Lietotājvārds
Parole
labs
Skolotaja R. 23.04.2014. 15:36:31
Maziem berniem no 4-7 gadiem tur patika tikai lielakiem bija garlaicigi .
Burvīga iespēja apskatīties
Bijām. Patika. Ļoti intersanti Iesaku aizbraukt.
Kur rakstā ir minēts, ka šī ekskursiju iespēja ir jauna un nebijusi? Neredzu. Un nopietni - Jūs piesienaties tam, kā ir uzrakstīta cena? Muļķīgi ķengāties par to, ka tiek sniegta kaut kāda informācija....Neviens taču nespiež to lasīt vai kaut kur braukt. Tieši tāpēc cilvēkiem ir prāts, lai spētu atlasīt tieši sev nepieciešamo un aktuālo informāciju. Arī es ar klasi šo vietu par ekskursijas mērķi apdomājām jau pagāšgad, bet beigās tomēr vairāk izvēle krita uz citiem objektiem. Varbūt citreiz.
Vai nevar norādīt normālas cenas, nevis mākslīgi pazeminātas? Nu nemaksā tā ekskursija 4 eur! Ja ir klāt vēl PVN, tad tas uzreiz jāiekļauj cenā. Nav ko ķert muļķus uz tiem 4 eur+pvn. Kā gan iepriekšējais komentētājs tur varēja būs ar klasi pagājušajā gadā, ja rakstā norādīts, ka tā ir jauna ekskursija? Tiešām kaut kāds reklāmraksts ar reklāmkomentāriem
Šis raksts satur reklāmas informāciju. Pērses krasta māksliniece ir paziņa e-klases portāla administrācijai? Kāpēc gan e-klasē neieviest sadaļu - piedāvājumi skolu ekskursijām, lai tad visi amatnieki, īpašnieki un visi citi, kas bērniem var piedāvāt ko saistošu un radošu, sniegtu iespēju skolām izvēlēties.
jauki ļoti jauku
Tu nemanīji, ka rakstā ir minēta ekskursijas cena, kā arī papildus pusdienu cena?
Ir kaut kādi ierobežojumi saistībā ar grupu izmēriem?
ko????????????????????????????????????????????
vai jāmaksā???
bijām ar klasi jau pagāšgad 16.04.2014. 12:41:15
Vispār jauka vieta un savā darbā tiešām ieinteresēta vadītāja. Bija prieks klausīties.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.