Lietotājvārds
Parole
Nav ta nekada 1. sporta klase Latvijā
Tā nebūt nav 'Latvijā pirmā klase ar sporta novirzienu'! Vismaz Jelgavas 4. vidusskolā tāda klase ir jau trešo gadu! (Un zinu, ka vēl ir Latvijā 'sporta klases' Skolēni papildus skolas programmai apgūst slidošanu, peldēšanu un citus sporta veidus.
Es gan esmu vairāk Par. Pārāk daudz mums jau aptaukojušos bērnu, kutri starpbrīžos skrien pēc čipsiem. Kaut kas nogājis greizi. Jāradina atkal pie veselīga dzīvesveida un sporta. Visvieglāk to izdarīt jau mazotnē,
Vairāk tādu skolu! Kad mācījos skolā, mums 2x nedēļā bija nultā stunda 7.15 - "obligātais" koris. Apmeklētība gandrīz 100% - arī neizpildītu mājas darbu varēja pagūt norakstīt! Kad satikāmies salidojumā, kora stunda daudziem bijusi viena no mīļākajām. Protams - visu izšķir kadri! Paldies skolotājai Margaritai!!!!!
Nezinu, es tomēr baidītos savus bērnus sūtīt tik mazā vecumā uz klasi ar sporta novirzienu. Var jau pēc skolas iet uz nopietniem treniņiem.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.