Lietotājvārds
Parole
Sveicieni kolēģiem! Man ļoti patīk mans darbs un to daru no sirds, bet strādājot ārpus Rīgas samaksa par darbu ir tik zema, ka nav iespēja ziemā nomaksāt komunālos un īri. Tad kā sakiet, kā lai domā vēl par demogrāfijas celšanu ? Viens knapi spēj iztikt.Tā varētu uzskaitīt daudzas lietas, kas secīgi rindojas viena aiz otras.
ok nepārmet kmm. Pats arī būsi vecs, bet jauno paaudzi vajaga. No skolas aiziet gudri skolotāji. Māci pats savus bērnus, ja vispār tev tādi ir. Zināsi ko nozīmē būt skolotājam. Es gribēju rakstīt nekaunīgāk, bet ievēroju noteikumus. Pats esmu skolotājs. Uz Ziemassvētkiem mūsu skolā audzinātājas par savu naudu pērk piparkūku mīklu, bet bērnu tēvi pie veikala dzer alu.
ok ---->kmm 17.12.2014. 09:24:55
Jus ari busiet kadreiz veca un ari jums bus ta nosauktas jusu vienveidiigas stundas, lai jums veicas
Labrīt, Antānija. Šodien šeit klusē. Pārējie 17.dec. komentāri ir labi. Arī es savu kabinetu pats varētu kopt katru dienu, bet neļauj pašvaldība, jo vajagot darbu bezdarbniekiem(agrāk-simtniekiem). Žēl.
Es jau sen strādāju bez medmāsas, jo citādi pavisam maz sanāk. Esmu šaurais speciālists laukos. Vēl domāju atteikties no apkopējas pakalpojumiem, tad varētu vēl vairāk saņemt. Un, tad man nevajadzētu uz vairākām vietām braukāt. Tāpat arī skolotājam iespējams piestrādāt citos amatos. Un, galu galā, apkopējas vispār nevajag, ja naudiņas ir tik maz...
Kā nosaukt cilvēkus, kuri kaunās Freibergas dzīvokļa maksājumiem nedot 5517 eiro mēnesī, bet nekaunās ar neārstētiem bērniem? ziedot.lv vāc nepilnus 6000 bērnam, lai viņš varētu sākt runāt. Latvieši, es Jūs nesaprotu, kā Jūs varat maksāt vecai sievietei zelta podam un neiedot no mūsu nodokļiem bērna ārstēšanai? Valsts ir paplašināta ģimene! Kura normāla ģimene pirks vecmātei zelta podu, ja nav nauda bērna ārstēšanai un bērns nevar runāt?
Vai tiešām mēs pēc šitā pēc brīvdienām iziesim darbā???
Nav nekādu problēmu , lai arī neatrod šo naudu, tā pat esmu sapratusi, ka šis būs man pēdējais mācību semestris. Man kā jaunai skolotājai, kurai ir gandrīz pilnas divas slodzes, iedota audzināmā klase uz rokas atliek tikai nieka 580 eiro. Neredzu ne rītu ne vakaru, jo katrai stundai taisu interaktīvos materiālus, darba lapas u.c. Piedodiet tas neatmaksājās un nerunāsim par nervu sistēmu dēļ "īpašajiem" bērniem, kuriem vecāki tiks spēj aizstāvēt, kuriem protokoli ir sarakstīta pilna jūra un viņi spēj tikai priecāties, kuram būs lielāks naudas sods. Mana izglītība nav tik slikta lai šādi novērtētu, un piedodiet, bet vadība nav kā vadība! Un lai paliek strādāt vecās skolotājās, lai bērni iet uz vienveidīgām stundām, nav problēmu, tad varbūt apjēgs reālo situāciju. Labāk melnais darbs , bet lielāka alga, nekā necieņa un maza alga.Veiksmi atlikušajiem skolotājiem, kas cenšas un mēģina ko izmainīt, manā skolā tā ir bezjēdzīga saruna!
Tieši tagad vajag streiku,kad jāizliek semestra atzīmes! Tūlīt nauda pedagogiem atrastos! Kaut tikai arodbiedrības mūs nenodotu!
