Lietotājvārds
Parole
ES ierindniecei 01.01.2015. 17:44:24
ierindniece 21.12.2014. 23:28 Streiks 5. janvārī .... . LIZDA!!! Jau pērn kladzināji par streiku. Ko guli!? Pašai aldziņa - oi-oi-oi! ... No mūsu naudiņām. Kustinies! Attaisno uz sevi liktās cerības! Vai varbūt brauksi vecajās sliedēs??? Varbūt Eiropa mūs sapratīs................ Kā skolu direktori un/vai pašvaldību vadība teiks, tā LIZDA darīs:), jo, manuprāt, ja LIZDA kā vienā arodbiedrībā darba devēji (skolu vadītāji) un darba ņēmēji (skolotāji) - protams, ka ne jau darbinieku interesēs kas notiks, bet noteicošais vārds ir darba devējiem - skolu vadībai:) Runas vīriem (sievām) spēks rokās...
sk. -paldies! 30.12.2014. 17:41:20
Par faktiski nostrādātu stundu (darbs: samaksa) saņemu daaaudz mazāku atalgojumu kā mazkvalificētā darba strādnieks bieži ar nepabeigtu pamatskolas vai speciālās skolas izglītību, kuram ir minimālā alga un kurš savu darbu veic lānām, ieturot pauzītes, ik pa brīdim uzpīpējot un nenesot nekādu atbildību!
ierindniece 21.12.2014. 23:28:32
Streiks 5. janvārī .... . LIZDA!!! Jau pērn kladzināji par streiku. Ko guli!? Pašai aldziņa - oi-oi-oi! ... No mūsu naudiņām. Kustinies! Attaisno uz sevi liktās cerības! Vai varbūt brauksi vecajās sliedēs??? Varbūt Eiropa mūs sapratīs................
Streiku ar 5. janvāri!!!!!!!
Opā un Učenei. Atbildu.Šorīt vadīs stundas Opā? Liecies mierā. Parasti notiek dievkalpojums skolā un liecību izsniegšana. Ja izgulējies, tad ej dot liecības. Ja švingulis ir, tad neej nekur. Neblamē sevi un pārējos. Palūdz kolēģiem, visu nokārtos. Vistuvākajiem kolēģiem paprasi atnest paģiras salāpīt. Ķīmiķiem rezervīte ir labaratorijā. Tak vai tad nav e-kl., ar roku vai jāraksta? Draugi sekmju izrakstus izdrukās. Tas tev. Tagad Učenei. Vājprātīgā. Kādu tev bumbuli. Apskati kolēģus no puišiem. Saprati. Ja kāds nav uz strīpas-palīdzi. Dabūsi bumbuļus pēc tam. Mācu, jo zinu ko jūs jaunie sadarāt. Klausiet skolotāju ar pieredzi. Lai izdodas.
Opā! Ne tajā šaizīgajā sadaļā nokomentēju: proti, gribēju pateikt, lai jūs - komentētāju k-gi un k-dzes ejat NA... ar savu RĪCĪBAS paralīzi, jo rīt man jāvada stundas (atraktīvas) un i-netā ir citas intersantākas lietas, ko palasīties...
Bērnu audzinātājām un skolotājām kaut kādus sū esam fondā iemaksājuši. Bet es esmu skolotāja un neesmu ausdzinātāja - tas nozīmē, ka pat eglītes bumbulīti nedabūnu.... Vēlreiz uzsveru, ka mana aldziņa 300 EUR. Kuru tas interesē? Kur e-klasē sasodītie sludinājumi: a) lūdzu aizdot pēdējā svētku nedēļā 10 EUR, b) pārdodu par pusvelti savu izlaiduma kostīmu, c) meklēju vakanci u.c. praktiskas sadaļas? Vārdu sakot, šis FORUMS ir nepraktiksa, destruktīva Šaize!!! Tas man, kā učenei, absolūti neko nelīdz - iešu, nafig, no mīļās skolās dillēs... Iznīkstiet, kropļi!!!
