Lietotājvārds
Parole
Piekrītu, ka 5 procenti ir nenormāli maz! Vajag vismaz kādu piektdaļu, t.i., 20 procentus. Vispār vajag paskatīties, kā ir citās normālās valstīs.
Pirms cik gadiem pabeidzi skolu? Taviem mazbērniem domāšana citāda.
Pirms 15 gadiem, 35% bija nokārtots eksāmens. Kāpēc nomainīja šo slieksni? 5% ir vienkārši ņirgāšanās starp slinķiem un bērniem, kuri mācās, bet ne vienmēr spējīgi saprast apgūto vielu, tāpēc dabū tikai 40%. Pati atceros, kā varēju stundām sēdēt pie bioloģijas un ieskaitēs dabūju 5 (no 10 ballēm). Bet, ja nesēdēju, tad dabūju 4. Bet tagad bērni tiek vēl vairāk pazemoti, jo viens cenšās, kamēr otrs pufeli laiž un abiem vienāda atzīme.
Vai tad eksāmeni tieši nemotivē tos skolēnus, kuri jau tā nemācās un kuriem ir principā vienalga par atzīmēm liecībās, vismaz saraut uz eksāmenu laiku un kaut ko apgūt?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.