Lietotājvārds
Parole
gribējās, kā labāk, sanāca- kā vienmēr! 30.12.2014. 13:55:59
Nav izdevīgi uzskaitīt! Būs vēl kaut kāda naudiņa jāsamaksā! Labāk jau 18 kontaktstundu vietā 28 un basta!
Nu bet nedariet. Kas jums liek? Neviens! Negribat pie vīra iet uz mājām, negribat pie ģimenes iet uz mājām? Ko nu. Vīrs varbūt sadzēries? Nu ko. Kā vārnas saskrienat, kafiju klesējat, kūciņas ēdat Nu i nu!. Varbūt vīrs tamdēļ klesē, jo nav līdzās vistuvākā cilvēka, bet jūs savā starpā salīdzinat savus vīrus. Ko darīt sk. vīrietim šajā situācijā. Viņš pastāv aiz durvīm un aiziet-nopirkt šņabīti(ja makā vēl ir nauda, ēdamo) un pie sevis domā-labi ka šķīros, labi ka vēl vienu bestiju uz saviem padzīvojušiem pleciem neuzvilku. Labi.Cien. kolēģi, mūsu savstarpējās attiecības lasa arī skolēni. Domāju lai zina, kāda mums tā garoza.
valdi un skaldi 21.12.2014. 23:50:24
Pacēlām balstiņas- piežmiegs galīgi. Uz pilnu katušku! Cik ilgi var slaukt!
Jo tālāk, jo trakāk. Izlems direktors? Kā tas saprotams? Ko atkāl izdomājuši? Pareizi finansisti saprata. Nekas nav darīts. Tikai daļu skolotāju mocīja un mocīs ar kārtējo eksperimentu.
pusi daru bez apmaksas 20.12.2014. 17:55:36
Kā var neskaitīt stundas!!! Visas uzskaitīt un slodzē ne kaut kādu mistiku, bet normāli 8 stundās ietilpināmu apjomu!
Skaidrs ir viens; atjēgušies, ka 40 stundās nevar ietilpināt manu darbu (20 kontaktstundas), tāpēc vairs stundas neuzskaitīs! Noliks tik pienākumu aprakstu: tas ar tagad parādīts. '" Pārlieka centība aptumšo prātu"!
pusīte- arī neapmierināta 20.12.2014. 14:26:48
Nepaaugstināt, bet gan samaksāt par visām nostrādātām stundām!
neapmierinātā streikot gribētāja 20.12.2014. 12:39:44
Jau tagad skolotāja amata aprakstos iekļauti pienākumi, tik samaksa lielai daļai netiek paredzēta vispār vai smieklīgi maz! Aprobējot pierādīti neapstrīdami fakti par reāli nostrādāto laiku! Pilnu cenu par manu darbu, ne puscenu!
vajag to paulieni atlaist un piedzīt miljonus bezjēdzīgi izšķērdētas naudas!
Pedagogu algas tiek aprēķinātas saskaņā ar MK 2009.gada 28.jūlija noteikumiem Nr.836 „Pedagogu darba samaksas noteikumi”, bet mērķdotāciju sadali regulē MK 2009.gada 22.decembra noteikumos Nr.1616 „Kārtība, kādā aprēķina un sadala valsts budžeta mērķdotāciju pašvaldību un privātajām izglītības iestādēm bērnu no piecu gadu vecuma izglītošanā nodarbināto pirmsskolas izglītības pedagogu darba samaksai un pašvaldību vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības iestāžu pedagogu darba samaksai”.
Ai ai ai
""norādīja, ka kopumā šāda pieeja dotu lielāku brīvību skolu direktoriem, kas ļautu aptvert plašāku skolotāju pienākumu loku un veidot labāku plānošanu." OJĀ, SKOLAS DIREKTORS IR KOPUMĀ NESLIKTS CILVĒCIŅŠ, bet reāls klauns, Ko Tāds klauns zinās ierakstīt līgumā par '"Papildus pienākumu veikšanu'?
respektīvi, tagad tarificēs 36h neņemot vērā kontaktstundas un uz papīra būs 700? tad jau pilsētā trūks skolotāju, jo man +/- 60 kontaktstundu!!! Jo nav kas strādā!!!!! tāpēc man ir tik daudz stundu!!!! izdedzis esmu tot'ali, vesel'iba klibo un ttt. Maksimå tik pat sanem
Kolēģi,beidziet gausties katrs par savu darbu-paskatīsimies uz visu skolu un skolotāju darba pienākumiem plašāk, ne tikai caur savu pieredzi! Runājot par olimpiādēm-tiem, kuriem priekšmetā nav olimpiādes, šo darbu-skolēnu sagatavošanu olimpiādēm neveic,līdz ar to samaksu par gatavošanu olimpiādēm nesaņem un, kāpēc tas skolotājs, kurš iegulda savu laiku un darbu nevar saņemt atalgojumu! PAMATDARBA STUNDAS LIKMEI JĀBŪT DAUDZ,DAUDZ LIELĀKAI UN TAD KLĀT PIEMAKSAS PAR CITIEM DARBIŅIEM,kuri visiem nav jāveic!
