī tāda tradīcija radās tajos laikos, nav vajadzības to politizēt. Arī priekš vecākiem ir savs labums - brīvdiena pirmklasnieku vecākiem.
Ļoti slavējama attieksme!
nākt e-klasē...jo momentā lec virsū reklāmas
LV = RUSSIA 02.09.2014. 13:18:28
pareizi nav ko svinet krievu imperijas svetkus - 1 septembris / pedejais zvans russiansearchmarketing.com/whats-happening-first-bell-rings/
Ar šādām - mierīgām - metodēm var parādīt savu nostāju. Tas tikai parādīs, ka mums nav vienalga, ko iebaro mūsu jauniešiem, mēs uz to reaģēsim un izvērtēsim, neatļausim visu. Sen bija laiks.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.