Lietotājvārds
Parole
Šī organizācija varēja neblamēt ministri. Nozares ministrei vajag atbalstu no ZINĀTNIEKU SAVIENĪBAS, PEDAGOGU PROFESIONĀLAJĀM ORGANIZĀCIJĀM!
Jaunu( citu)ministru,domājošu praktiķi,nevis šo teorētiķi,kas nekad nav atbalstījusi skolotājus un no šī darba sapratnes ir ļoooti tālu!
Seilei ir kompetence strādāt skolā par apkopēju.
skolas cilveks 09.12.2015. 19:44:24
Pilnīga muļķība, nekādu Seili, ja nav ministres,tad vara, strādāt bez ministres - tā pati Sraujuma. nekādā gadījumā, nēeeeeeeeeeeee
arī skolotāja 09.12.2015. 19:41:40
Atbalstu Seili!
Mēsgan esam bagāti,ja var pastāvēt skolas, kur klasē 4 skolēni. Ja citur ir klases ar 32 skolēniem, tad ar 4 izmaksas apmēram 8 reizes lielākas. Super.
Un vai tiešām tērēs 15 miljonus ES naudu , lai safabricētu papīrus par kaut kādu kompetenču izglītību? Vai IZM kauns maz ir? Kas no tiem saražotajiem papīriem reāli mainīsies skolās?
Neviens skolā strādājošs gan neatbalsta. Tādu brāķi saražot, kā algu reformas (pareizāk - pārdales ) modeli grūti safabricēt.
Mārītei Seilei ir jāpaliek savā vietā. Nevainojiet ministri, bet gados iesīkstējušu sistēmu.
Seiles vadībā tika izstrādāts lielākais brāķis! Viņa ar zobiem un nagiem to aiztāv! Seile ne mirkli nav parādījusi lojalitāti pret saviem padotajiem- skolotājiem. Tagad slodzi 40 stundās nav iespējams paveikt, bet to vēl paaugstina. Kur pazūd jau ietaupītā naudiņa?
vai tiešām Ilze Viņķele vadīs IZM 09.12.2015. 17:20:54
No informētiem lasītājiem portāls Pietiek.com ir saņēmis šādu interesantu un nenoliedzami vismaz savdabīgi loģisku sarakstu par to, kā varētu izskatīties jaunā valdība un arī nomainītā Saeimas "spice" - lasiet un ņemiet vērā: Ministru prezidente - Solvita Āboltiņa; aizsardzības ministrs - Raivis Dzintars, Ministru prezidentes pirmais biedrs; ārlietu ministrs - Edgars Rinkēvičs; finanšu ministrs - Jānis Reirs; vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs - Kaspars Gerhards; tieslietu ministre - Inese Lībiņa-Egnere iekšlietu ministrs - Rihards Kozlovskis; satiksmes ministrs - Artis Stucka; ekonomikas ministre - Dana Reizniece-Ozola; izglītības un zinātnes ministre - Ilze Viņķele; kultūras ministre - Dace Melbārde; veselības ministrs - Gundars Daudze; labklājības ministrs - Uldis Augulis, Ministru prezidentes biedrs; zemkopības ministrs - Jānis Dūklavs; Saeimas priekšsēdētāja - Laimdota Straujuma; Saeimas priekšsēdētāja biedrs - Mārtiņš Bondars; Saeimas priekšsēdētājas biedrs - Ingmārs Līdaka
Kāda Latvijas Jaunatnes padome (vai komjaunatne?)? Ko pārstāv šī padome? Kādas "darbaļaužu vēstules" sūta šī padome.?! Priekš Seiles tas būtu galējais,totāli netikumīgs līdzeklis - piesegties ar "sabiedrības viedokli", kas nav pat vīģes lapas lielumā. Viņas un visa kantora pienākums būtu nekavējoties pašlikvidēties, jo , izrādās!!! - simts gadu ir veduši paaudzes neceļā, neko nav zinājuši par gaišo izglītības nākotni.Toties tagad ir gatavi būt par stūrmaņiem, kas zina, ko grib skolēni un ko var skolotāji. Kauns, kauns un vēlreiz kauns!
Cik radubērnu ir šajā ,,PADOMĒ"????
kādu seili? Lai iet uz fermu strādāt - ir atbilstošsas prasmes varbūt fermai un harisma ar lauksaimniecei
Civilizētās valstīs Ministru kabinetu veido un ministru amatu pretendentus izvēlas jaunais Ministru prezidents. Tā kā Latvijā , piemēram, aizsardzības ministra pienākumus ir pildījis profesionāls ginekologs (Silārs), šobrīd savas vēlmes izteikt (un pašreklamēties) var ikviens, kam nav slinkums. Atcerēsimies, kā Latvijas Skolotāju savienība virzīja mūzikas pedagogu Kramiņu Valsts prezidenta amatam.
Jaunatnes padome - kur atrodas? 09.12.2015. 13:07:00
Vēlos uzdot reiz populāru jautājumu: cik samaksāja par reklāmu?
