Lietotājvārds
Parole
SLIKTI. ĻOTI SLIKTI. VAJADZĒJA PUBLISKOT. VARBŪT KĀDS ATCERĒTOS, KA VIŅAM IR PULCIŅI, INDIVIDUĀLAIS DARBS u. c. DARBI UZ PAPĪRA UN NAUDAS MAKĀ. Ko nu. Kāds mācītājs(valsts amatpersona)tāda draudze.
Ne jau skolotāji negrib, ka algas publicē. To negrib valdība. Ja publicēs, katram ezim būs skaidrs, ka kopējā aina nav iepriecinoša. Tagad ir ideāli- visi domā, ka skolotāji bagāti un vins otru mēģina norakt.
Skolās skolotāji nopelna daudz vairāk nekā pirmsskolas skolotāji- lai tik publicē.
Mīļie lauku skolotāji! Vai tiešām Rīgas lielo skolu skolotāji ir vainīgi, ka Latvijas lauki "izbrauc un izmirst"? Nav mazo skolu skolotājiem jāpalielina algas, tās noņemot lielo skolu un Valsts ģimnāziju skolotājiem!!! Par to jādomā valdībai. Bet paši taču "Vienotību" ievēlējām!!! Par ko kurnēt, ja tie dara, kā uzskata par pareizu?
kāda skolotāja 16.12.2014. 15:35:24
Man vienkārši kauns atzīties, ka es esmu tāda muļķe un strādāju skolā. Es vēl apprecēties gribu.
Lūdzu publiskojiet! Vienreiz jāpieliek tiem uzbrukumiem trekns punkts. Un blakus, lūdzu, citās nozarēs strādājšso un šamējo atvaļinājumu ilgumus, un apmaksas... Paskatīsimies- kam garākie un naudīgākie atvaļinājumi!
A ko ta nepubliskos?...bail palika, ka tauta redzēs cik pedagogi nopelna un vēl bļauj? Ļoti daudzās valsts un pašvaldības iestādēs publisko algu sarakstus...un kāds tur morālais kaitējums?..Protams, runa arī par samērīguma principu..starp Rīgas un lauku skolām...
neredzu jēgu no tā publisko vai ne... Tāpat visi anonīmi izpaužās :) Bet otrs kāda kuram starpība cik kurš pelna... Ja publiskos, tas jau būs morālais kaitējums, jo ne visi grib atklāt cik viņi pelna!!! Un nebūs godīgi, ja visi zinās cik nu kurš pelna... Jo ja jau publisko, tad visu valsts budžetu... Un neaizmirstiet par zagļiem... Nebūtu prāta darbs publiskot... Jo kad izsaka anonīmi cik kurš pelna nav tik kaitējoši, jēl tad kad publisko zem vārdiem un uzvārdiem. Cik kurš pelna, katra cilvēka privāta lieta!
Jo pagaidām šis jautājums vēl nav slēgts pavisam.... pašlaik algas nolemts nepubliskot un tagad vairs to neapspriest... bet vēl šodien runā pa to, vai pie šī jautājuma vajadzētu atgriezties.
Ierēdņu maciņos gan visiem patika iebāzt savus degunus, to nu katram gribējās redzēt, kādas tad nu tās algas ir. Ierēdnis jau nav cilvēks, to var zākāt un lamāt.
Kāds jau nu ļoti pārdzīvos, ka nevar iebāzt degunu svešā maciņā:)
Kāpēc virsrakstā ir vārds PAGAIDĀM ???
Joprojām neatbildēts jautājums - kāpēc valdība sagribēja tik steidzami publiskot tieši skolotāju algas? Vai nav dīvaini, ka valdības priekšlikums par skolotāju algu publiskošanu nāca laikā, kad skolotāji pauda vēlmi cīnīties par algu palielinājumu? Šobrīd daudzi skolotāji (arī mēs) ar bažām gaida Ziemassvētku vecīša "dāvanu" - jauno pedagogu darba samaksas projektu. Nav ticības, ka daudzu skolotāju algas nesamazināsies vairāk kā par 1/3. Šobrīd strādājot vairākās skolās, pat vairākās pašvaldībās, skolotāja var sagrabināt oficiālo iztikas minimumu. Kad skolā ļaus strādāt tikai slodzi, būs jāiet dežūrveikalā par nakts kasieri vai apkopēju. Vai tāpēc vajag 2 augstākās izglītības + maģistru + tālākizglītību par pašas naudu, lai varētu mācīt citus priekšmetus + N-tie kursi un semināri katru gadu????
Vispār es secinātu tieši pretējo... Ja negrib, lai publisko, tad ir niecīgas. Jo būtu kauns, ka draugi un paziņas to redzētu. :/
Nemaz nesāc!!! Kādiem skolotājiem algas lielas!! Varbūt dažiem krutākajās skolās tikai! Lielās algas ir direktoriem un administratīvajiem darbiniekiem! Skolotājiem nav lielas!
Tad jau tās algas skolotājiem nav nemaz tik mazas,ja negrib publiskot.
Žēl! Es ar abām rokām esmu par publiskošanu, bet.. lai tiktu norādītas arī nostrādātās stundas un netikai skolotāju, bet visu valsts struktūru algas ar prēmijām. Tad nu paskatītos, kādā "melnajā caurumā" pazūd naudiņa.
Ta beidzot.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9-8=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.