Lietotājvārds
Parole
Cik nesen vēl presē bija apskatāmas fotografijas, kurās redzams E.Kramiņš kopā ar I.Sudrabu?! Vai atkal "spēlītes"?
nesen skolnieks 25.02.2015. 21:49:48
Kramiņam ar garīgo līdzsvaru tā paknapāk, drausmīga histēriķis. Domāju, ka Guntis Vasiļevskis būtu piemērotāks, jo nav histēriķis.
ES zinu dažus 8.klases skolēnus, kuriem arī ir valstiska domāšana un tīri labas svešvalodu zināšanas.
Ja Latvijas valsts grib prezidentu ar nelīdzsvarotu psihi, tad var balsot par Kramiņa kungu. Valsts prezidenta funkcijās neietilpst tikai pašslavināšās un ambīciju bidīšana.
vairāk nekā smieklīgi labāk, lai dzied un dejo
gribu zināt 22.02.2015. 16:22:14
Kad Latvijas Nacionālā skolotāju apvienība dibināta, cik biedru tajā, cik no tiem ie skolotāji, kāds ir apvienības darba lauciņš!
Viss ko raksta mamma ir izzīsts no pirksta, ar mērķi nomelnot talantīgu pedagogu. Sākšu ar to, ka nometnē mammas klāt nebija. Pati biju Kramiņa nometnē un tajā valda brīnišķīga darba atmosfēra. Mēs apbrīnojam viņa darba spējas un pacietību. Asistente un palīgi bija, bet Kramiņš strādāja vairāk par visiem – 12 stundas dienā. Bez tam, lai nu kurš, bet Kramiņš gan māk apģērbties! Gaidu vasaru un uz nometni brauksim ar lielu prieku atkārtoti. Un ne es viena. Tā kā, lūdzu nevajag celt neslavu! Tas izskatās pēc kāda konkurenta un profesionāla neslavas cēlāja! Zemiski!
Pats uztaisa asociāciju, pats virza sevi par prezidentu.... kurai pasakai tas līdzinās ??? Nu nē...
Labrīt, parasti komentārus nerakstu, bet par cik mani ar šo Kramiņa Kungu nācās pavadīt kādu vasaras nometni bērniem, gribēju padalīties. Šis cilvēks, kurš vēlas kļūt par prezidentu, necieš mazus bērnus un viņam ir ĻOTI VĀJI NERVI, ko viņš arī nometnes beigās pateica + ka viņš ir arī par vecu tādām lietām (jautājums ko tādā gadījumā viņš iesāks ar valsts un pasaules mēroga lietām?). Piebildīšu, ka viņam bija asistente un vairāki palīgi, kas nometni organizēja. Tas bija mans skats no malas un jau tad nodomāju, ārprāts, kāds cilvēks. Nerunāsim kādā apģērbā viņš nāca vadīt rīta vingrošanu, kur atradās meitenes no 5-16 gadiem. Protams, pēc vairāku personu aizrādījuma, tas neatkārtojās. Tāpat maniere, kādā viņš pret bērniem izturējās , bija neforša. Es ļoti atvainojos par šo komentāru, bet TĀDU PREZIDENTU negribu. Par nevienu neko sliktu neesmu rakstījusi, taču šajā gadījumā tie nav meli, bet stāsts iz reālas dzīves, lai teiktu, ka komentārus raksta tikai tie, kam nav ko darīt. Man rūp šī valsts. P.s. nekādus līgumus par info izpaušanu neesmu parakstījusi, tāpēc atļaujos pakomentēt par ko tauta balsos , ja tas notiks.
Sviests!!!
Galīgi slimi? Viņam tikai šovos uzstāties!
Vai ebreji nav cilvēki...? Levits izcils kandidāts,bet runājot par Kramiņa kungu,ziniet,tas nav nopietni,tad jau labāk atstāsim Bērziņu
Fantastiski!!! E-klase dzēš šai organizācijai un Kramiņam netīkamus komentārus! Esmu kategoriski pret, manam komentāram bija daudz plusu, bet tas ir "pazudis". Toties uzradušies Gunārs, Jadviga, Sarmīte utt., līdzīgi kā citu portālu troļļu komentāros. Un galu galā IZSKATĪSIES, KA SKOLOTĀJI TIEŠĀM ATBALSTA KAUT KO TĀDU!
Sarmīte Jēgere 19.02.2015. 11:00:33
Edgaram Kramiņam piemīt neizsīkstoša enerģija, milzīgas darba spējas, mērķtiecība, neatlaidība, augsts pienākuma un personiskās atbildības līmenis, drosme un radošums. Viņš ir no tiem cilvēkiem, kurš atrod izeju „bezizejas situācijā”. Viņš atrisina to, pie kam pozitīvi un daudz labākā, augstākā pakāpē, nekā tas bija situācijā, kurā šī bezizeja tika radīta. Tāpēc viņš savā darbībā ir ļoti ātrs, precīzs, konkrēts un nebaidās teikt patiesību acīs, atzīmējot tieši tās kļūdas, kuras ir tās būtiskākās un svarīgākās, lai atsevišķi jautājumi „izkustētos no vietas”. Viņš ir daudzpusīgs cilvēks gan mākslā, pedagoģijā, zinātnē, gan ļoti aktīvajā sabiedriskajā darbībā, kas arī apliecina viņa personības lielumu.
