Lietotājvārds
Parole
Ieva 22.09.2014. 12:56 - piekrītu! Tieši tā - katrai skolai ir sava specifika!
Ka tik visu nolikvidēt, apvienot, izjaukt, sagraut...riebjas!
Un vēl. Horeogrāfijas vidusskolā uzņem no 5.klases. EDMV un Doma kora skolā bērni mācās no 5 gadu vecuma sagatavošanā un no 1.klasītes visus mācību priekšmetus. Mediņus izvēlas tie, kas vēlas paralēli mācīties citā skolā un apmeklēt mūzikas skolu, un visu uz vietas mācās tikai vidusskolā. Un atkal - KĀPĒC TO JAUKT...??
EDMV absolventi ir zīmols pasaulē. Uz horeogrāfijas vidusskolu brauc jaunieši no ārzemēm, šobrīd zinu vismaz 3 bērnus no Pēterburgas un vienu no Lietuvas, kas tur mācās. Un Doma kora skolai ir pilnīgi cita specifika (abas pirmās strādā uz nākotni, koris ir TAGAD). Kā un KĀPĒC tas būtu jāmaisa vienā katlā???!!!
Piekrītu Lanai. Katras skolas vārds ir kā rādītājs cik daudz un smaga darba ir ieguldījīs katras skolas audzēknis. Ar apvienošanos panāks tikai kombināta efektu un zudīs visa īpašā attieksme pret īpaši talantīgiem bērniem. Katrai skolai tomēr ir īpaša specifika un to arī tā būtu jāatstāj.
Ja es savu bērnu sūtu uz Jāzepa Mediņa skolu, es nevēlētos, lai to pēkšņi apvieno, un zūd šis zīmols, nosaukums. Tas taču galu galā ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ izvēlas vienu vai otru skolu - vārds.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.