Lietotājvārds
Parole
vērtēt jau Jūs varat ...bet...ar varu patriots nebūsi!!!
Labrīt > no skolas 06.09.2014. 22:28:29
Par "pedagogu uzvedības standartiem" tik tiešām var no sirds izsmieties! Bet par audzināšanu ģimenē, ja kāds no tuvajiem cilvēkiem devies pelnīt iztiku plašajā pasaulē ...hmm ... tas nav tik viennozīmīgi. Vai mūsu Dainu tēvam, K.Baronam, vai dzejniekam Rainim pārmetīsim patriotisma trūkumu? Bet viņi garus gadus pavadīja ārpus Latvijas. Tāpat mūsdienās daudzi sportisti, mūziķi ...Var taču dzīvot savā tēvu zemē un nemīlēt to, bet var dzīvot svešumā un sirdī dārgu turēt dzimto zemi. Varbūt pamazām, soli pa solim cilvēkos jāveido priekšstati, ka valsts - tie nav tikai politiķi un lielāka vai mazāka ļaužu pārticība?
Pilnīgi piekrītu iepriekšējam komentāram! Bet kā ar to patriotisko audzināšanu mājās bērniem, kuru vecāki devušies pelnīt iztiku pasaulē? Kā ar to patriotisko audzināšanu, ja ģimenē knapi var savilkt galus kopā, godīgi strādājot, bet līdzās dzīvojošais tautas kalps- oi kā dzīvo un saka: "par visu jāmaksā, cik tas maksā" , " jādzīvo tā, kā var atļauties"...! Mani uzjautrina frāze "pedagogu uzvedības standarti" Kādi ir mediķu, policistu, deputātu "uzvedības standarti"?
Izskatās, ka no gara ziemas miega kungi pamodušies! Valstiskā audzināšana JAU SEN NOTIEK skolās, manuprāt, pat diezgan labā līmenī. Pagājušā gada 11.novembrī, Lāčplēša dienā, ļoti daudzu skolu skolēni apmeklēja "Dauderus", kur iepazinās ar ordeni un tā tapšanas vēsturi. Pēc tam es ar saviem audzēkņiem gāju uz Brāļu kapiem, arī tur bija ļoti daudz skolēnu. 18. Novembra svinības skolas zālē, par tradīciju kļuvusī 9-klasnieku ekskursija uz Tīreļpurvu, pieminot Ziemassvētku kaujas, Barikāžu atceres nedēļa ar skolēnu zīmējumiem un pierakstītajiem radinieku atmiņu stāstiem, iesaistīšanās lielajā pavasara talkā, "Eiropas nedēļa" no 4. līdz 9. maijam - tie ir tikai daļa no pasākumiem, kas notiek manā skolā.
Šodien - vairāk nekā jebkad - var just, ka valstiskā audzināšana ir vajadzīga... Bez patriotisma mēs jau sen atkal būtu RU.
Lielo aprakstīto tāfeli redzēju, bija pilna pierakstīta.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.