Lietotājvārds
Parole
Streikam jābūt tūlīt! Atlikts un atlikts, un atlikts. Prasības nevis par tiem vai šitiem modelīšiem, bet cilvēka cienīgu samaksu par katru nostrādāto stundu! Ja strādāju 2 slodzes- maksā ragā par abām! Man arī ir tiesības par katru nostrādāto stundu saņemt algu un brīvo laiku veltīt SEV un SAVAI ĢIMENEI!
fizmats@biokime 21.12.2014. 21:59:24
Skaidri zinu, ka nekāda streika nebūs, tukša runāšana. Personīgi es un mana ģimene 14. janvārī pilnā sastāvā dodamies svešumā, konkrēti uz Fāterladi. Man ir darbs kokzāģētavā (gaterī), sievai par aukli garīgi atpalikušo bērnu pansionātā. Mūsu bērni mācīsies vācu mittelshule, vai kā nu viņu tur sauc. Tā kā - ar Dievu, laimes zeme LVL !
piketēt jāprot- radošumu 21.12.2014. 20:17:06
Ja blakus sarkanajam paklājam noliktu cepures,kur iemest ziedojumu naudiņu skolotājiem par dziedāšanu un dancošanu, tas iedarbotos! Tagad - bezmaksas koncerts un izrāde deputātiem! Laiks piesūtīt piketu programmu ar repertuāru, kā arī piedāvāt Ziemassvētku atlaides abonementam! Kur vēl masku laiks un ķekatas!
Arodbiedrība atkal muļķojas! Streikam jānotiek martā (angļu valodas eksāmena) laikā, tad maija beigās, jūnija sākumā kopā ar citu profesiju arodbiedrībām.
No 1.janvāra minimālā alga valstī būs 360 EURO. Vai skolotājus tas skars? Nē! To man pateica direktore. Kāpēc izdomāts tāds absurds jēdziens-minimālā alga, ja viņa nedarbojas pie algu aprēķināšanas? Tagad vēl ir 320 EURO līdz 31.dec. pusnaktij.
Streika nebūs nekad, kaut vai tādēļ vien ka neviens no arodbiedrības negribēs un nebūs ieinteresēts ķēpāties ar streika likumīgo noformēšanas pusi tā, kā to nosaka streika likums. Laikietilpīgi un bezjēdzīgi. Tad jau labāk pēc pusgada kārtējo stundu garo piketiņu, taurītēs pūšanu un "bē-du ma-anu lie-lu bē-du..." pie saeimas nama saorganizēt, ļaujot daļai pedagogu, kam attiecīgajā dienā vai diennakts laikā iekrīt tā saucamie "logi" un tobrīd nav stundas jāvada, drusku nolaist tvaiku.
Jā, jā, PAGAIDĪSIM! 21.12.2014. 14:17:02
Pagaidīsim. Mēs taču esam tik pacietīgi! Varam gadu desmitiem ciesties! Vēl atceros kādi grafiki boija - pēc tiem mums šobrīd pienācās jau vismaz 1020 eiro par slodzi. Minimālo. Tāpat kā Igaunijā. Tikai vai kādi solījumu grafiki, oficiāli, visaugsākajos līmeņos apstiprinātie, jelkad ir strādājuši? Gribat vergot n-tās slodzes - nu i vergojiet! Strādāt ļoti gribat par velti?- nu i strādājiet! Gaidiet vien, kad Eiropas prezidentūra Latvijā beigsies, kad alga būs zemāka par minimālo iespējmo, bet arī tad tikai piketiņu, kāds nu tur streiks... bērniņi cietīs... un tie vecāki, kas jau tagad atklāti spļauj virsū ar savu pamatskolas izglītību...
Tiešām. Ko dos? Man neviens nav paskaidrojis. No daļējiem skaidrojumiem jēgas neredzu. Kurš jēdzīgi paskaidrot var?
Noteikti nepiedalīšos, ja streiks nenotiks uz reiz. Tie atliktie streiki nekad nekādus rezultātus nav devuši.
