Lietotājvārds
Parole
Ej, ej, minisriem kājas pabučo...
Mēs neatrodamies un nedzīvojam kara teritorijā. Demokrātija nozīmē brīvību un savas dzīves reguu. Un ne tu, ne kāds cits mani nepiespiedīs ne dienēt, ne karot! Skaidrs?? Man ir sports, ja kas, tad dabūšu zīmes un aizbraukšu, bet tādi lohi, kuro tic LV valdībai-kā Tu...sory...man jūs žēl!
Daudzi pretojas nepieciešamībai uzņemties savas valsts aizsardzību. Tā ir bezatbildība. Ko gan mēs gribam sagaidīt no polītiķiem, kuŗus lamājam par šo un par to, ja paši esam bezatbildīgi. Daudzi šeir apelē pie brīvības. Bet brīvība sevī ietver arī atbildību. Bez atbildības nav brīvības.
Jaunieši mācieties valodas, ārzemēs ir lieliskas augstskolas, kurās studēt. Tas jums dzīvē dos krietni vairāk iespējas, ņemot vērā, ka viss paliek tik globāls. Protams izvēle ir VIENMĒR un VISUR, tāpēc armijai jābūt TIKAI brīvprātīgi. Es atbalstu Latvijas aizsargāšanu, bet ir jāizvērtē kurus studentus, nākamajiem uzņēmējiem, ķīmiķiem, iespējams māksliniekiem un vēl dažiem citiem tas nudien nav vajadzīgs.
krievu laikos Mākslas akadēmijā un konservatorijā visi priekšmeti izņemot militāro bija latv.val. Militārā būs angļu valodā.
Ja buus obligaati,pazaudeesiet studeetgribeetaajus,kuri taa jau pamet sjo valsti.
Peace and Love 30.03.2015. 11:15:03
Pēc brīvprātības principa - protams, kāpēc gan ne?! Taču, ja izveidotu obligāto militāro dienestu, es momentā ar visiem saviem bērniem aizbrauktu no Latvijas. Tas nozīmētu, ka valsts, kurai ES ticu, nepastāv. Manuprāt, demokrātiskā Latvijā vērtības ir tiesības uz brīvību. Obligāts "kara dienests" jau saknē apcirptu šo vērtību. Robežas ir tikai mūsu galvās. Nekur uz zemes tādu nav, ja nu kāds nav pamanījis.
Es domāju, tas ir tikai un vienīgi pozitīvi un nepieciešami. Protams, izskatot tomēr katra jaunieša veselības stāvokli.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.