Lietotājvārds
Parole
Lieliska vides izglītības iecere. Nezinu, kā bijis agrāk, bet, kopš Zaļās klases projektu vada Laura Slišāne, var teikt tikai vislabāko.
Paldies Rīgas mežiem! 01.04.2015. 17:15:03
Tas retais gadījums, kad uz komentāru tik ātri atsaucas paši projekta organizatori! Paldies!
Rīgas meži 01.04.2015. 11:02:46
Piekrītu mammai Varam droši apgalvot, ka šim projektam ar bērnu fotografēšanu mežā maz sakara. Tikai tik daudz, ka bērni, ja vēlēsies, sava prieka dēļ varēs fotografēt dabu un dzīvniekus. SIA "Rīgas meži" bāze (faktiski vairākas - Daugavas mežniecībā, briežu dārzā, kokaudzētavā un kokzāģētavā, taču ar lielu priekšrocību - visas tās atrodas pastaigas gājiena attālumā viena no otras) veidota ar mērķi ieinteresēt un izglītot par meža nozari. Un programma veidota sadarbībā ar profesionāļiem - Rīgas izglītības un informatīvi metodiskais centru. Pilotprojekta formā vismaz desmit ekskursijas jau ir notikušas.
piekrītu mammai, 31.03.2015. 19:55:21
bet šie projekti atnāk un pazūd. Nesen arī iesākās LVM projekts, un šī projekta ietvaros skolēnus pavasarī veda uz mežu fotografēties. Reizi 2 gados. Tā teikt, līdz 9.klases izlaidumam katram skolniekam būs vesels albūms. Atbrauc autobuss, tiek dots rīkojums no augšas, visus bērnus (pēc noteikta grafika) sasēdina autobusā (vienā reizē 2 klases, t.i., ap 60 skolnieku). Mežā apmēram 2 stundu garumā bērni tiek fotografēti, pārējie tajā laikā gaida savu kārtu......... NEVIENU informatīvu, izglītojošu lekciju vai mācību stundu nepiedāvā (ne mežā, ne mācību stundu laikā), jo neesot laika, rinda un vēl sazin kādas atrunas. Kurš ir ieguvējs? Bērni? Jā, jo tajā laikā viņiem izpaliek mācību stundas. Ja kāds "nenoķer" kādu ērci. Zaļā klase........ Lai izdodas!
Ekskursija svaigā gaisā skolēniem būtu lieliska!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.