Lietotājvārds
Parole
Vai skolu direktoriem, vietniekiem, u.c. pedagogiem, kam šobrīd ir 40 stundu darba nedēļa, arī tiks noteikta 36 stundu darba nedēļa? Un kas notiks ar atvaļinājumu?
Un vecāku dienas, vecāku sapulces, skolēnu pasākumi , ekskursijas utt. aiziet uz neatgriešanos!!!
Skolotāji kā vienmēr idiotu lomā.
Es par! Bet ar vienu nosacījumu. Pēc plkst 17.00 neatbildēšu uz vecāku telefona zvaniem, un skolēnu domrakstus (vidusskolā apjoms 400 vārdu) labošu vai veselu mēnesi, nu, cik dienā noteiktajās darba stundās paspēšu, tik paspēšu. Vairs nekādas sēdēšanas līdz pusnaktij!
Kāpēc jāveido 36 stundu darba nedēļa, jo pilnai slodzei būtu jābūt 40 stundas nedēļā? Kā liecina oficiāli pieejamie Centrālās Statistikas Pārvaldes dati, 2014.gada otrajā ceturksnī vidējā bruto darba samaksa Latvijā ir 762 eiro.
Bet reāli alga samazināsies. Ja tagad slodze ir 400€, tad par 40 stundām, ieskaitot papildus darbus, iznāk teju 800, bet jaunajā modelī sola ap 600.
40 h darba nedēļa!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.