Lietotājvārds
Parole
Novēlu katram atrast sevī spēju priecāties - ne tikai par sevi, bet arī citiem! Nespēja priecāties par citiem apliecina arī nespēju priecāties par sevi... un arī par saviem darba augļiem... Katrs atbalsts un uzslava, ko izteiksiet citiem, pie Jums atgriezīsies. Tāpat, kā pie skolotājiem ar lielo burtu atgriežas viņu skolēnu novērtējums un pateicība! Ja kād ir bijis ātrāks, veiksmīgāks un laimīgāks - uzdodiet sev jautājumu - kāpēc es ne? // nevis meklējiet sev attaisnojumu - kāpēc es ne.... Atšķirību spējat ieraudzīt? :) Un, jā - paldies abiem pieminētajiem skolotājiem - jo tieši viņi man iemācīja - tiekties uz "vairāk" :) lai veicas Danai - malacis!
Lai veicas! Apbrīnojama skolotāja - turam īkšķus, lepojamies! Lai svētība katram darbam, ko dara pedagogi! Neskaudīsim - atbalstīsim ar vislabākajām domām! Cik fantastiska iespēja Latvijas vārdu nest pasaulē! Jā, mums ir simtiem izcilu skolotāju - TURAMIES kopā šajā konkursā, arī iekļūšana pasayules labāko 50sarakstā jau ir milzu uzvara! PALDIES!
Drosmīga, uzņēmīga, enerģiska. Žēl, ka skolotāju darbu tik reti novērtē. Toties Saeimas un ministriju darbinieki par "īzgāztiem" projektiem, nepamatoti izšķērdētiem līdzekļiem un krustvārdu mīklu minēšanu regulāri palielina savas algas.
>>>mammai 10.12.2015. 09:01 10.12.2015. 09:26:44
Vai tad tas, ka skolotāja ir piedalījusies šajā konkursā, kaut kā mazina Latvijas izcilo Pedagogu devumu? Rakstiet par viņiem, popularizējiet! Es vispār nesaprotu, par ko te jāstreso un jāņemas...Nu, jauna, enerģiska skolotāja pieteicās konkursā, un veiksmīgi. Apsveicami! Manās acīs (nepazīstu minēto skolotāju, dzīvoju tālu) tas nekādi nepazemina man pazīstamo (manu bērnu skolotāju) pedagogu nopelnus!
nevajag jaukt skaudību ar to, ka skolotāji šādu vērtējumu "pasaules labākā skolotāja" neuzskata par kaut ko tik prestižu, kā savu skolēnu novērtējumu. Ja jauns skolotājs izveidojis sākumsskolu, tad tas nozīmē tukai to, ka ir daudz ideju un enerģijas, bet par rezultātiem varēs spriest tikai pēc adiem.Latvijā ir daudz ļoti labu skolotāju, kurus skolēni atceras vēl pēc 30- 50 gadiem, jo viņi ir bijuši skolotāji ar lielo burtu. Ir jau minēti šeit Mencis, Endele, varu piebilst, ka gandrīz katrā skolā ir pa izcilam pedagogam, bet cik par viņiem mēs šeit Latvijā dzirdam, jo popularizēt laba skolotāja darbu taču nav nekas interesants, labāk mūs visus nolikt pie vietas ar vērtējumu- prasa tikai algas, bet negrib strādāt.
skolotāju bērni novērtē pēc gadiem. Labi, ka cilvēks spēj sevi novērtēt, kāpēc ne? Apsveicami. Grib'ētos uzzināt Danas pieredzi. Lai veicas!
Priecājos par jebkura latvieša veiksmi pasaulē un ticu, ka skolotāja Dana ir to pelnījusi! Sūtam sveicienus un laba vēlējumus, kaut arī nepazīstam, bet gan jau šādi aktīvi un pozitīvi cilvēki liks par sevi dzirdēt!
Droši vien šeit nav skaudība, bet privātskola ir privātskola, tur kontingents ir cits,vecāku atbalsts,skolotāja slodze cita un cita samaksa. Ir motivācija. Nodzītiem zirgiem tās nav.
kam nav ko darit ,tie tik meklē internetā,kur nopelnīt naudu, malači,bet kā ar skološanu mūsu jaunatni???
