Lietotājvārds
Parole
garām! > greiškalne 05.07.2014. 17:53:59
Jau iepriekšējā komentārā iezīmējas doma - kontingents skolām ir ļoti, ļoti atšķirīgs. Viena skola atlasa labākos no labākajiem (ģimnāzijas, piemēram), cita strādā ar visiem, kas piesakās, vēl citās (vakarskolās) salasās "reiz dzīves sistie". CE rezultāti būs, protams, stipri atšķirīgi, kaut pēdējās skolas pedagogi ne tikai būs ieguldījuši vairāk darba (un arī savu nervu), bet arī radījuši lielāku "pievienoto vērtību".
greiškalne 05.07.2014. 16:59:46
objektīvāks rādītājs būtu valsts CE rezultātu līmenis %
Nevar salīdzināt skolas, kurās tiek uzņemti skolēni ar lielu atlasi ar skolām, kuras strādā ar VISIEM- kas var, nevar, grib un negrib. rezultāti ir ļoti lielā mērā atkarīgi no kontingenta. Strādāt ar vienu "problemātisko" bērnu ir daudz grūtāk, nekā ar 5 spējīgajiem un gribošiem. Pamēģiniet!
Nav godīgs tas tops. Nekad neesmu uzskatījis par vērā ņemamu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.