No Antānijas teksta: Vecais ko es sliktu esmu teikusi, Jums, ka Jūs tā vāraties... Es tikai izteicu viedokli, par to ko zinu................................un es tev savukārt izteicu to, ko zinu un redzu...nosaucu arī skolu. Nepastāv tikai Tavs viedoklis un zināšanas. Bez tevis šeit ir vēl citi cilvēki. Katrā skolā sava kārtība! Ja tev fonda naudas nevāca, tas nenozīmē, ka nevāca/nevāc nekur!
Tikai par streiku! Domāts tev. Es esmu skolotājs. Nevajaga domāt, ka es par visu nospļaujos. Es varu pajokot, bet šoreiz tie joki ir rūgti. Arī segvārds. sola, bet domās skola. Es tāpat kā jūs, datorā paskatījos pa labi un sāku domāt-vai visiem vērtējumi uzlikti u.t.l. .Darbs. Tas mūs saista. Izņirgājāmies, gandrīz kā pats par sevi. Nu un. Iešu atbildēt uz savas draudzenes pastu. Viņa bija ļoti laba skolotāja, bet aizbrauca darbā uz Vāciju. Tagad Latv. drusku pabūs. Pēc tam atkāl uz Vāciju. Mana bijusī sieva no Valsts ģimnāzijas vēlas iet prom. Maz maksā! Mūs valsts nenovērtē. Un nav tā- valsts esam mēs! Mēs esam valsts aizņēmumbanka. Tādi nicināmi knišļi.
Ē! Vecenes un veči. Organizēsim Antānijas un Vecā pagalma svētkus, kad tā pagalma i nebūtu. Kāpēc no jums klusums? Man tīri labi jūsu kompānija iesēdās. Jūs mīļākie vai? Nu mūsu vecumā var gadīties. Nu un.
Nezinu, nezinu par tām fonda naudām?! Mani bērni abi pabeidza ne visai prestižu pamatskolu, tad mēģināja stāties prestižajā Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā! Es gaidīju kurā brīdī un kā man vajadzēs maksāt tos vecāku izkliegtos kukuļus, fonda naudas utt. Nesagaidīju! Bērni iestājās, pabeidza, tik vien kā pēc pašu iniciatīvas skolotājas dāvanai sametās! Tagad klausos atkal, ka daži vecāki brēc par kaut kādām mistiskām naudām, bet nu jau pavēroju, kas tad brēc: tādi, kuriem vajag kaut kādas mistikskās privātskolas/prestižskolas, tādi, kuru bērni nemācās, jo slinki un tādi, kuri neprot uzvesties pat baznīcā iegājuši! Tad kas vainīgs, skola vai šķībā sabiedrība?
sola Antānijai. Atvainojos ka tevi nosaucu par ārzemju kūrortu. Vecais ieraudzīja. Malacis. Vienalga, atcerēsimies senos laikus. Savējā man būs līdzi-ANTĀLIJA. Tā viņa sevi sauks, kaut arī nabadze to vietu ir redzējusi tikai kartē. Ta labi.
Pagaidām nemainīšu segvārdu. Antālij, žēl, bet Vecajam atdevies. Vecajam taisnība. Latgalē saka -vacejam vadzs! Latv. val. būtu, ka vecajam labs ,,metamais". Antālij, brauc uz Latgali. Ieliks tev prātu un paēdusi būsi. Kad tiksies ar Veco, tad mani pasauciet. Man pāri 50(drusku), bet uzdzīvot uz Antālijas rēķina varētu. Uztaisīsim savu Antāliju. Relaksēsimies.
Būs atkal pārsteigumi uz 1.septembri. Kā vienmēr. Kas tie par termiņiem - 1.jūlijs, kad skolotājiem ir atvaļinājums. Manuprāt pirms iešanas atvaļinājumā ir skaidri jāzina, kas būs atgriežoties. Mums kā vienmēr neziņa. Un mūžīgie pārsteigumi!
Izskalo sev smadzenes sola... (atvainojos bet nu pats vai pati uzkasijies... ) Компьютерный магазин «Антания» Адрес: улица Маршала Казакова, 29, Санкт-Петербург
sola 16.12.2014. 21:58 kurš nu stulbs, ja jau burtu N no L nevar atšķirt!!!
sola 16.12.2014. 21:58 brilles uzvelc... :D
Antālija...Ūuu... Kad pēdējo reizi biji Antālijā ? Varbūt tu tāda pastulba krūmu skolniece? Varbūt psiha no tādiem esi palikusi? Palasi. sola. Solu NEANTĀLIJU.
