Lietotājvārds
Parole

Sākas Programmētāju dienas

13.02.2017. 10:06
Iedzīvotāja 13.02.2017. 13:37:33
Piekrītu Ilgonim - dzīve iet uz priekšu un drīz mēs nevienā nozarē vairs nevarēsim iztikt bez modernajām tehnoloģijām. Ko jūs viņam ''uzbrūkat'? Cilvēks izsaka tikai savus komentārus, kam šī lapa arī ir domāta.
Ilgonītim no Māra 13.02.2017. 13:12:31
Aizejiet kādu ripiņu iedzert. Šeit nav nevienam obligāti jākomentē ar savu vārdu un uzvārdu. Mazāk pie datora sēdēt-nebūs tad tik daudz jāstreso. ☺
Un ko es varu darīt, ka tas IR valsts virziens? Painformējieties mazliet vairāk. Mācieties un dariet ko gribas, bet nevajag ignorēt realitāti. Runājiet pati savējā vārdā, es par jums neko neesmu teicis. Turklāt runāt jūsu "vārdā" būtu neiespējami, ņemot vērā, ka jūs pat nepublicējiet savu vārdu, lol.
Ķengaragā ir milzīga konkurence.
JAA, Juus ljoti pat aktiivi to uzspiezhat. Kaut vai minot to, kaa valsts galveno virzienu. Valsts esmu arii es. Taapeec nerunaajiet manaa vaardaa. Juus variet runaat to vaardaa, kurus shii sfeera interesee, kaa arii savaa vaardaa.
Ē, kādā veidā es runāju kāda vārdā? Latvijā jau sen eksperti ir empīriskos pētījumos secinājuši, ka IKT, programmēšana un citas eksaktās zinātnes ir mūsu lauciņš, kas ir aktīvi, valstiski jāatbalsta un jāaktivizē, lai valsts piedzīvotu ekonomisku izaugsmi un augtu mūsu labklājība. Tas nav nekāds noslēpums. Tā'dēļ tikai loģsiski, ka IKT veicinošiem pasākumiem ir aktīvi jāienāk arī skolās. Nav teikts, ka VISIEM skolēniem tas interesē, protams, nē, bet tas ir kopējais valsts virziens.
Kaapeec Juus domaajiet, ka visiem obligaati jaabuut interesei? Man kaa toposajai Konservatorijas audzeknei tas piem.neinteresee. Paluugsu luudzu nerunaat manaa vietaa.
Programmētāju dienām jādomā, kā aktīvāk ienākt skolās - lai ieinteresētu ne tikai tos talantīgos skolēnus, kuri jau dodas uz informātikas olimpiādēm, bet arī pārējos, kuriem interese vēl nav izveidojusies. Tikai tā varam palielināt LV kā IKT veiksmes stāstu.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.