Bijusī skolotāja.18.12.14. 18.12.2014. 11:41:53
Cik dīvaini- gadu atpakaļ pirms valūtas maiņas,skolotāja slodze ar stāžu bija 330Ls pirms nodokļiem.Tagad tieši tāpat 330 EUR. Vai nav matimātiska kļūda aprēķinos?Vai es esmu galīgi dumja? Turpinot ,obligāti jābūt tarificētām stundām, jābūt piemaksai par visu papīru un atskaišu drukāšanu caurām naktīm, gatavošanos stundām,ko mūsu mīļie skolu direktori neredz!!! Notiksies algu samaksa pēc deguniem ,kurš cels pretenzijas tam pimetīs kādu EUR,lai aizbāstu muti.Man žēl savu bijušo kolēģu.
Žogmales pamatskola 18.12.2014. 11:32:36
Vai, cik feins modelis! Man švāgrriene skolā direktrise, es mācību daļa. Visu tā glauni varēsim salikt pa plauktiņiem. Kam dot, kam ne. Mums jau skoliņa neliela, klasītē pa 7, 8 bērniņi. Mirdziņai iedosim 6 stundiņas, Zentiņai 8, ui, ja jūs zinātu, cik viņa gardas kūciņas prot cept, pa pusdienu starpbrīdi pie kapijas...mmmm. A vot tiem Lei.....im, Jēk...ei, Bra.....ei, tie man dabūs katrs pilnu maisu ar kontaktstundām, lai strādā un nepalaiž muti pret administrāciju. Hi, hi... Paldies, paldies IZM un ministrei personīgi. Mūsu doma arī ir, ka visi tak skolotāji, nav ko dalīties, visiem alga vienāda.
33 gadi skolā 18.12.2014. 11:22:28
Acīmredzami nenormāls modelis. Laikam tiek strādāts, lai izglītības sistēmu Latvijā sagrautu pilnībā un no skolas padzītu vēl pēdējos godprātīgos skolotājus. Nožēlojami. Diemžēl jāsaka, ka tik vāja un murgaina ministre IZM ir pirmo reizi. Pat Ķīlis ar savu dzeršanu un iracionālismu bija samanīgāks. Pilnīgi raudāt gribās, cik neprofesionāli (varbūt arī ļaunprātīgi?) viss tiek darīts izglītības jomā.
no vecās grošas atvainošanos par savērpto intrigu pret skolotājiem!
ka arodbiedrība ir varas kalpībā, un tas, ko biedri iemaksā, aiziet trekno veceņu algām. Te tāda kaimiņa vazājas apkārt!
Ja būs tā, ka man par 34 kontaktstundām klasēs, kur skolēnu skaits ir ap 30 maksās tikpat, cik kolēģei par, teiksim, 24 kontaktstundām, vai kolēģei ar 15 kontaktstundām, bet līku un ieziepētu muguru, tad es teikšu atvadas skolai. Braukšu, kaut uz UK dārzeņus pakot. Domāju, ka tā darīs daudzi.
bijusī arodbiedrības biedre 18.12.2014. 10:56:35
Tā arodbiedrības klaigāšana par streikiem ir tikai tukša salmu kulšana kopš Harbacevičas laikiem. Jo nav jau streika finansiālā fonda,kas segtu skolotājiem zaudējumus streika laikā, kā tas ir Skandināvijas valstīs. Piemēram, Norvēģijā streika fonds ir tik liels,ka var apmaksāt 2 nedēļu ilgu streiku. Bet mums pamatā skolotājiem pašiem jācieš zaudējumi. Tāpēc arī patreizējā LIZDAS vadība turpina kult tukšus salmus.
skolotāja Amanda 18.12.2014. 10:49:41
Kvalitātes pakāpes mūsdienu IZM birokrātiskajā izpildē ir lielākoties tikai perfekta noformēta papīru kaudze,kuras "saražošana"paņem nejēdzīgi daudz pedagoģiskā darba laika. Skolotājs/a ,kas ir vienīgais ģimenes apgādnieks/ce un strādā vairāk par vienu slodzi to nemaz nevar izpildīt sevi nepārslogojot.. No padomju sistēmas domāšanas modeļa mūsu ministrijas ierēdņi nespēj atbrīvoties- VISU IZŠĶIR PAREIZI NOFORMĒTS PAPĪRS. Tātad forma ir svarīgāka par saturu,tieši tā bija PSRS laikos. Un nekas būtiski nav mainījies šodien.
