Lietotājvārds
Parole
Tādiem komentētājiem kā NoName pašiem ir galva jāsakārto. Līdz ar vecumu cieņa nepienākas automātiski, nevienam nav pienākums cienīt kādu, tikai tāpēc, ka tam otram ir vairāk gadu. Lai kādu cienītu, tam kādam ir attiecīgi jāuzvedas un tā cieņa jāizpelnās. Bērnam nav pienākums cienīt idiotus, kas neciena pašus bērnis tikai tāpēc, ka tie ir bērni. Un, ja netiek respektētas bērnu tiesības, tad kā'dēļ gan kādam jārespektē kādas citas tiesības? Berns ir kaut kāda beztiesiska dzīvības forma? Pretīgi lasīt tādus komentārus.
Ikvienas problēmas risināšana sākas ar problēmas atzīšanu. Ir jāprot paskatīties acīs skarbajai patiesībai un jāformulē jautājums, ko gribam atrisināt. Diemžēl liela daļa vecāku (un arī skolēnu) piekopj "strausa politiku" - izliekas neredzam jau samilzušu problēmu, meklē vainīgos visapkārt, tikai ne sevī un savā ģimenē. Tad stundas nav interesantas, tad skolotājs nav gana radošs, tad prasības pārspīlētas, tad muša acī ieskrēja ... Kad nu vienmēr un visur aizstāvētais mīlulītis 17 gadu vecumā sāk rādīt zobus pašiem radītājiem - ooo - tad gan asaras un vaimanas: "Skolotāj, ko nu lai darām, viņš(a) nemaz manī neklausās"
ne visi ir ideali 09.09.2014. 18:31:43
I ko apskaud mani ,TO, . Ne visiem strādā datora pogas . Un latviešu valodas skolotāja mana skolā ir normāla .
to ne visi ir ideali 09.09.2014. 17:57 09.09.2014. 18:26:39
Un ko darīt, piemēram, tavai latviešu valodas skolotājai, ja nespēj uzrakstīt nevienu teikumu bez kļūdām?
Jāsaprot, ka nekādas personiskās problēmas nedod tiesības izturēties necienīgi un rupji pret lidzcilvēkiem. Personiskās problēmas nedod tiesības ierobežot pārējo skolēnu tiesības un vēlmi kvalitatīvi mācīties. Tas skolēniem ir jāiemāca, ka problēmu risināšanai jāizvēlas piemērota vieta. Šī saprašana dzīvē ļoti noderēs.
ome > agresijai 09.09.2014. 18:05:47
Skolēnam ir jāsaprot, ka viņš nāk uz skolu MĀCĪTIES, skolotājs - MĀCĪT. Ja tas visiem ir skaidrs, tad disciplīnas problēmu nedrīkstētu būt. Vispirms jāiemāca CIEŅA. Pret sevi, pret citiem. Ar to es negribu teikt, ka nepastāv psiholoģiskas problēmas, uzmanības un mīlestības trūkums, bet katram ir jāapzinās, KĀPĒC viņš ir skolā...
ne visi ir ideali 09.09.2014. 18:02:54
RESPECT Mona
ne visi ir ideali 09.09.2014. 18:01:40
Paldies par atbalstu Mona
Jā, skolotāji tikai sūdzas un sūdzas, it kā visi bērni būtu slikti. Muļķības! Dažreiz skolotāji prot tikai uzbļaut. Kad tiešām bērnam ir kādas problēmas vai kas, tad, redz, skolotājam pilnīgi vienalga, ko tur iedziļināties. Ir jāprot arī mācīt, nevis TIKAI sūkstīties. Pasakiet taču arī kaut ko labu!
ne visi ir ideali 09.09.2014. 17:57:38
Varbut ne visi ir labi tas tiesa . Bet skolotaji ari ir vainigi jo neuzklausa musu problemas dazreiz . Un pasi jauta ko darit ja nevari uzdevumu izpildit bet pasikad prasi vinuem palidzibu tev vienkarsi varteikt uzrej pildi . Ta nu vecaki navvainigi . Un dazi ir pret piemeram to ja cits izpilda uzdevumu atrak pasaka-izdariju un sanak ka visa klase to ir izpildijusi bet to nav pat puse.
Pati esmu nostrādājusi skolā 42 gadus. Arī tad bērni bija visādi, bet bija izstrādāta sistēma: vispirms par bērna uzvedību un sekmēm runāja ar vecākiem. Ja nekas nemainījās, ziņoja uz vecāku darbavietu, ka viņi neveic audzināšanas darbu. Ziniet, no tā vecāki ļoti baidījās un bērni arī negribēja sagādāt vecākiem nepatikšanas... Tagad, cik noprotu, bērnu klases priekšā nedrīkst pat nokaunināt. Man tas liekas glupi. Ja bērns var atļauties nekrietnības, kāpēc par tām skolotājs nedrīkst izteikt vērtējumu, citiem skolēniem dzirdot? Citādi pārējos rodas pārliecība, ka rupja izturēšanās ir kas apbrīnojams, ka rupeklis ir bezmaz varonis...
Acs uzdauzīšana skolotājai nav disciplīnas jautājums??? Padomājiet, ko Jūs teiktu, ja Jūsu darba vietā klients Jums uzdauzītu aci... Nez, ko Jūs teiktu? Domāju, ka lieta nonāktu līdz tiesai, bet te vēl ir bērns, tādēļ jādomā, ko darīt ar to disciplīnas trūkumu, lai pieaudzis nenonāktu līdz tiesai. Un nestāstiet, ka Jūs tādas klienta uzvedības gadījumā sāktu spriedelēt, vai viņam netrūkst uzmanības un mīlestības...
Ir vecāki, kas vēl smejas: nu un kas, gan jau drēbes izmazgāsiet, ko izdara viņu bērns, tikai aizmirst atnest veļas pulveri un samaksāt elektības rēķinu skolotājam! Neaizmirst uzrakstīt otrs vecāks tikai sūdz;ību direktoram un neatzīst, ka viņu bērns ir slims, jo skola iesaka vest pie ārsta par neadekvātu bērna uzvedību! Bērns lauž skolā ceriņus, sper, vārtās pa zemi 3.a klasē!
Kāda valsts, tādi vecāki un attiecīgi arī tādas auga atvases :) Viss vienkārši - bērns mūsu dienās tiek celts debesīs, jo redziet tosknēveļus taču nedrīkst nodarbināt. Pat ierādīt izmēģinājumu lauciņu nedŗiskt, jo mazulītis var pārstaipīt vēderu, kaplējot puķes :D Būtu man teikšana - bērnu tiesības iebāztu kaut kur dziļi jo dziļi atvilknē!!! Dēļ šīm bērnu tiesībām, vairs vecāki cilvēki netiek respektēti, jo bērnu tiesības neparedz bērnu pienākumus, tikai tiesības :)
stingraaka jaakontrolee beerni skolaas un vecaaki!!!vecaaki patreiz neko nedara...tikai aizstav beernu!!!beerni lieliski izmanto to ka vecaaks nevar veltiit vinjam laiku bet gan aizstaaveet ,jo visi apbizho nabadzinjus!!!
Varbūt tagad tie bērnu tiesību aizstāvji sāks aizstāvēt skolotājus?
Es pat nezinu, vai tas ir disciplīnas jautājums. Varbūt drīzāk psiholoģiskas problēmas, trūkst uzmanības, mīlestības. Nesen dzirdēju, ka nu jau pirms kāda laika vienā skolā meitene esot uzdauzījusi aci skolotājai...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
1-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.