Iespējamā misija -tas ir ko ""vērts""!! Var jau paspēlēties pāris gadus... un tālāk?? 9.Kl. eksāmenus ar spēlēšanos nenokārtos!!!!!
Tad viņa ir direktors .... un tas ir "privat" skola vai man liekas?
Par to. cik labs ir skolotājs, atļaujiet spriest bērniem un vecākiem. Spriežot pēc šādiem mistiskiem konkursiem, iznāk, ka jaunizceptā skolotāja Dana ir labākā skolotāja Latvijā. Nopietni? Mēs gan balsojam par savu bērnu skolotājām, kas noteikti ir vismaz tikpat labas, ja ne labākas.
sākumskolas skolotāja 09.12.2015. 17:14:51
Apsveicu, Dana! Malacis! Prieks par tevi un arī to, ka nes mūsu vārdu pasaulē! Lai veicas arī turpmāk!
nedrīkst nokaut entuziastus!!! (Tik svarīgā mākslā un zinātnē kā pedagoģija!) Prieks, ka jaunajiem ir tā dzirksts, gribēšana un cerība! Lai veicas Danai un visiem citiem profesionāļiem -sava darba veicējiem - pat, ja darbs nav skaļos reitingos novērtēts.
... atkaras žoklis un paliek smagi elpot - skolotāji it kā... bet nu tak - 3 labi vārdi pret 3 nejaukiem par kolēģi... diletantiska un zemiska skaudība ir nācijas īpašība - ne tur ko pielikt, ne atņemt. Cēsu Jaunā Sākumskola ir viena no nedaudzajām Latvijā, kas uzdrīkstas - domāt un darīt - un arī piedalīties šai konkursā (citējot te dažu zaļo aiz skaudības "kuri nav pat iedomājušies meklēt kaut kur interneta dzīlēs kārtējo konkursu un pieteikties tam...") - kas dotu ne tikai prestižu "tukšas pupu mizas" , bet atspaidu savu labo ideju realizācijai. Apsveicami, Dana! Lai Jums veicas! UN lai veicas skolai - Jūsu ideja arī ir "save the world" statusā, viennozīmīgi. Novēlētu arī pārējiem skolotājiem "kas neiedomājas" un kas noslīkuši bezcerībā nemīlamā darbā - uzdrīkstēties izbāzt galvu no sava varžu dīķa, kurā viens otru noslīcināsiet, ja turpināsiet šādā garā.
Interesanti, pēc kādiem kritērijiem var noteikt, kurš tieši cik labs skolotājs ir? Vērtēšana ķekša pēc... nē, nu ja kādam no tā paliek labāk, droši uz priekšu! Reālās kvalitātes gan tas diez vai atspoguļo, it īpaši salīdzinājumā ar kolēģiem.
Ja kādu interesē 09.12.2015. 13:19:30
Dana Narvaiša, Cēsu Jaunās sākumskolas direktore, vada mūziku un angļu valodu sākumskolai. Profesionālā bakalaura grāds tūrisma vadībā, Vidzemes augstskolā (2009); otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības grāds pedagoģijā – „Sociālo zinību skolotājs”, Latvijas Universitātē (2013); profesionālais maģistrs sociālajās zinātnēs – „Pārvaldība un komunikācija”, Vidzemes augstskolā (2014). "Iespējamā Misija" (2010).
uzdrīkstēšanās 09.12.2015. 12:52:22
Protams, prieks, ka atkal Latvijas vārds izskan pasaulē, bet tas ir kārtējais nothing special.... Ja mēs gribam uzzināt patiesi labākos skolotājus pasaulē, tad liekam tajā pieteikties visiem superlabajiem. Man ir bēda par tiem 30 manas skolas superīgajiem skolotājiem, mani ieskaitot, kuri nav pat iedomājušies meklēt kaut kur interneta dzīlēs kārtējo konkursu un pieteikties tam...
Prieks, ka ir tādi skolotāji!
Skaista skolotāja un labi darbi! Apsveicu!
Jermolovičs 09.12.2015. 11:26:11
Ļoti intresanti. Neesmu pat dzirdējis par šādu skolotāju, bet viņa ir viena no 50 labākajām pasaulē. :) Okei, tad zinu vismaz 20 kandidatūras, ko nākamgad nominēt.
Sveiciens Danai! :) Prieks!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.