Anta Rudzīte 19.02.2015. 10:58:10
Latvijas Nacionālās Skolotāju savienības (LNSS) priekšsēdētājam, Dr. paed. Edgaram Kramiņam ir raksturīga valstiska domāšana. Viņš veic nozīmīgu darbu pedagoģiskās domas veidošanai izglītības politikā, īpašu uzmanību pievēršot tautas garīgajai dimensijai, kas būtiska līdzšinējo vērtību pārvērtēšanā un jaunu valstisku mērķu izvirzīšanā.
Armands Kravalis 19.02.2015. 09:47:50
Šādai personībai jābūt par prezidentu. Visu sauc īstajos vārdos, nelokās visiem vējiem līdzi. Lieliska izglītība. Ļoti svarīgi, ka tautai māk paskaidrot un to arī dara. Viņš runā ar tautu, viņu tas uztrauc, viņš dara un darīs!
Gunārs Goba 19.02.2015. 09:41:45
Nedaudz pazīstot Edgaru secinu, ka viņš varētu būt viens no iespējamiem Prezidenta kandidātiem. Viņa runas stils, māka komunicēt un, teikšu, arī vadīt sarunu ir simpātiska un viegla.. Edgaram bez šaubā ir aktiera dotības. Jūtams, ka par sacīto viņš pārdzīvo un grib ieviest zināmas korektīvas. Prezidenta amatā būtu jāievēl vai nu ārsts, vai skolotājs vai dārznieks. Iespējams būtu jāatturas no baņķieriem (finansistiem) un juristiem (!?), kuri ir iemācījušies skaisti sastādīt dokumentus, kurus var dažādi skaidrot un grozīt pēc ,,naudas maisu" vēlmes. Mums(valstij) šajā jomā ir liela pieredze. Lai veicas skolotājam un kultūras darbiniekam Edgaram Kramiņam!
Jadviga Štikāne 19.02.2015. 09:34:48
Kramiņa kungs! Profesionālajā izglītībā "cilpa JAU ir savilkusies!!!" Jums ir 100% taisnība, novērtējot mūsdienu skolu "optimizāciju" un ES naudas "prihvatizāciju"... S p i l g t ā k a i s pēdējā laika piemērs ir Rēzeknes tehnikuma direktores "izrēķināšanās" ar sava Centra konkurentu ( telpu un aprīkojuma ziņā ) Lūznavas tehnikumu...Pazīstot Jūs kā pedagogu un kā cilvēku-personību, es un Jūsu bijušie kolēģi, arī studenti, ļoooti gribētu redzēt Jūs valsts pirmās personas amatā!!!
Apburošs vīrietis,ar Sudrabu draudzējas,skaists pirmais pāris būtu,šovs sāktos pa īstam,viens jautātu,vai tu zini kas es esmu,otra teiktu es tā nebiju.
KANDIDĀTA TESTS 18.02.2015. 11:59:36
Manā skatijumā pārāk "mīksta" stāja šim kungam, kaut kur uz Rinkēviču velk. Prezidentam jābūt ar sakarīgu stāju, jo LV prezidents tā pat pilda tikai reprezentatīvās funkcijas un Kramiņš šīm funkcijām neatbilst!!! Esmu par Mārtiņu Bondaru.
Izglītības ierēdņi un skolotāji – sliņķi bļauj, jo Kramiņš nav ar pliku roku ņemams. Vakar noskatījos RīgaTV24 preses klubā interviju ar iespējamo prezidenta amata kandidātu Edgaru Kramiņu. Atbilst visiem kritērijiem. Visos jautājumos savs skaidrs un saprotams viedoklis. Ļoti prātīgi spriedumi un ļoti laba valoda. Bezgala sakarīga un erudīta saruna par valsti un tautu. Atšķirībā no baņķiera Bērziņa, zoodārzā atrastā Zatlera vai sadzīves pakalpojumu kombināta vadītāja Gunta Ulmaņa ir pedagogs ar labu izglītību. Atšķirībā no 100 Saeimas deputātiem un viņu vēlētājiem, Kramiņš spēj nodalīt šovu no valsts. Žēl, ko to nespēj Nacionālā apvienība, kas prezidenta amatam vēlas virzīt ebreju Levitu ar visu viņu īpašumu atdošanas afēru…
Visi jau tur gribt tikt ieksa....
ko vēl ne! sajukuši tiešām!
