Lietotājvārds
Parole
Latvijā sievieti var pazemot cik zemu vien vēlas - pat atraut no ģimenes - garas darba stundas veikalu kasēs, svētdienas veikalos darbā - svētdiena domāta ģimenei. Tad brīnās, ka bērni skolā slikti uzvedas - nav bijis kad audzināt, jo jāpelna nabagu graši - bērnu uzturēšanai. Nabaga māte, noskrējusies darbā, minimālu algu saņēmusi - bērns ar sliktu uzvedību atriebjas skolā skolotājai,kura ir labākā noskaņojumā nekā viņa mamma.
Mums skolā vīriešu sen jau nav. Pirms diviem gadiem bija viens alkoholiķis, bet nu ir miris. Normāli vīrieši uz tādu darbu nemūžam nenāks :) algas nav, izredžu nav, prestiža nav, nu vienīgais moments ar + zīmi ir, ka esi starp sievietēm un visi tevi lolo un apmīļo
loģiski :) 26.06.2014. 18:15:58
vai ir taadi viirieshi, kuri grib sanjemt zemu algu un pazemojumus no skoleenu puses??? Agraak skolotaajs - tas bija statuss, prestižs, taa bija cieņa!!!
Zems atalgojums+profesijas prestižs ar mīnus zīmi+milzīga birokrātija un formālisms+jebkurš.... var diktēt, kā tev jāstrādā = vīriešu skolā nav. Un nebūs, kamēr nekas nemainīsies.
Nav tādu mēdiju. Ir mediji.
Olita Niedrīte 26.06.2014. 15:05:44
Ir tikai vienas Zināšanas ar lielo burtu- Garīgās Mācības- Ezotērikas zinātne. Viss pārējais ir profesionālas - kalpot spēšanai un viss... apziņas manipulatori arī šeit nenovērtēja Latvijas sievietes, daudzas paspēja uztrenēt apziņas hercus līdz nemanipulējamam līmenim un nav apkrāpjamas ar masu mēdiju meliem :)
Mūsu skolā ir viens skolotājs vīrietis

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.