Lietotājvārds
Parole
Žēl ka mūsu programmēšanas pamatu skolotāja māk tik taisīt PR troksni, bet pati no programmēšanas nejēdz ne nieka. Lai saņemtu augstu vērtējumu pietiek uzrakstīt pāris .... esejas.
Nez, vai tūrisma speciālists ir eksaktā joma? Un ēdienu/dzērienu speciālists?
Ieva-->Inna 18.06.2015. 11:51:25
Cerams, ka vecāki jau no pirmsskolas vecuma maigi mudinās/piespiedīs bērnus MĀCĪTIES. :) Jo agrāk iegūst šīs iemaņas, jo vieglāk tālākajā dzīvē, diemžēl tā tas ir.
Neviens tak tevi nespiež mainīt sapņus. Tikai rēķinies ar to, vai tavi talanti kādam būs vajadzīgi. Un vēlāk nebrēkā, ka nevari darbu dabūt sapņu profesijā. Ja gribas drošību darba tirgū, tad būs vien jāmācās tie sasodītie eksaktie priekšmeti.
Rozentālis 18.06.2015. 10:15:17
Nu un? Tādēļ vien, ka iesaka studēt to vai šo, tādēļ vien, ka viena vai otra profesija ir vairāk apmaksāta, cilvēks savus talantus un sapņus nemainīs!! Kad bedzot cilvēki to sapratīs un beigs uzspiest, ko kuram dzīvē vajadzētu darīt!!
Cerams, ka sasniegs dzirdīgas ausis sociālo un humanitāro zinātņu studētgribētāju - skolnieciņu vidū.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.