Kāds atbalsts var būt ministram (-ei), kurš ticis kā marionete raustīts gan no augšas , gan no ministrijas aparāta. Manu atbalstu varēs sagaidīt tikai tāds ministrs, kas piegriezīs " barošanās iespējas" ministrijas ierēdņiem, kas beidz liks saukt pie atbildības (politiskas, materiālas, kriminālas) Izglītībai paredzēto līdzekļu notrallinātājus(-as) dažādos bezjēdzīgos projektos, pasākumos, komisijās un darba grupās. (Kvalitātes pakāpes, modeļu izstrādātājus, u.c).
Vēl viena skolotāja 09.12.2015. 12:39:48
Speciāli skolotājai Gribu Jums norādīt, ka Izglītības ministram nav jābūt mūsu sapņu piepildītājam, bet jāvada tautsaimniecības nozare atbilstoši valsts vajadzībām. Kāpēc Jūs aiciniet mūs saukt šo personu vārdā? Vai tad Jūs viņu iecelsiet par ministru? Ļausim to darīt tiem, kuriem tas jādara un cerēsim, ka šoreiz nekļūdīsies.
Vēl viena skolot 09.12.2015. 12:30:58
Speciāli
Vēlreiz Skolotāja 09.12.2015. 11:37:50
Ja vēlamies jaunu ministru - tad sauksim vārdā! Izglītības darbinieki, kurš būs mūsu sapņu piepildītājs?
Vēl viena skolotāja 09.12.2015. 11:22:02
Latvijas Jaunatnes padome ar varen lielu biedru skaitu, kur daudzi biedri nemaz nezina, ka ir šīs biedrības biedri. Te jau atklājas patiesā aina. Seile, būdama ministre, kurai jārisina valstiski svarīgas, ielaistas un smagas lietas, nevis deleģē darbu ar jauniešiem attiecīgām institucijām, bet pati darbojas ar viņiem. Viņai tas patīk un pieļauju, ka viņai tas padodas. Tātad lai arī tur dodas un ļauj vadīt ministriju cilvēkam, kurš ir spējīgs risināt valstiski svarīgus jautājumus. Paldies par darbu un veiksmi darbā ar jauniešiem!
nekas būtiski izglītības sistēmā nemainīsies,ja ministrus mainīs kā cimdus un katrs nāks savu uzstādījumu. Radikālas pārmaiņas un uzreiz gribēja veikt Ķīlis un nonāca slimnīcā,jo IZM-a ir viens milzīgs tvaikonis,kuru vēl aizvien dzen uz priekšu kurinātājs ar ogļu šaufeli( stagnējošs un negudrs aparāts), un līdz šim tikai maina kurinātāja darba rīkus un apģērbu,bet dzinējs paliek tas pats. Mārīte,ceru,ir kā Dieva dzirnas- lēni ,bet pamatīgi (varbūt).
Seile ir ļoti neizteiksmīga , viņa nespēj iedvesmot uz pašas minētajiem izaicinājumiem izglītības sistēmā. Viņa ir līdzīga cienījamai pensionētai skolotājai , kas stāv visai tālu no kompetencēs balstīta izglītības satura kopsakarību izpratnes, kur nu vēl ieviešanas ministrēšanas.
Arī es atbalstu M.Seiles palikšanu amatā. Problēma jau nav ministres darbībā, bet "aparātā". Mēs taču visi labi zinām, cik ilgi mēs ejam uz reformām izglītības sistēmā. Manuprāt, jāļauj ministrei strādāt, bet ar noteikumu - izvērtēt katra ierēdņa atbildību. Un, protams, atbilstību amatam.
Jānis S. - viedoklis 09.12.2015. 10:32:20
Kapmaņa varbūt bija vienīgi pret Straujumu. Pret Seili ir pamatoti argumenti - pedagogi ir noguruši no viņas nespējas jebko novest līdz galam, nokārtot kaut vai vienu jautājumu. Nav jau iebildumu pret viņas personību - manā skatījumā Seile ir ļoti cienījama, kompetenta un gudra sieviete, kura nekad neņirgātos par tautu, kā citas valdībā esošas dāmas. Taču fakti ir fakti. Varbūt šis amats nav tas piemērotākais viņai. Noteikti nav.
Kādēļ padome nepastāsta konkrēti paveikto?
Par Mārīti 09.12.2015. 10:29:31
Nesaprotu, kādēļ tāda pretkmapaņa pret Seili. Nozares problēmas nevar uzkraut uz vienu ministru. Laikā, kad daudzās nozarēs ir niecīgs atalgojums, darba slodzes problēmas, taču nekad vēl nav bijis tā, ka visas šīs lieta varētu atrasināt viens ministrs. Arī no Seiles to nevarētu prasīt.
Šķiet, ka jaunatnes padome ir vienīgā, kas atbalstītu Seiles atkārtotu ievēlēšanu...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.