Lietotājvārds
Parole
D................ 17.12.2014. 21:16:27
Zīle tu nesāc lektie es esmu no pilsetas bet parvacos uz laukiem man klasē ir 10 bernu bet skola pāri 100 un esmu gudrakais bērns sava klasē saderam ka gudraka par tevi!!!! :P tapatas ja tev kaut kas nepatīk nesūdzies pati dari :P :P :P
MMMMMMMmhhhhhhhhhhhh nja atkal tā pati propblēma par lauku skolam un vidusskolam zina ja manā skolā nebūs vidusskolas tad es iešu uz citu vidusskolu bet tomēr turam ikšķus!!!
Laukos PII/ sākumskolas ik pa 30km, vidusskolas ik pa 50 km ar autobusiem, kas izvadā bērnus no mājām uz skolu un miers. Nu nav jābūt tik daudz skolām, ja nav skolnieku. Nebūs skolotājiem normālas algas, kamēr pastāvēs tik daudz skolu ar mazu skolēnu skaitu. Nu padomājiet reāli, ja skolā ir 20 skolotāju un 100 skolēnu, vidēji no ģimenes nāk 2 skolēni, tad 50 ģimenēm ar saviem nodokļiem ir jānodrošina skolotāju algu. Ja ģimene vidēji laukos nomaksā 200 Eiro nodokļos, no kuriem tikai maza daļa tiek skolotāju algām, tad cik lielas var būt tās aldziņas?
Atstāsim lauku skolas. Novienādosim algas. Tas nekas, ka viņiem klasē sēž 5-8, bet man visās stundās 30. Vienlīdzība - kā padumjajos laikos. Es pelnu 900 eiro(bruto), bet man ir 7 stundas katru dienu +25-30 klasē. Kā lauki to nesaprot.....
Ja lauku skolās mazs skolēnu skaits, skolas pustukšas, tad tās jālikvidē. Nav ko veltīgi naudu tērēt.
Mūsu mazajā valstī!!! Ar mazāk nekā 2 miljoniem iedzīvotāju!! Nevar katru skolu individuāli izvērtēt?! Nesmīdini mani! :) Labāk gadiem čakarēties un tāpat neko nesakārtot, ja?
Tas ir idealizēti. Nevar taču katru skolu individuāli izskatīt, cmon.. Jābūt tak kaut kādai vienotai sistēmai tomēr.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.