Ja pieņem, ka prezidentam ir jābūt "līdējam", tad neder. Taču Latvijā polītikā ir vajadzīgs pedagogs, kas prot audzināt un ievadīt citā gultnē kompleksainos polītiķus... Celtos polītiskās kultūras līmenis. Es - par. Viena no visu (jauno) laiku sakarīgākajām idejām...
Es arī atbalstu Kramiņa kunga kandidatūru prezidenta amatam.Gudrs,inteliģents,ar šarmu un augstiem morāles principiem.
Skolotāji, varbūt šajā jautājumā varam vienoties un atbalstīt visi Kramiņa kungu?
Es esmu skolotāja un neierosinu šo kandidātu! Lūdzu konkrētas skoloas un skolotājus minēt! Drīz ierakstīs , ka skolotāji izvirza Lauri Reiniku vai Olgu Rajecku, vai Sokolovu IZŅEMIET. MĪĻĀ E-KLASE, ŠO VIRSRAKSTU!!!!!!
Šis ierosinājums diemžēl diskreditē ne tikai šo skolotāju organizāciju, bat arī atstāj ĻOTI negatīvas sekas uz sabiedrības attieksmi pret skolotājiem Latvijā vispār. Lūdzu, cienījamie, mīļie pedagogi, domājat, pirms publiskā telpā palaist šādas ziņas par ŠĀDA Jūsu pārstāvja virzīšanu atbildīgajam prezidenta postenim. Pat ja tas ir viena cilvēka šovs, izmantojot organizāciju par ieroci... šeit Jūs sevi vai viņš Jūs ir nostādījis muļķu lomā.
Nupat skatījos interviju ar Kramiņu. Nu- tā neko! Katrā ziņā zemē metams gan nav! Reāls. Domājošs. Vispusīgs. Zinošs. Ar mugurkaulu. Tik- vai tādus nenoēd?
Skolotājiem jau sen vajag patstāvīgu organizāciju, citādi padotie vienā arodbiedrībā ar darbadevējiem. Tā jau pat ne vientiesība , bet muļķīība . Izglītotiem cilvēkiem jāprot par sevi pastāvēt, citādi vienmēr nikni un neapmierināti ar bērniem ,dzīvi,darbu. Pašiem jācīnās. Novēlu sekmes Kramiņa k-gam un LNSS ! Beidzot kas sapratīgs. Lai izdodas !
Bija iespēja apm.gadu strādāt kopā ar šo k-gu. Neordināra, spēcīga personība. Neparasta pat tiem gadus 20 senajiem laikiem. Visu cieņu.
pirmsskolas skolotāja 17.02.2015. 18:25:50
Par kādu prezidentu te var runāt! Viņu pat par izglītības ministru nevar, jo pēdēja sarunā par pedagogu algām, kramiņš cītīgi izteicās par to, ka bērnudārza audzinātājiem varētu maksāt mazākas algas nekā pirmsskolas skolotājiem. Viņam kā pedagogam pat sajēgas nav, ka bērnudārza audzinātāju nav, bet pirmsskolas srādā pirmsskolas skolotāji- pedagogi ar augstākāmi zglītībām un grādiem.Savā laikā pats mēģināja kļūt par pirmsskolas skolotāju asiciācijas vadītāju, nesanāca, kļūva parSkolotāju asociācijas vadītāju. PUSKOKA LĒCĒjS! Un tie , kas viņu atbalsta, šauri domājoši ļautiņi. Vienu ākstu jau ievēlējām- Kaimiņu, vajag nākamo?
žēl skatīties 17.02.2015. 18:08:45
Npt tv viņu paklausījos. Sadomājies cilvēks. Nu nenotiek tak nekad kā pasakā. Neievēl tak tos kurus aprunā, to tikai aprunā. Bet nu,uzzinās cilvēks savos 50mit ko par viņu domā :)
Skumjākais ir tas, ka pazīstat E. K. no šovmena puses, tas ir murgs ko viņš spēj sagādat līdzcilvēkiem ar ko strādā kopā..tāpēc tiešām vai jums nepietiek ar tām grūtībām, kas ir skolā ikdienā, vēl vajag ,lai būtu arī visur citur....?
Vai prezidenta kandidātiem ir vai nav jāizrāda ārsta izziņa? Ar šo indivīdu nācās savulaik kopā strādāt. Murgs kaut kāds!!! Kaut gan - viens jampampiņš vairāk... nu un? Bet patiesībā - trūkst vārdu jau par ideju kā tādu.
Atmiņas, atmiņas 17.02.2015. 16:58:03
Un šovs varētu sākties!!! :)))))
tie par skolotājiem? Trakomāja!
Vēl taču līdz joku dienai patālu!
-> Lūgums u.c. 17.02.2015. 15:57:44
Vai Kramiņa biedrība sastāv no 2 biedriem, no kuriem viens ir viņš pats.
Māra - Lūgumam 17.02.2015. 15:48:48
Kam ir jāatsaucas? Kādam konkrētam komentētājam?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.