Lietotājvārds
Parole
Tāpēc jau bauri ir pret Lembergu, lai nebūtu attīstība LAtvijā
ticu gan... 22.02.2015. 16:31:06
... ka vērtēs...
ai, ai, ai..... 20.02.2015. 20:56:43
Tiešām? Izvērtēs???
un kur palika tie datori katram skolotājam? Vienīgais Lembergs oficiāli katram skolotājam Ventspilī iedeva datoru darbam, bet tas jau no pilsētas, nevis IZM.
hhhh 17.02.2015. 15:01 Tāpēc jau jādomā visādi modeļi, samazinot skolotāju algas, jo tad būs ar ko aizlāpīt iztrūkumu pavirši un nemākulīgi veidotam projektam. Gluži pretēji - tas ir apbrīnojami labi un rūpīgi izplānots projekts! Jūs domājiet, ka valsti čakarēt ir ļoti vienkārši - tur ir vajadzīgas iestrādnes, smadzenes un nekaunība!
Noņemt VIAA liek''ezus, tos nenormālos papīru blāķus, ko viņi pieprasa saražot. Pēc tam atradīsies kapacitāte , lai paveiktu reālo darbu! Tagad lielākā daļa spēku aiziet ziņojumu rakstīšanā, nevis strādājot.
Vai man vai!!! Pirmo reizi varbūt kas jau atbildēs par tām nevajadzīgiem "jociņiem" un projektiem iztērētām summām!!! Neticu gan... bet cerība mirst pedējā...
Vai nevarētu nosaukt šo iereidņu uzvārdus un saņemtā atalgojuma lielumu? Ļoti gribētos zināt vai tie nav tie paši, kuri izmisīgi vēlas ieviest sociālo taisnīgumu - visi pelnām vienādi, nevajag diferencēt. Kāpēc tāda padomijas palieka?
Tāpēc jau jādomā visādi modeļi, samazinot skolotāju algas, jo tad būs ar ko aizlāpīt iztrūkumu pavirši un nemākulīgi veidotam projektam.
pēdējais jau bija, ka būs kursi.... ....................
Tas bija valsts projekts, vai ne? Tad jau, protams, mēģinās izvairīties.
Jāatmaksā ieguldītais 17.02.2015. 13:49:06
Obligāti!!! Tā ir kārtējo reizi tualetes podā nolaistā nodokļu maksātāju nauda!!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.