Esmu par streiku janvārī! Arī mums ir bērni , kuri cieš no mūsu brīvprātīgā darba un ziedošanās valstij! Vai nu tagad vai nekad! Nepieļaujiet šķelšanu un ridīšanu! Laiks apvienoties par kopīgãm interesēm!
Laba doma par eksāmenu pieņemšanu uz "kā būs, tā būs" pēc patstāvīgas mācīšanās streika laika vai privātstundām...rezultāti var būt dažādi un krāsaini, uzdevumi - briesmīgi. Jau februārī 9.kl. dabaszinību DD pēc paraugiem var spriest...
Nesteikos skolotāji ne eksāmenu laikā (skolēniem nedrīkst pāri nodarīt), ne septembrī (pa atvaļinājuma laiku viss būs piemirsies, būs jaunas, gaišas cerības uz nākamo budžetu un gadu un pirklasniekus arī pievilt nedrīkst), ne arī janvārī, jo nu vienmēr jau var taču atlikt uz "kaut kad citad (maijā, septembrī and so on)", kā arī kaut ko tukši pasolīt uz "nākamo atskaites punktu", kam skolotāji vienmēr arī svēti notic. LIZDA vispār varēja tai saujiņai streikot gribošo skolotāju piedāvāt nostreikot savu streikojamo jūlijā un augustā, t.i. atvaļinājuma laikā, lai kā saka neviens no streika neciestu, vilks paēdis, kaza dzīva un arī par algām nav jādomā.
Ā.Elksne/R.Pauls "Kā caur pelniem" 20.12.2014. 13:59:28
Varēja būt, bet nebij’ Ne skūpstu, ne mēnesnīcas ...
Cik var! Beidzot taču iztaisnojam muguras un izbeidzam šo verga filozofēšanu - pašvaldība neļauj to, pašvaldība neļauj šito...pie velna! 5. janvārī skolas durvis ciet un miers! Kamēr nebūs pie algas 10% - darbā neizejam!P.S. Par Vienotību NEKAD DZĪVĒ NEBALSOŠU! Un neprasiet, par ko man šobrīd ļoti, ļoti gribas nobalsot...
Lai pāris dienu pašvaldība pastrādā par velti (pusvelti) !
Kāpēc maijā vai septembrī? Tātad - atkal atlikts. Tūlīt 5. janvārī! Kamēr solītais makā iekrīt ! Beidziet mūs čakarēt!
JĀSTREIKO! 20.12.2014. 11:21:33
Ar 5. janvāri. Par valdības solījuma neturēšanu!!!!!!!!!!!!!!!!! Kāpēc man vēl 8 mēnešus jāsamierinās, ka par stundas sagatavošanu, darbu labošanu apmaksā 2.5 minūtes, par klases audzināšanu apmaksā 12 minūtes dienā un tā tālāk... Līdz eksāmeniem vēl tālu, lai bērni mēnesi pamācās paši! Varbūt pat kāds mainīs attieksmi. Eksāmenus pieņemsim- kā būs, tā būs! Eksāmenus ir jāpieņem un runāšana par streiku eksāmenu laikā ir tikai murnināšana. Esam nevis uzmesti, bet aizslaucīti misenē! Uzmetam "kādu" arī mēs!
Mūsu pašvaldība neatļauj ne streikot, ne piketēt! Citādi skolai naudu nedos!
Slimnieki, cerams, aizgājuši gulēt, var runāt par lietu. LIZDA arī guļ. Viss kluss. :)
Streiku jāsāk jau martā, kad angļu valodas eksāmeni sākas...aprīlis un maijs var tikai būt par turpinājumu, septembris - par nobeigumu.
Pedagogu algas tiek aprēķinātas saskaņā ar MK 2009.gada 28.jūlija noteikumiem Nr.836 „Pedagogu darba samaksas noteikumi”, bet mērķdotāciju sadali regulē MK 2009.gada 22.decembra noteikumos Nr.1616 „Kārtība, kādā aprēķina un sadala valsts budžeta mērķdotāciju pašvaldību un privātajām izglītības iestādēm bērnu no piecu gadu vecuma izglītošanā nodarbināto pirmsskolas izglītības pedagogu darba samaksai un pašvaldību vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības iestāžu pedagogu darba samaksai”.
