Lietotājvārds
Parole
Pff, un kā vēl ir. :D Šoreiz piekritīšu Vitai. Varbūt tagad arī pārsvarā arī nodrošina skolās, bet pirms gadiem 7, kad mācījos vidusskolā, bija jāpērk Neeeeeeeeeenormāli daudz- gan mācību grāmatas, gan arī darba brurtnīcas. Un tas viss maksāja smieklīgu, patiešām neadekvāti lielu naudu.
slieka - Vitai 18.06.2015. 13:59:42
Nekad nav bijis jāpērk 15x8=120Ls - nevajag fantazēt, tāpat nevajag liekuļot. Darba burtnīcu iegāde nav skolotāja kaprīze. Diemžēl joprojām ir vecāki, kas pat necenšas savus bērnus kaut kā apģērbt, pabarot un izskolot, nopirkt pat parastās burtnīcas bet pabalstiņus nodzer, skolas iedotās drēbītes nodzer, skolas dāvaniņas pārdod. Daži bērni dara to pašu. Kā jau teicāt, tad tas nav par visiem, bet tomēr ir. Reāli trūcīgos bērnus atbalsta jebkurš, bet ir arī bezkaunīgie izmantotāji, īpaši, ja par bēru uzskata jaunieti līdz 18 gadiem (ne līdz 4 klasei). Tā ir realitāte.
Vita - sliekai 18.06.2015. 13:31:02
Kā nav neērti. Kā nav kauna... Kā Jūs tā vispār varat pateikt - dzērāju atvasēm?!?!?! Tas, ka kādam nav bagāti vecāki un na naudas, lai nopirktu 15 darba burtnīcas katru par 8 eiro (vienam mācību gadam), nenozīmē, ka viņi ir dzērāji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nekur nav teiktts, ka tas tagad būtu tā jādara visām skolām un direktoriem, bet redz, pastāvot arī tādas skolas ārvalstīs! Cienīsim un no'vērtēsim. Bet jums- pat neteikšu labāk, ko par jums domāju... Tomēr interents nav anonīma vide.
Interesanti...kāds ir šā raksta vēstījums? Vai tas būtu tagad obligātais uzstādījums - skolotājam rūpēties ne vien par saviem bērniem, bet arī par pagasta dzērāju atvasēm? Labestība un rūpes ir skolotāja privāta lieta, ko nevienam nav tiesības pieprasīt kā obligātu un to ļaunprātīgi izmantot, lai arī ir prieks, ka skolotāji atbalsta patiešām talantīgus un nelaimīgus audzēkņus palīdzot viņiem tikt galā ar dzīves problēmām. Ne jau tikai mācību lietas vienā otrā ārodenē ir jāpalīdz sagādāt, reizēm par jāmāca gādāt un gatavot vakariņas dienesta viesnīcā, jo mamma nespēj...
Jā, skolotāji pie mums visai regulāri pērk un dod zināmam kontingentam pildspalvas, zīmuļus un burtnīcas. Bet "jauka" ir sajūta, kad šāds skolēns tavu dāvināto pildspalvu turpat stundā salauž, burtnīcai izrauj lapas. Lai tikai nebūtu stundā jāstrādā.
Jā, arī Latvijā skolās esmu dzirdējis, ka skolotāji un direktori palīdz nodrošināt ar materiāliem.. Viss jau atkarīgs no cilvēcīguma. Kam mazāk, ar to arī jādalās. Tas tikai normāli.
Gods labiem direktoriem 18.06.2015. 09:47:27
Tas nav nekas nemaz neparasts! Arī mūsu skolā direktors ir no savas kabatas pircis skolēnam mācību grāmatas!! Tikai tādēļ, ka vecāki atļauties nopirkt nevar, bet mums taču, redz, bezmaksas izglītība. Uz rokām šādus direktorus vajadzētu nēsāt, bet visādi kranči Suņu būdās atļaujas vēl paņirgāties.
Tas ir Anglijā?? Izklausās drīzāk pilnīgos Anglijas laukos. Pilsētās nekas tāds nav dzirdēts!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.