Lietotājvārds
Parole
Bet vai tai vietai, kur atsperas pēc paslīdēšanas, jābūt tieši skolai? Darbu taču ir daudz un dažādi. Par apkopēju var strādāt arī valdības birojos, būs īstā atsperšanās (un arī alga lielāka, kā skolotājam).
Jebkuram var kāja paslīdēt, cilvēkam jābūt iespējai mainīties, sabiedrībai jānāk pretī.
Nesaprotu, kāpēc skolā jāpieņem kriminālnoziedznieki! KRIMINĀLnoziegums nav tas pats administratīvais pārkāpums. Krimināllietu ierosina par laupīšanām, slepkavībām, pedofīliju utt. Vai tādam jāstrādā skolā?!!
Iepriekšējiem diviem 17.12.2014. 10:52:29
Jums laikam nav bērnu, ka tā sakiet.Tad tik mierīga sirds nebūtu.
Piekrītu, tas būtu pilnīgs sviests to paziņot visai skolai un vecākiem.., Ja jau uzskatīja, ka ir ok., drīskt strādāt skolā, tad viss! Kompetenti cilvēki tā ir izsprieduši, nevajg vēl cilvēku pazemot!!
Nu bet tieši tāpēc jau ir tik daudz visādas pārbaudes!!!!! Visu pamatīgi un kārtīgi izpēta, visas iespējamās institūcijas, lai pārliecinātos, ka tagad šis cilvēks patiešām VAR strādāt skolā, viss ir droši un ok. Tā ir jauna lappuse viņa dzīvē, kādā sakarā tas būtu jāsaka vecākiem? Varbūt vēl skolēniem 1.septembrī klasē uz tāfeles jāuzraksta, ka viņu skolotājs ir krimināls noziedznieks?! Kāda jēga tad viņam vispār pieteikties?! Dzīves viņam skolā nebūs!!!!! varbūt viņš vispār ticis sodīts par pārkāpumu, kuru nav izdarījis!! Mēs to nezinām! Ja reiz pieņēma skolā, tad viss, viņš sevi ir atkal pierādījis!
Ja iepriekš sodītu personu pieņem skolā (izskata to viņa iesniegumu un atzīst par pieņemamu), tad skola par to vienmēr ir informēta? Un vecāki? Nezinat, kā ir? Es gribētu gan zināt, ja manu bērnu mācītu kriminālnoziegumu izdarījis cilvēks!!
Kāda tur īsti starpbība, cik tas maksās. Ja sodīta persona ļoti vēlas strādāt par pedagogu, tad viņam būs jāsaskaras ar daudz nopietnākām problēmām kā cena par iesniegumu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.