Nevajaga ne mītiņot, ne piketēt. VIENA MĒNEŠA STREIKS MĀCĪBU GADA BEIGĀS. TĀ, LAI NAV KAS EKSĀMENU REZULTĀTUS PĀRBAUDA UN UZLIEK 2.SEMESTRA VĒRTĒJUMU. NEBŪTU GADA VĒRTĒJUMA , NEBŪTU CENTRALIZĒTO EKSĀMENU REZULTĀTU. MĀCĪBU GADS BŪTU JĀPAGARINA UN SKOLOTĀJI NAUDAS ZIŅĀ TO NEZAUDĒTU. BET! TURPINĀJUMS. NESĀKT JAUNO MĀCĪBU GADU-BEZ NAUDAS AR ŪDENI PIE MK skvērā. Jura kungs apmierināts? Tavi darba devēji ir pietiekami slapji? Bet tas nenotiks, jo ,,jurīši" stāv katrā kolektīvā. Nodevēji.................. .
Šai situācijā kādam ( Mikiško, Seile, valdība) būtu jāatkāpjas. Starp citu, lizda mājaslapā - Ziemassvētku laika miers un pašapmierinātība -tagad, kad būtu aktīvi jāorganizē skolotāji streikam janvārī! Tikai pašorganizācija un masveida lizdas pamešana!
Juri! Kur ta paliki . Latgalē dziesmiņa-jurīšam, jurīšam par kulītes(pautu)turēšanu. Negribi. Ā-vo. Agrāk vajadzēja domāt. Tagad atmaskots. Dzīvo netālu no manis. Vienā veikalā pērkamies. Man no Latgales vajadzēja doties prom. Tā nokļuvu tavā dzīvesvietā, kuru tev iedeva uz laiku-jurīšam, jurīšam par kulītes(pautu)turēšanu. No enciklopēdijas-pauti ir vistu olas.
Kur ta Juri paliki. AĀ aizmirsu. Pusdienas ēd. Vari atļauties. ES TEVI REDZU. Varbūt pateikt arī ko ēd. B ar gliemezīti.
Zāles iedzeršu tiešām. Bet par tēmu muļķa jautājums. Vairs nebrauksim uz to pilsētu kafiju dzert, bet atpakaļ uz mājām kautko stiprāku. Lai tādi Juri brauc. REZULTĀTA NEBIJA UN NEBŪS. NOST AR TAGADĒJĀM ARODBIEDRĪBĀM. To skolēnu tēvs nebiji tu. Cits bija. Muļķis domāji, ka pats!? Nu nē.
Pēc tā Jura pasta es esmu sanervozējies. Mani viņš vaino pie kautkā. Es pie arodbiedrību naudas ,,kopējās siles" nēesmu sēdējis. Nav revīzijas komisijas, nu nav nekā. KOLĒĢI! STĀJAMIES ĀRĀ NO ARODBIEDRĪBAS! DIBINĀSIM SAVU!!! Poļi caur arodbiedrībām tika pie neatkarības. ŠĪS ARODBIEDRĪBAS VIRZA MŪS UZ VALSTS SABRUKŠANU!!! ES TO NEVĒLOS. Jurim un pārējiem, bet Juri atvainojieties man.
Iedzeriet zāles, sola! Un nerunājiet par lietām, kas aktuālas tikai Jums, un neapsaukājieties un nefantazējiet, bet komentējiet par tēmu - "skolotāju streiks".
Streikot vajag janvārī , kad sākas jaunais semestris un Latvija prezidē ES! Ēst vajag jau šodien, nevis pēc gada!
