Lietotājvārds
Parole
piekrītu ha,ha 19.08.2015. 11:41:20
tāpat kā ar darba slodzi 2.pusgadā-pasakām,ka nekas jau nemainīsies,tad ar 9.janvāri slodzi samazinam,bet skolotājs strādā,jo nezin par izmaiņām un tikai saņemot algu par janvāri 3.februārī uzzin,ka slodze samazināta un alga jau par samazināto slodzi,bet lēmumu par slodzes samazināšanu parakstam martā.
Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, h...... 18.08.2015. 23:28:03
Cik laivīgi pasniegta ziņa skolotājiem - pieteikšanās bija līdz 12. augustam, "pasākumi " LICTA sākās 17. augustā, bet šodien, kad publicēta šī tik "aktuālā" ziņa skolotājiem, ir jau 18. augusts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Un tā skolotājiem ir viss - likumi un lēmumi - ar atpakaļejošiem datumiem, vispirms pieņem, ka jāmāca tikumības mācība, bet, izrādās, līdz 1. septembrim pat vadlīnijas nevar izstrādāt, kur nu vēl tikumību..., algas mums, skolotājiem jau gadiem "izstrādā", "palielina" , preses pīles laiž katru nedēļu, ka skolotājiem alga pieaugšot, bet........................ kā neaug, tā neaug. Kā bija 2008 gadā, krīzei sākoties tie 420 eiro, tā arī nākošo gadu sagaidīsim ar 420 eiro. UZ PAPĪRA, NE JAU MACIŅĀ. . . . . . . . . . Ha! Kādi vēl kursi par manu naudu augusta beigās, kad līdz algai vēl 2 mēneši un pat nezinām, kāda tā būs sarēķināta!
komentāra > mamma 17.08.2015. 17:37 autorei 17.08.2015. 18:34:17
Tu ļoti kļūdies. Saņemsi vēl mazāk, jo sētnieka apkopjamā teritorija nesamazināsies, bet Tevis apmācāmo skaits samazināsies būtiski.
Katru gadu cītīgi apmeklēju skolotājiem paredzētos kursus, jo "iemācīties kaut ko jaunu nekad nenāk par ļaunu", bet ... ar katru gadu mana alga arvien vairāk pietuvinās minimālajai algai valstī. Secinājums - kad būšu izmācījusies un tapusi pavisam gudra, saņemšu tikpat, cik skolas sētnieks! =)
Slikti kvalificētiem darbiniekiem jau nav motivācija palielināt algu. Iemācīties kaut ko jaunu nekad nenāk par ļaunu.
IT skolotājs 17.08.2015. 13:00:26
Tukša laika nosišana. Kamēr man algu nepalielinās, šādus pasākumus ignorēšu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.