Lietotājvārds
Parole
zell nav musu skola\
hmm, ar talantīgajiem tiek strādāts papildus, par to neviens nevienam neko nepiemaksā. arī nedēļas nogalēs, brīvdienās utt.
Prieks par skolotājiem! Apsveicu! Jautājums - ko darīt tiem skolotājiem, kuri strādā ar pārējiem skolēniem. Vai skolotājiem ir iespēja izvēlēties strādāt tikai ar talantīgajiem?
Apsveicu , jau trešo reizi Rīgas 41.vidusskola rullē!!!!
Malači, Rīgas 41.vidusskola! Sit pušu visas tās ģimnāzijas!
Matemātiķis 03.09.2014. 12:07:15
Pilnīgi piekrītu A.M. Mazo skolu reitingā kopā tiek vērtētas mazās vidusskolas un sākumskolas. Vai sākumskolas nevarētu vērtēt atsevišķi pēc dalības olmpiādēs?
Ir Olimpiskās un ir Para-Olimpiskās spēles. Mēs lepojamies ar Aigaru Apini un citiem paraolimpiešiem. Varbūt ir laiks padomāt par "neolimpiskajām" skolām un skolotājiem?!
Prieks par skolotājiem, kuri mīl savu darbu! :) To novērtē! Apsveicu!
Manā skolā strādā fantastiski skolotāji, pāris no tiem patiešām būtu pelnījuši iegūt Pūci. :) Diemžēl tādēļ, ka šogad skolēni netika uz olimpiādēm, skolotāji pat netika izskatīti balvas saņemšanai.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.