Lietotājvārds
Parole
nesaprotu kašķi 09.04.2015. 00:03:26
Skaidrs, ka uz šo konferenci brauc virslietotājs, kas ar E-klasi "nodarbojās". Skolā pamazām ieviesu E-klasi jau no 2005.g. Skolotāji laikam domā, ka viss, ko redz E-klasē ir no debesīm nācis. Manā skolā neviens neplēšas uz šo pasākumu. Esmu pat piedāvājusi.... Katram savi semināri utt..
kā nav iespējams? jārīko mežaparkā..
Par to, ka vietu skaits ierobežots nevaru iebilst. Diemžēl iebildumi ir par informēšanu. Nezinu, kaut arī varu nojaust, kas uz konferenci brauks no mūsu skolas. Nojaust tāpēc, ka skolā ir nulle publiskas informētības par konferenci. Ja direktors ieminējās, ka bez viņa un vietnieka brauks skolotāja, kas izrādīja vislielāko interesi, tad.... no mums laikam brauks virslietotāja labākā draudzene (nu tie paši delegāti, kas pagājušogad)..... Par pagājušajās konferences iespaidiem varējām spriest tikai pēc 2 fotogrāfijām skolas mājas lapā. Iespējams, ka šogad būs 3 fotogrāfijas. Kaut kā tad pašreklāma ir jāpastiprina.
Labdien, Andri! Diemžēl Latvijā nav tādu telpu un resursu, lai varētu uzaicināt pilnīgi visus skolotājus. Tādēļ varam aicināt maksimums 3 cilvēku no mācību iestādes. Protams, mūsu vēlme un interese būtu pulcēt visus,visus skolotājus, pedagogus un izglītības iestāžu pārstāvjus. Ceram uz sapratni, E-klase.
Pierīgas direktors 02.04.2015. 15:02:41
Uz konferenci tiek aicinātas pilnīgi visas skolas, arī visas pirmsskolas iestādes. Kongresu namā ir lielākās telpas Rīgā, un tāpat var uzņemt tikai kādus 1000 cilvēkus, cik saprotu. Tas taču ir skaidrs, ka no katras iestādes var braukt tikai daži cilvēki, turklāt jābrauc tiem, kuriem pasākums būs vērtīgāks - un tā taču IR vadība, nevis, piemēram, vizuālās mākslas skolotājs. VISsvarīgāk tas ir eklases virslietotājam, kas pārsvarā (vismaz mūsu skolā) ir skolas direktora vietnieks vai pat direktors. Mūsu skolā došos es, vietnieks un skolotāja, kura izrādīja vislielāko interesi.
Diemžēl rakstā nav pieminēts, ka konferencē var piedalīties tie darbinieki, kurus deleģē iestāde, t.i. skola, un pieteikumā skolai paredzētas 3 (trīs) vietas. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka mūsu skolā par šādu konferenci skolotāji uzzina tikai pēc tam, kad "vadošais gals" skolas mājaslapā nopublicē bildes, savus iespaidus un paziņo, ka tas bija vērtīgs pasākums.
ou je stundas nenotiek
Skolotājs 25+ 31.03.2015. 18:09:27
Paga! JA 17.aprilī visi učuki e-konferencē ,tad??A , kurš būs idiņš ,kas strādās, vadīs stundas?? Nu protams lauku skolas Latgolā!ES JOUS MEILU!!
Paldies e-klases komandai par darbu ikdienā un tradicionālo konferenci!
Guna_Ventspils_ 31.03.2015. 10:35:52
Katru gadu gaidām!
Malači E-klase, tiešām vērtīgs pasākums.
Vau, šogad arī par pirmsskolām padomāts, cik jauki! :)
Ceru, ka būs man laimīgā diena 30.03.2015. 13:34:47
Nez, ko šogad varēs izlozēt! :)
RTU roboti ir bombas! Perfekts Latvijas eksportprodukts, kas pierāda, ka Latvija VAR! Redzēju vienu no viņu cīņām, lepojos.
Labprāt apmeklētu sociālās pedagoģes lekciju. Māca manu bērnu skolā. Diemžēl, vecākiem laikam šī konferenece nav domāta. :)
E-klases konferences vienm'ēr ir lieliska brīvdiena, ko pavadīt ārpus skolas. :)) Nevaru sagaidīt!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.