Lietotājvārds
Parole
Varbūt tev vajaga paroli no mana seifa? 120/20:13/31.12.14...... .Lūdzu. Tikai pareizi iebāz. Par sekām neatbildu. Banku meklē pats. Kolēģi-neriskē! Tikai 4EURO UN 20centi. Nav vērts zaudēt vērtīgo, ko daba puiša cilvēkam ir devusi. Arī jums tur cietumā vajaga cilvēcīgiem būt. Dievam tādas lietas nepatīk. Izbeidziet p----------. Savaldieties, jūs DIEVS tiesās. ZIEMASSVĒTKI.
Priekš 120 31.12. 14pl.20:13 03.01.2015. 22:02:15
Tas tev bija . Saprati. Domā zem Gaujas tilta čekisti satikās? Toreiz tāda vēl nebija. Atceries smalkāk ,,17pavasara mirkļus".
Mana parole-sola. Ko gribi pateikt. Saki. Lamāt arī vari. Japāņiem tāda tieksme esot. Pat sitot savus šefus-izbāzeņus. Ko es tavā dzīvē skaistu izdarīju-izbeidz laizīties, esmu vīrietis. Nemīļo mani, bet ko sliktu-sit ar abām. Datoru un mīļo cilvēku saudzē gan. Ar korektumu-hi, hi, hi. .Ha, ha, ha. pussala.
Mana parole-sola. Ko gribi pateikt. Saki. Lamāt arī vari. Japāņiem tāda tieksme esot. Pat sitot savus šefus-izbāzeņus. Ko es tavā dzīvē skaistu izdarīju-izbeidz laizīties, esmu vīrietis. Nemīļo mani, bet ko sliktu-sit ar abām. Datoru un mīļo cilvēku saudzē gan. Ar korektumu-hi, hi, hi. .Ha, ha, ha. pussala.
Nezinu paroli
Varat mani nomētāt ar pikām. Nu nav kārtības izglītības sistēmā. E-kl. vēl darbojas, vismaz izkliegt var neapmierinātību. Cik ta kliegsi, ja sadzird tikai tādi paši bēdu brāļi un māsas. Beigas. Jaunlatviešiem jārodas? Jaunā strāva-2 jārada? Nezinu. Arodbiedrība praktiski klusē. Ko nu!!!???
O BANĀ. Labu atvaļinājuma algu saņems. Tiešām. Nu tu i eksperts. Viņai nu gan nav ko zaudēt. Re Mina.
Es gan domāju savādāk-mātes cerībās. Meita būs.
Paskatieties vēlreiz viņas foto. Ar datoru pievelciet klātu katru miesas gabalu. Tas nav slaidums. Mūsu ministre nav paēdusi. Arī nozīsta. Bērni tāpat dzimst. Nabaga kaulainais vīrs ar savām seksuālām prasībām. Laiks ir vadīt ministriju? Nē!Jābūt būtu par 10-tā sekretāra sekretāri. LV skolotāju un skolēnu saimi-vadīt nedrīkst!!! Nomirs. Kas tad būs? Mūs skaitīs par vainīgiem? Lai iet labāk no amata projām. Jūs varbūt labāku variantu teiksiet? Gaidu.
PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS. Negribas sliktu. Nu. Jā.
Man kā pedagogam šogad novembrī tiešām bija pirmā prēmija pēdējo septiņu gadu laikā..
Būtu labi, ja visā pasaulē valdītu miers... ja nebūtu slimību un vardarbības.... tāda pati utopija, kā valdība, kura atvainojas skolotājiem.
skolotājai 17.12 .2014. 21:33 !
straujš kustīb's prezidentūras laikā nav prioritet 18.12.2014. 20:45:50
es jums atvaino: hi-hi, bet € zīmēt paši, formāts A4, kas nav skaidrs
Kopš izdomāta nauda, pateikties ar aplausiem nav oblogāti!
izskatās , ka jebkādas prēmijas decembrī vsp nebūs/ pateicos par uzmanību
Saprotams,ka ar pliku paldies paēdis nebūsi,bet gibētos gan, lai aklanās arī pati ministre,citādi,izņemot klanīšanos savai debīlajai partijai jēgas no viņas nav.
Man nevajag atvainošanos, man algu vajag! Un Seile pati jau tagad varētu sākt atvainoties par to Superstulbo modeli, kas tagad top.Kuru nekur nevar izlasīt!
vēl labāk būtu, ja valdība skolotājiem samaksātu par to, ko gadiem skolotāji darījuši bez maksas.
Kas tad tai iekodis? Pati taču bija par algu publiskošnu un ne tikai.
pļūtīja arī cita vienotības groša aizmirsās, kā viņu tur sauca, druviene vai!
tad seile nav valdība? sāc ar sevi! noliecies zemu priekšā skolotājiem, kuri gadiem ir pisti un pazemoti!
Tas nu gan būtu Ziemassvētku brīnums,vai ne!?
Un kurš atvainosies par ieteikumu skolotājiem apvienot amatus – lai bioloģijas skolotājs ir arī konsultants lauku atbalsta dienestā, lai skolas direktors ir arī sētnieks un apsargs?
Nekā nebūs!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.