Lietotājvārds
Parole
nu ta
Vnk malaci
man loti nepatika ka sei ir fotos
nav neka ipasa
forši
:)))))))))))))))))))))
Jā , draudzīgs kolektīvs palīdzēs iegūt labus atestātus, CE rezultātus, tikai kur statistika-kas notika pēc tam? Anglija, Īrija vai staigāšana pa augstskolām un fakultātēm, jo mācīties nav raduši.Blefs!
Tas ir ļoti vienkārši - 1.pusgadā visiem visas atzīmes uz leju (8,5 =8 liecībā, 5,5=5 utt.), bet 2.pusgadā visas atzīmes visiem uz augšu ar iespējām labot arī tās, ko nevar uzvilkt uz augšu (piem., 7,3 var izlabot uz 8), un sanāks ļoti labs procents. Jebkura mazā skola to var īstenot bez problēmām (ja tikai draudzīgs skolotāju kolektīvs).
Skauģi..
Ir iespējas piedalīties dažādos konkursos. Bet, vai ir godīgi par uzvarētājiem nosaukt klasi, kuras vidējā atzīme, piemēram, ir 6,8? Ja citai klasei šī vidējā ir 7,6? Var jau teikt, ka pirms tam pirmajai klasei bija 6,4, tātad vidējo paaugstinājuši par 0,4, bet otrai klasei piers tam bija 7,4, tāpēc paaugstinājuši tikai par 0,2. Bet KURA klase ir vairāk mācījusies abos gadījumos??? KURI var labi un LABĀK???
Filma bija super,bet balvu sadalījums pa vietām gan bija neizprotams.
filma gan bija suuuper'!!! :)) paldies!! :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.