Vai /Domāts tev. LV patrioti ir un viņi būs. Esmu mācijis patriotismu. LV patrioti ir. Mans dēls ir patriots.Arī es no Latgales braucu uz Zaķusalu. Tagad jaunie p............ par mani ņirgājas sakarā ar barikādēm. Apmēram tādi kā tu.
apmānīts, pazemots skolotājs gribēs bērniem mācīt būt patriotiem, valdības kungi un kundzes??????
STREIKU no 5. janvāra! 18.12.2014. 21:14:19
Vai tiešām kāds vēl naivi tic valdībai?
Likumdošana vēl skaitās. Katru tiesā sūdzēt. Paliks 50%. Ko arī vajaga? Labi būs. Atkritīs dzērāji, viņu aizstāvji un citi sliktie cilvēki.
Saeimu mēs varam tiesās sūdzēt.
Tik atklātu ņirgāšanos sejā neesam piedzīvojuši ne no vienas valdības. Straujumas nicinošais smīns. Mēs - tauta- esam iemīcīti dubļos, un neko nevaram izdarīt. Šie tik naudu tērē bezjēdzībām, Āboltiņu tauta neievēl, šie paši " ievēlās", bibliotēku uzcēla no cilvēku nodokļiem, tagad, redz, brīvi iekšā netiekam. Lai dīkdieņi no saeimas nama saspiežās, nebūs jāmaksā par transporta izmantošanu no siltajiem beņķiem līdz Gaismas pilij. Pretīgi vispār pirmssvētku laikā par viņiem domāt! Lai ar viņiem notiek tas, ko novēl savai tautai! Mums, pārējiem, GAIŠUS UN MĪĻUS ZIEMASSVĒTKUS! Kas zina, var būt tomēr arī sniedziņu sagaidīsim!
Agris 18.12.2014. 11:19 Streikojot jāprasa cilvēka cienīgu,konkurēt spējīgu algu! UN VISPIRMS JĀVEIDO LABUS DARBA APSTĀKĻUS>
nepiekrītu variantam, ka konkiursi (tādi kā ir tagad, vai vēl daudzskaitliskāki) varētu atrisināt vadības proble'mas skolās - NĒ. Par skolas direktoru strādātu motivēts vadītājs, kurš ne vien izvirza skolas attīstības mērķus, bet arī spēj motivēt skolotājus, skolēnus un vecākus tos sasniegt - mērķus izglītības attīstībai izvirza Valsts un nevis direktoram kaut kā jāmotivē, bet tieši otrādi - jāatvieglo to sasniegšana skolām un ne jau kā skolotāju darba vietām, bet kā izglītības iestādēm, kuru darbībā uz sadarbības pamata iesaistās 3 puses (vai pat 4!) izglītojamie vecāki skolotāji un + darba devēji, uzņēmēji.
nepiekrītu, ka skolas direktora amatam jāturpina būt kā kaulam suņu barā - pamet un tad tie, kuri par skolotājiem vairs negrib strādāt, metas plēsties:), lai gan pašvaldība jau tāpat nolemju, kuru virzīt (ja neizdodas ar pirmo reizi - uzvarētāju "noēd" un vietā ar vai bez konkursa ieliek sev tīkamo (ne jau to, kurš piemērots, bet to kurš mīkstāks un paklausīāks) - tā rāda mana pieredze un zināmā prakse (droši vien, ka ir daži izņēmumi). Skolas direktora amatam ir jābūt goda lietai, kuram izvirza cilvēkus, kuru personīgās īpašības atbilst šim augstajam amatam. Ir jāveido kadru rezerve un jāvēro iespējamie vadītāji - tikai tad var piedāvāt amatu kā pagodinājumu, ja cilvēks ilgākā laika posmā parāda savu aktivitāti, interesi par labāku rezultātu. Skolas direktoram ir nevis jāvirza kaut kādi mērķi, bet jābūt administratoram un jāadministrē skolas darbība virzoties uz augstākiem sasniegumiem un panākumiem. Skolotāji, kuri gūst panākumus ir nevis "jānobosino", bet jāvirza un jāatbalsta! 4. un 5.kategorija pašlaik ir ierocis skolu vadībai - paši "sagrābuši", bet citiem liek dažādus šķēršļus, piemēram, nedodot atzinumu, atbrīvojoties, lai nevajadzētu vērtēt utml.
