Lietotājvārds
Parole
arī no skolas 31.07.2014. 22:25:36
Nebūsim naivi- pilsētās ir arī bērni, kas klīst un nekur nemācās. Nenorakstīsim visu uz aizbraucējiem.
strādāju skolā 30.07.2014. 10:16:59
... un tāpēc ar vislielāko pārliecību varu apgalvot - ļoti daudz ir tādu bērnu, kas skolas sarakstos "skaitās", skolu neapmeklē, skolotājiem ir neoficiāla informācija, ka bērns dzīvo un mācās ārzemēs, bet ... kamēr nav "stipru papīru" (dokumentu) , kas to apliecinātu ... Nu jā, un tad brīnāmies par dīvainu statistiku!
mums kā parasti pasniedz neprecīzu informāciju...cerībā, ka mēs jau tie muļķi neko nesapratīsim...taisa mūs par analfabēta tautu, lai gan patiesība ir pavisam cita
Kas te ko nesaprast...cilvēki ģimenēm ir pametuši valsti...pienāk laiks, kad bērni jālaiž skolā - un to dara tajā valstī, kur dzīvo un strādā! Oficiāli nekas LV nav nokārtots, LV uzrādās, ka bērniem jāmācās, jo pienācis attiecīgais vecums, bet reģistrēti viņi nav nevienā skolā, jo mācās ārzemēs! Viss! Un ir protams, tā saucamais nelabvēlīgais kontingents.
Nesaprotu, izglītība taču ir bezmaksas! Kāpēc bērni netiek vesti uz skolu?!
Virsraksta beigās trūkst viena vārda, proti: Latvijā.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-7=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.