Tikai par streiku! 16.12.2014. 21:53:29
Šūmējas neskolotāji. Varu derēt, ka lielākā daļa komentāru nāk no malas, no pilnīgi ar skolu nesaistītiem cilvēkiem. Tā nerunā cilvēki, kas iet cauri šiem s - - - - m. Katram par paveiktu darbu samaksa pienākas. Man par ļoti daudziem darbiem samaksa vispār nav paredzēta. Ja pa stundas sagatavošanu, labošanu, k-darbu stādīšanu, labošanu un daudz ko citu būtu kaut vai nedaudz samaksāts, nevajadzētu saukt pēc "paaugstināšanas" Prasu samaksāt par padarīto, nevis "paaugstināt". Kaut kāds dīvains traktējums.
Vecais 16.12.2014. 21:38 Jebkurs cilvēks ir tiesīgs izteikties! Bet jūs ar fondu dāmīti uzsvīlāties!!! Ne jau nu es... Es gāju aizstāvēt... dabūju pa pakaļu... Paldies... Īstenībā ja cilvēki apjēgs, ka visi ESAM DZĪVA DVĒSELĪTE UN JEBKURAM VAR SĀPĒT!!! Tad dzīve varbūt būs labāka... Un to, ka IZM nesaprot, ka arī skolotājiem jāēd un ja nebūtu skolotāju pat neviens neprastu rakstīt un pat netiktu Saeimā un nebūtu nekā! Bet nav taču jaizrēķīnās ar līdzšinējo jaunatni! Viņi taču pie tā nebūt nav vainīgi!
Personiski Antānijai. " Es redzēju sapnī, ka Zālamans liek roku uz pleca man...", es laikam patiesi sacepos. Neir labi, atvainojiet,lūdzu!
Vecais ko es sliktu esmu teikusi, Jums, ka Jūs tā vāraties... Es tikai izteicu viedokli, par to ko zinu...
Antānij, uzspēlēsim Sokrātu: "Ja" - ar to sākas nosacījumi. Tādēļ, ka esam anonīmi, spēlēšu es viens, vari piebiedroties. Un tātad, Ja Tev ir zem 40-it, Tu esi dabūjusi sliktu izglītību/esi dabūjusi labu izglītību. Secinājums- ja sliktu, Tu neko nejēdz un neesi spējīga domāt, un izteikties/ja labu- kādēļ Tu runā sliktu?Skaudība, varbūt esi mazspējīga mamma(tētis???) Personisks naids? Vai kā? Pagaidām beigsim, Ja Tev ir virs 40-it, dod ziņu, paturpināsim. Speciālpaziņojums(personisks) visām antānijām- mūsu mazpilsētā skolotājiem jābrauc pašiem, jāēd pašiem un nekādu prēmiju, un,pasarg, dievs, piemaksu. Antānij, pareizi, vai ne?
Tiešām. Publicējiet skolotāju algas. E-kl. žurnālā es redzu amatus un papilddarbus, bet naudu es neredzu. Daudzi skolotāji nevēlas, lai tiktu viss publiskots! Kāpēc?! Tāpēc ka saņem nepelnīto naudu!!! Kur skatās VID?! Alūksne! Sāciet! Ja man ir pieeja savas skolas e-kl., tas nozīmē ka zinu daudz, bet man ir kolēģi arī Balvu (bij. raj.) u. c. LV. JĀBEIDZ AR JAUNO GADU VILTUS AKREDITĀCIJAS UN KATEGORIJU ,,PIEDĀVĀJUMS".
Maita 16.12.2014. 20:36 tad būtu kapa klusums, nevis diskusijas... vismaz man tā liekās, jo daudzi tik lecās, kad ir anonīmi, kad piesprausta identitāte, tad tēlo pūkainus zvēriņus...
e-klase jau ar neko dižu nevar izdarīt.. tikai pabiedēt skolēnam ar tiesas darbiem. Sen jau varēja ieviest, ka komentēt var tikai tie, kas ir ielogojušies e-klasē. Un tad arī zinātu, kurš kuru apdi..š. Ieteikumus par komentāru vērētšanu uztaisīt jau ar ir ļoti grūti. To jau laikam tik kāds skolēns var uztaisīt. Un nav ko lekties! Vajag streikot eksāmenu laikā un viss!
