Lietotājvārds
Parole
Man patīk vārds "atrast" miljonus!!!! Es arī gribu atrast!!!
valdīšana drīzāk piemaksātu , teiksim, grieķu skolotājiem, ja šie kaut ko tādu pieprasītu...
Varēt jau var, bet tikai ne skolotājiem. Tie jau var pagaidīt. Viedajiem tikai vajag algas pielikumu pa 600 -700 par īpašiem nopelniem Latvijas aizbraucēju labā.
nevis neprot - bet NEGRIB! Tad taču būs 1) jāiespringst pamatot, kā novadīt naudu līdz skolotājam, un kā pēc tam atskaitīties, ka līdzekļi lietderīgi izmantoti, 2) BET = VISTRAĢISKĀKAIS = JO TAD BŪS JĀPIEGRIEŽ KRĀNS POLITBIZNESIEM, kas caur izdevējkantoriem, skolu vērtētājkomisijām, semināru stādītājiem noripo IZM ierēdņu un politisko darboņu, asociāciju uzņēmumu un "ekspertu" kabatās. JŪS KO!? šitos miljonus gribat skolotājiem atdot?! UN badā mirstošiem IZM darboņiem, tirgū nerentabliem "ekspertiem", LIZDAI un pārējām asociācijām NOGRIEZT??? Jūs ko!?
to Īpaši dumš 03.03.2016. 10:38 03.03.2016. 14:49:41
Nevar, jo neprot pareizi sastādīt plānus ES līdzekļu izmantošanai!
A ko neko nedzird par Igauniju? Tāpat skaidra atbilde - viņiem skolotāji ar visu apmierināti, ka nav ne protesti, ne streiki jārīko kā Latvijā un Lietuvā. Kāpēc mēs, Baltijas māsas, nekad nemācāmies no Igaunijas? Why u so good Estonia?!
Turpināt streiku 03.03.2016. 10:40:45
Domāju, ka arī skolēniem šajā skolā pret to nebūtu nekas iebilstams. :))
Turpināt streiku 03.03.2016. 10:40:08
..."bet viena jau paziņojusi, ka streiku turpinās" :D Iepatikās skolotājiem atpūsties! Ja jau, ta jau! :)
Sanāk, ka skolotāju algas visiem palielinās uz skolotāju izdienas pensiju rēķina. Skaisti. Un ko par to saka pieredējušākie skolotāji senjori...
Īpaši dumš 03.03.2016. 10:38:20
Latvija nevar ņemt no ES līdzekļiem?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.