Juris. Atbilde no manis. Mani neuzpirka. Es esmu vēsturnieks, vēstures pasniedzējs-maģistrs. Es pats vēlos iet prom no šīs bezjēdzīgās sistēmas. Man kauns par to. Mans kauns skolēniem stāstīt par barikādēm. Pats tur biju. Kaila brīvība. Mans dēls vecākais ir patriots. Es arī. Es negribu šos kompartijas bērnus, kuri par mani un manu ģimeni, tautu valda. Kāpēc neņem vērā to, kur kurais bija 1991.gadā. Barikāžu dalībnieku saraksti pazuda no info. tāfeles skolotāju istabā. Kur mana vaina Juri. Manam dēlam(LV POLICIJAS KAPTEINIM) taisnība. Pienāks laiks kad dēlu un tēvu nošaus. Starp viņiem būs šāvēji latvieši-koloborocionisti. Tādi kā tu čūskas izdzimteni.
jāsaorganizējas pašiem - un jāstreiko. Es jau sen nemaksāju arodbiedrībai par neko nedarīšana. Vismaz ietaupu uz tā rēķina. Streiks vajadzīgs nekavējoties, nevis pēc pusgada.
da nebūs nekāda streika - LIZDA tikai imitē darbību! Labākā gadījumā, būs "streiks" 1. septembrī!!! Ja gribētu, tad jau sen būtu netikai saorganizēts , bet arī īstajā laikā, t.i., eksāmenu laikā!
Jāstreiko no 5. janvāra. Kolēģi, no arodbiedrības nav nekādas jēgas - jāorganizējas pašiem!
Kā jau parasi, visos sabiedriskajos portālos, kur kaut minimāli sāk formēties doma par streiku, nepakļaušanos, muguras iztaisnošanu, parādās kāds (kādi) plānprātīgi vāvuļojumi, lai visu padarītu grotesku, visu izķēmotu un liktu ātri doties prom, neiedziļinoties problēmā. Labi pastrādāts "sola", godam varēsi atskaitīties saviem maizestēviem.
Nebūs nekāda streika. Nemusiniet tautu. Ministrija samaksājusi arodbiedrību vadošajiem darbiniekiem, lai IMITĀCIJU radītu. P------s caur sietu. Tur arodbiedrības un ministrija. Arodbiedrības lai publicē savu priekšsēdētāju vārdus, kuri saņēma dāvanas Rīgā. Nopelns-DAUDZ SKOLĀ ARODBIEDRU. Es maksāju biedra naudu. Naudu ņem. Bet tāda m........ aizbrauc uz Rīgu un saņem par to, ka es arodbiedrībā sastāvu. Kauns un negods.
sola aikam(aklajam) 19.12.2014. 06:04:39
Pazini gan viņu portālā apollo. Pati likusi nofočēt ar savu aparātu. Bet tu jau zini, ka aparāts viņai vienmēr labs, bet nav ideāls. Labi ka pašas(viena tēva)bērni neuztaisīja bērnu. Samīlējās. Nezināja, ka ir no viena tēva. Vecenes laikus nostučija. Puisis atjēdzās ka bučoja savu pusmāsu. Arodbiedrības priekšniece!?! Skolotāja. Laikus nevarēja meitai pateikt par bioloģisko tēvu? Mūsu pasaule jūk, aikam(aklo nelieto).
Murgaini kroplas runas!!! Kā jūs apstrādāja piketiņā- foto redzamas 3 vecenes ar plakātu, bet pretnostatīta Beibe, kura skolēnus "uzrunājot par zaķīšiem un draudzējoties ar VISIEM" - informatīvais KARŠ!!!
ĻUĻE NEVĒLAS IESAISTĪTIES. VIŅA NEATBALSTA TĀDAS LIETAS. MŪSU ĻUĻE IR ĪPAŠA ĻUĻE.
sola priekš a 18.12.2014. 20:55:08
Bet kas cits mūsu tiesības aizstāvēs? ĻUĻE VAI? Nē! Jāturas tam kam maksāju. Piebarota lapsa izdevīgāka. Arī kājas skaistas. Arodbiedrības kājas. Vergiem kājas patīk, ja viņas nesper. Nu nesper, bet spers. Tad arī viņai kājas pie nabas būs.
Minna Minnei 18.12.2014. 20:37:29
Igauņu val. Minne, kautkas līdzīgs mīnai, vecajai. Vana muņņa-neķītri. Mainiet segvārdu-vecā p----e.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.