Lietotājvārds
Parole
Pedagoģijai NĒ! 24.06.2014. 18:36:58
Nemācieties par skolotājiem! Jūs taču redziet, dzirdiet, kā zākā skolotājus! Jūs ziniet, kādas ir viņu patiesās algas, par kādiem grašiem jāizdzīvo, bet kā jūs aiz muguras aprunās, ka saņemat vairāk nekā esat pelnījuši! Jūs zinat, ka būs jāstrādā garas stundas bez samaksas, neviens pat paldies nepateiks, tieši otrādāk - part jūsu nesavtīgo bezalgas darbu jums uzgāzīs samazgu spaini uz galvas un pateiks - slikti strādāji! Un tūlīt jums iebāzīs acīs, ka jums ir tik garš vasaras atvaļinājums - veselas 8 nedēļas, kā jums vēl nav kauna teikt, ka citās valstīs, kā, piemēram, Francijā skolotājam ir apmaksāts vesels gads ik pēc 4 nostrādātiem gadiem, kad Francijas skolotājs var braukt pa pasauli, to apskatīt, bagātināt sevi un atpūsties, nemaz nerunājot, ka Francijā ir skolotāja palīgs katrā skolotāja vadītajā stundā!
Nu veel labii notaariem , tiesu izpildiitaajiem...
Par skolotājiem gan neviens nenovēl kļūt. Žēl gan.
Mammīt, vai tad Jūs tam dakterim saujā tos 25 eiro iespiežat? Kabatā iestumjat? Ja samaksa iet caur kasi, tad gan nekāda lielā peļņa dakterim nesanāks ... par telpu īri medicīnas iestādei jāmaksā, par apkuri, par elektrību, par karsto ūdeni, par interneta pieslēgumu, baltais ķitelis arī pa reizei jāmazgā... no tā, kas paliek pāri, trešā daļa nodokļos aiziet. Vai tad Jums skolā tādu priekšmetu kā sociālās zinības un ekonomikas pamati nebija? Tikai mazi bērni domā, ka pārdevējam veikalā zelta dzīve - konfektes ēd, cik lien, un visu pircēju samaksāto naudiņu vakarā nes uz māju.
Protams, jo ārsti par 5 minūšu konsultāciju prasa 28,60eiro. Atnes rezultātus kādai manipulācijai - atkal 25.80eiro. Kāda vaina, ka tādā veidā pelna: 10 minūtēs vairāk kā 50 eiro. Kurā profesijā vēl kāds šādi pelna?Visi ārsti tikai "brēc"', ka nav medicīnai finanses, bet kur tad paliek šī naudiņa?
Es savai meitiņai novēlu kļut par radošu personu, kas strādā specialītātē, ko mīl! Varbūt ne visas specialitātes nodrošina bezrūpīgi dzīvi, bet, ja cilvēks strādā un nopelna naudu ar savu hobiju, tad tas ir liels sasniegums.
Es gan saviem bērniem novēlu kļūt par māksliniekiem - interesanta un jautra dzīve!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.