Paskaidrojiet, lūdzu, neskolotājai, kur ir publicēts šis slavenais jaunais skolotāju darba samaksas modelis? Pēc frāzēm, kas pavīd ziņās, izklausās pēc murga. Nekadi nevaru saprast kā praktiski tiks nodrošināts normāls mācību process, ja neskaitīs stundas. Vai tagad visi mācīs visu? Proti, ir vizuālās maķslas skolotājs, kuram pamaz stundu, ir angļu valodas skolotšjs, kuram krietni vairāk stundu. Ja reiz stundas neskaita, galvenais atrasties skolā, tad tā kā pienāktos sadalīt kontaktstundas vienādi...
Stundas ir jātarificē + papildus pienākumi, kas katram individuāli uzrakstīti
papele nebij tā, kas rosināja publiskot skolotāju algas?
Ka sākumskolas skolēns aprēķinos- nauda seko skolēnam skaitās tikai kā 0,75?. Kaut gan te jau sākumskolas skolotāji pastāstīja, ka ir gan jāpalīdz ne tikai mācībās. Tāpēc jau ir tās super lielās klases, lai tikai savāktu vairāk naudas līdzekļu skolotājam
Beidzot komunisms ir klāt! Kas nestrādā, tam būs ēst! Mazāk strādā, parādi rosīšanos un viss OK- saņem vairāk!
Nevar balstīties uz kvalitātes pakāpēm, jo tās parāda tikai māku sarakstīt idiotisku papīru kaudzes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Un ko tad darīs ar tiem speciālajiem priekšmetiem dažādās izglītības programmās, pārsvarā "ar profesionālu piesitienu", kur dažas stundas māca citu profesiju cilvēki?
Pilnīgs acu aizmālējamais raksts,nepamatoti nez no kurienes ņemti secinājumi. Skaidrs,ka stundas vairs nav izdevīgi uzskaitīt,jo tās ,ko skolotājs reāli strādā, aprobējot izrādījās pārāk daudz lai tās apmaksātu. Jāpaceļ samaksa par 1 h un jādefinē pildāmie = apmaksājamie pienākumi ( diferencējot stāžu un darbu labošanu no skolēnu skaita)
nav skaidrs 18.12.2014. 09:53:17
Nav skaidrs, kāpēc te nav caurspīdīguma. Kas tie par slepeniem modeļiem? Tak publicējiet tos un noskaidrojiet pie reālajiem darītājiem, kas rullē , kas ne. Kaut ko izgudros un basta. Der vai neder. Bet presē raksta "sadarbojieties". Kā?
Nu, dabujāt, ko gribējāt! Lia vel arodbiedriba pabļauj. Var jau striekot, tikai naudas, ko maksāt par streika dienām, tak arobdiedrībai nav.
Nu galīgi nesapratu! - vai šis modelis nozīmē to, ka vienam būs 10 kontaktstundas, citam 25 kontaktstundas, bet alga vienāda???
IZM- nespēj vienkārši pieņemt lēmumus-viņi jāpieņem sarežģīti,nesaprotami,neloģiski,antisociāli.
Nabaga direktori.....
Tātad strādāsim tikai 8 stundas dienā, ne minūti ilgāk. Ko nepaspēsim, to nepaspēsim. Ja būs 36 stundu modelis, vēl mazāk. Nekādu gatavošanos pēc darba laika, nekādu labošanu, konsultāciju, tikšanos ar vecākiem utt.
skaidrs viens - strādāsim vairāk (amata aprakstā sagrūdīs......), bet saņemsim mazāk!
Nu nav tas viennozīmīgi. Varētu teikt, ka nav nekādas atšķirības, vai māci, piemēram, vizuālo mākslu, sportu, mūziku 10 skolēniem vai 30. Mājas darbi nav jālabo. Bet padomājiet loģiski, kāda atšķirība ir sākumskolā, ja klasē ir 10 vai 30. Tur jau nav - iegāju klasē, novadīju stundu un izgāju. Bez mācībām tur ir vēl viss socializācijas process - ģērbšanās, savu personisko lietu nespēja sakārtot, atrast, orientēties, "tualetes problēmas"... Ja esi audzinātājs, tad neskaitāmas komunikācijas ar ģimenēm (pārsvarā jau visas pēc darba laika). Arī mācību procesā katrs burtiņš priekšā jāuzraksta... Un pilnīgi nepieņemami ir vērtēt pēc olimpiāžu rezultātiem vai kādām citām "sacensībām". Šī vecuma grupa vispār tādās nepiedalās, bet vai tad skolotājs tāpēc mazāk strādā. Ja nebūs šo pamatu, tad neviens "lielais un varenais" tāpat nekādus panākumus olimpiādēs arī negūs...
Idiotisms aug augumā! Kas tas par debīlu modeli - kur to var izlasīt?!!!!!!!
Nekad nevar būt vienāda samaksa skolotājam, kuram klasē sēž 10 skolēni un skolotājam, kurš strādā ar 27! Tas ir tik vienkārši un saprotami!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.