Lietotājvārds
Parole
Neapdāvinātais 05.09.2014. 18:47:19
Cepuri nost Eigima priekšā. Ja arī kā politiķis nav īpaši izdevies, tad dāvināšanas prieku viņam neatņemt. Bija Saeimā vai nebija, Ziemassvētki vai 1. septembris, tuvojās vēlēšanas vai tās jau aiz muguras - Eigims regulāri apdāvināja skolnieciņus, un tā jau daudzus gadus...
Musu skolu arii TV3 nolika kaa maigaas varas placdarmu,pilniigi riebas, un kas TV3 maksaa par tekstu safabriceeshanu.
Nē, es gan uzskatu, ka tā ir klaja aģitācija. tas ir tieši pirsmvēlēšanu laikā... Nebūsim taču naivi. Varēja uz Ziemassvētku laiku kādu labdarību izdarīt vai kā.
Eiģims sarūpē dāvanas pirmklasniekiem katru gadu!!! Malacis, Kāda tur aģitācija? Panorāmai kā vienmēr nav ko darīt, cenšas kaut ko ,,atmaskot", Bet par īstajiem zagļiem un nekārtībām valstī ne vārda!!!
Divas puses 04.09.2014. 10:56:52
Kas vainas dāvanām? Vienmēr prieks, ja skolnieciņus iepriecina, jo vecākiem jau tā lieli izdevumi. No otras puses, protams, hmm, nav īsti pareizi laikam, ja to dara, iepinot politiku un vēlēšanas. :/
Šajā gadījumā vismaz bija kancelejas preces. No satura viedokļa - why not? Neba jau apšaubāmas vēstures grāmatas kā no RU vēstnieka!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.