16.12.2014. 20:24 labak but patmiligam neka zakpastalai un baidities, ka tik par savu runu pa rikli nedabuj... Jusu laime, ka es nezinu kas esat :D
Nepatīk-nelasiet! Savā augstprātībā varat aizrīties! Es...es...man...man...citu vārdu nepazīstat un visus mērat pēc vienas mērauklas. Nu, uzrakstīšu, ka mani sauc piem Kārlis. Jums labāk paliks?? :-D Varu arī uzrakstīt, ka mani sauc Dace, vai Ilze. Man netiek šeit piedāvāta tāda iespēja kā oficiāli autorizēties un reģistrēties diemžēl un ne jau nu Jūs mani koriģēsiet, zem kāda nika man rakstīt Nervi gan Jums tādi pašvaki...kāda ripiņa jāierauj :-D un ārā svaigā gaisā!
16.12.2014. 19:51 rej tikai suņi!!! neesmu nekāda pasaules naba... Bet tur kur es mācījos nebija nekādas fonda naudas!!! Un pirms man lēkt augumā, lūdzu identificējaties anonīmiķi! Gribētos redzēt jūsu sejas...
Publicējiet skolotāju algas! Neaizmirstiet vārdus, uzvārdus, adresi, lai valstī būtu lielāka noziedzība. Cik nav dzirdēts, ka aplaupa nabaga pensionārus. Lielāks loms būs skolotāji! Nu tālāk vairs nav kur iet. Streiku!!! Streiku!!! Kravāju koferi promiešanai no skolas, meklēju fizisku darbu, lai atgūtu sadragāto veselību ilgus gadus strādājot saspringtā, nervozā darbā!
Skolotāja ar lielo burtu 16.12.2014. 19:56:47
Tieši tagad vajag streiku,kad jāizliek semestra atzīmes! Tūlīt nauda pedagogiem atrastos! Kaut tikai arodbiedrības mūs nenodotu!
Cilveeki neko citu Lv vairaak neprot, kaa tikai riet vienam uz otru! Ik viens zina kaa labaak, visi tik paargudri...taa pati Antaanija...pasaules naba....domaa, ja izdots likums, ka daudz ko nedriikst, tad visaas skolaas to ieveero...nolaidies uz zemes! Viens otru chakaree, kaa vien car...riebjas. Pamet tik kaarteejo rakstinju un rieshana varcsaakties....vau...vau...vau
Ko, lūdzu, Jūs te cepaties? Vai kārtējais mēģinājums kādu sarīdīt? Skauģi, klausieties- es pašlaik ķepā dabūju ap 450, un nez kāpēc pēdējos 24 gadus piestrādāju gan par apsargu, gan korektoru, gan nelegālu privātskolotāju, gan krāvēju, gan grāvraci, rijiet, skauģi, manu maizīti, atdodiet vietā savu, ja Jums tāda ir!
Uz to, kuraa skolaa jau ir atbildeets...patin zemaak...tu tachu nedomaa, ka es publiceeshu arii uzvaardus!!!!!?
To: 19:02, nu to, ka pašvaldība maksā skolnieka vietā... Tas nav nekāds jaunums... Bet tas, ka cilvēkam nedos uz rokam to naudu... Ari fakts... Tikai ES tagad nesaprotu, ja skolēns aiziet no skolas tad tai skolai finansējums mazāks paliek?
Kāda starpība, kurā skolā tad tā notiek?
Mums daudz kas valstī skaitās bezmaksas...realitāte diemžēl ir pavisam cita!
kāda starpība?? 16.12.2014. 19:00:36
Brīvprātīga, vai ne brīvprātīga fonda nauda...fakts jau nemainās, jo tā vienalga vākta tiek ! Un, ja nemaksā, tad uzreiz greizi skatās...jā, un skolotājai ir kladīte ar ailītēm, kurš maksā, kurš nemaksā...cik maksā...tā kā grāmatvedība sit augstu vilni!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.