Streiks var būt risinājums tad, ja skolotāji būs drosmīgi un izlēmīgi. LIZDA, atceramies ir vairāk tomēr nevis skolotāju (darba ņēmēju), bet tomēr darba evēju arodbiedrība - pašlaik vismaz izskatās tā un nesavādāk (gribētos, lai kļūdos). Kā jau minēts - nauda, izrādās, valstī ir jo Prezidents Bērziņš piedāvā to atdot partiju kasēm un ieguldīt bezjēdzīgās to pašu partiju reklāmas kampaņās. Lēmums jāpieņem Skolotājiem un loģiski, šoreiz vēsu prātu un apdomīgi! TIKAI skolotājs ir atbildīgs par savu darbu un tā rezultātiem - visi citi "kaklakungi un kundzes" būtu jāpastumj maliņā. būtu interesanti, ko tagad par šo situāciju saka Kramiņa k-ga oranizācija, kura jau esot tik daudz padomus devusi un runājusi ar IZM... (vai varbūt IZM nerunāja ne ar vienu?)
skolotāja-humanitārā > skolotājs-eksaktais 18.12.2014. 14:33:36
Pievienojos. No 5.janvāra un līdz reālam situācijas risinājumam. Kad vadzis pilns, tas lūst. Vai mūsu pacietības "vadzis" vēl nebūtu pilns?
skolotājs - eksaktais 18.12.2014. 14:15:02
Uzskatu,ka beztermiņa streiks jāsāk ar 5. janvāri. Prasība - 700 eiro par slodzi. Un punkts. Igaunijā, starp citu jau ir 900.
Nevienam jaunietim nenovēlu savu nākotni saistīt ar pedagoga darbu!
Waldis: Ja nepiešķirs pedagogu jaunā darba samaksas modeļa ieviešanai nepieciešamos 12 miljonus un naudas nebūs, kāpēc visām skolām pēc jaungada jāsāk aprobēt jaunais skolotāju algu modelis??? *** Es arī šo momentu nesapratu. Tīri praktiski: Kā un ko mēs aprobēsim?
Streikot vajag tūlīt, nav nekas jāgaida!!!!!
liekulības jenota vīzijas 18.12.2014. 11:57:26
bērnudārzu audz. Z-Svētku prēmijas Rīgā samaksātas, skolotājiem- 0
1) Ja nepiešķirs pedagogu jaunā darba samaksas modeļa ieviešanai nepieciešamos 12 miljonus un naudas nebūs, kāpēc visām skolām pēc jaungada jāsāk aprobēt jaunais skolotāju algu modelis??? 2) Terminētos darba līgumus skolu direktoriem! Ieguvums būtu, pirmkārt, pārmaiņu un mērķtiecīgas attīstības iespējamība visās skolās, arī tajās mācību iestādēs, kurās pašlaik vadības darbībai raksturīga rutīna un neticība skolas nākotnei. Otrkārt, rastos iespēja, savlaicīgi izvirzot skaidrus mērķus un veicinot skolas attīstību, paglābt to no likvidācijas, nespējas konkurēt u. tml. Treškārt, amata pretendentu konkursi kļūtu patiešām par konkursiem, proti, ar ievērojamu pretendentu skaitu un skaidrām kompetences prasībām. Par skolas direktoru strādātu motivēts vadītājs, kurš ne vien izvirza skolas attīstības mērķus, bet arī spēj motivēt skolotājus, skolēnus un vecākus tos sasniegt.
Streikojot jāprasa cilvēka cienīgu,konkurēt spējīgu algu!
Galvenais, ka Saeima regulāri SEV piešķir prēmijām, atbalstam, kompensācijām, "pieredzes apmaiņas" braucieniem, tērpiem, banketiem, atlaides pusdienām, zelta podiem un elegantām automašīnām.
Nu, vismaz šim mūs jau sagatavoja. :D jau vairākas dienas ziņoja, ka neatbalsta, neatbalsta, neatbalsta... Nu, labi, mēs arī neatbalstīsim un streikosim!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.