Lietotājvārds
Parole
cieņu zaudējusī LIZDA! 20.12.2014. 18:07:41
Nu tad beidzot rīkojies, nevis sašustinies!!! Par ko tu naudiņu saņem?
Labā ziņa 18.12.2014. 09:27:52
ir tā, ka budžetā tātad NAUDA IR! Varbūt arī tāpat kā tas bija dažās pašvaldībās - izveidota melnā kase, tikai par to neatskaitās un neviens nezina, kur tā nauda paliek (tā līdzīgi arī par kādu pašvaldību bija rakstīts) šai adījumā tiešām no skolotāju pašu (PAŠU) un vecāku aktivitātes ir atkarīgs, vai darba apstākļus un arī cilvēka cienīgu samaksu par katra darbu spēc no budžeta saņemt (te nu KATRAM ar ministri jāsadarbojas!). Par algu nepublicēšanu - tas protams būtu problēma skolu vadībai un pašvaldību starpniekiem - būtu jāpaskaidro samaksas neatbilstība darbam, bet gan citiem kritērijiem:( un tāpēc jau arī LIZDA ir pret to - darba devēji - skolu direktori, laikam, negrib.
Priekš kam vispār ie jāfinansē partijas?!!! Kam no viņām ir kāds labums? Partijām pašām sevi jāuztur, jo pašas sevi dibināja. Interesanti, vai tad Lielbritānijā vai ASV arī valsts finasē partijas?
Sina>Ārčijs 17.12.2014. 19:40:27
Jēziņ, tas nav smieklīgi. Tas ir nožēlojami.
Krilsislol Lv 17.12.2014. 13:59:05
Lidza-pizda
Vienmēr godprātīgi vēlēšanās balsoju, bet tagad nezinu vai smieties vai raudāt, jo par to kāda partija saņems vairāk naudas, bet es gribētu ( kā vēlētājs), lai ši nauda aiziet medicīnai un izglītībai!
Tāpat, kā bijušajai kompartijai - visām partijām jāpārtiek no biedru naudām. Kā var lemt par tādu murgu, kā dubultošana???Vai tas ir valdības atbalsts skolotājiem??? Varbūt turpmāk vispār savu balsi neatdot nevienai partijai???
"Saskaņa" = 209 885 balsis x 1,42 eiro; "Vienotība" = 199 535 balsis x 1,42 eiro; ZZS = 178 212 x 1,42 eiro u.tt
man arī >Alise 17.12.2014. 12:22:00
Jā, tā laikam liekas daudziem ...
Streiks un vēlreiz streiks!
Nu normāli, politikai nauda vajadzīgāka nekā izglītībai.žēl nabaga pedagogu, jo dažs labs strādā par grašiem....
nabaga LIZDA, ko nu?! Laikam būs jāorganizē streiks BRĪVLAIKĀ (ha,ha,ha)!!!
Arvien biežāk liekas,ka dzīvoju Greizo spoguļu karaļvalstī !!
Njā.. :D labi, ka es neesmu skolotājs, citādāk varītos tagad. Ja godīgi, es saprastu valdības lēmumu, ka viņi nevar piešķirt skolotājiem algas pielikumu, JO tā vietā, viņiem, teiksim, tā nauda jāiedod bērnu slimību ārstēšanai vai kam tādam. BET to finansējumu piešķirt PARTIJU PR ir... ir... Nu, jēziņ, smieklīgi. :D Cenšos palikt neitrāls un necepties, bet atbalstu skolotājus šajā gadījumā!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.