Lietotājvārds
Parole
pirdiens
Ak tikai trešajā vietā darba tirgus.... Ja cilvēks dara darbu, kas viņam nepatīk un nepadodas, tad nekas labs tur nevar sanākt. Milzīgais bubulis "Darba tirgus". Kad šie jaunieši nokļūs darba tirgū, tad arī skatīsies. Noteikti būs daudzas jaunas profesijas, par kurām šodien neviens vēl nedomā. Galvenais ir attīstīt savas prasmes un spējas.
Kāpēc aptaujas tie veiktas sociālajos tīklos???Vajag iesaistīt skolas!!!!!Vismaz vidusskolā, tam varētu veltīt daudz vairāk uzmanības!!!!!
xDDDDDDDDDDDDDDDD
Man vienmēr patika pildīt visādus interešu testus, kad mācījos vidusskolā. Tas lika saskatīt arī citas potenciālās iespējas, ko es varētu darīt. No konsultācijas ar karjeras konsultantu pavisam noteikti nebūtu atteicies, jo tas noteikti būtu kvalitatīvāk un noderīgāk. Vairs jau neko.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
7-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.