Lietotājvārds
Parole
Būtu jau labi, ja pie burkāniem un āboliem piepulcētos arī citi augļi. Un vēl... augļus un dārzeņus dod skolēniem, bet no skolotājiem prasa novadītus pasākumus/ nu jau kuro gadu!!!/ , jo ir atskaites, atskaites, atskaites...
Mūsu skolā bija gandrīz visi nosauktie augļi, dārzeņi. Laikam tikai kolrābji iztrūka. Viss bija super! Pusbumbieris- bet augļi tak ir uz svara!
Arī mana skola piedalījās šajā projektā. No nosauktajiem produktiem bija pieejami tikai burkāni & āboli.. KUR BIJA LIELOGU DZĒRVENES, KĀPOSTI, KOLRĀBJI, BUMBIERI UN KĀĻI?
Rīdiniecei 19.04.2016. 20:42:25
Man ir nofotografēts materiāls, kur āboli samesti pie skolas esošo dārziņu ūdens baļļā.Arī tā rīkojas ar nodokļu maksātāju naudu.
manīju klasē ābolus. Neviens neēda, jo pilnīgi zaļi!!! Nu nebija tie vietējie :(
Huiņas tur blet. Āboli pussapuvuši, ej un zini, kur pabijuši, burkāni dzelteni, brīžiem pat zaļi, nesagražumami un pretīgi. Nezinu kā citur.
Par to aptauju vispār negribu izteikties, ar kādām tiesībām Bior ar to uzbāžas, jo tur ir diezgan daudz privātas informācijas un, ja reiz esam pateikuši-NĒ, tad, kāpēc vēlreiz dod šīs anketas bērniem.???? Esmu ļoti neapmierināta!!!!
Bieži vien ejot mājās, gar ceļmalu redzu izmestus burkānus vai ābolus. Kā arī bieži uz cilvēku ir paredzēta tikai ābola pusīte un kad augļi tiek izdalīti, šīs ābolu pusītes jau ir brūnas. Arī augļu kvalitāte ir apšaubāma.. Diemžēl nav pozitīva piemēra, ar ko dalīties.
Ļoti brīnišķīgi, ka ir šāda programma Skolas auglis. Bērni labprāt pēc pusdienām mielojas ar kādu ābolu vai bumbieri, jo līdz mājām ceļš tāls, it sevišķi lauku bērniem, kuri gaida skolēnu autobusus. Atbraucot mājās arī neviens vēl nesagaida ar vakariņām, jo vecāki pārrodas ap 18:00. Superīga programma!
Mazas, mazas tās paciņas. Bet tāpat ļoti jauki. Daudzi skolēni, kuriem nav daudz naudiņas našķietm un pusdienām, ļoti novērtē. Paldies.
Aptauja ir viens, realitāte - kas cits. Te drīzāk vajadzēja ar novērojumiem strādāt vai ko līdzīgu.
Rīdziniece 19.04.2016. 09:53:32
Kas ir tās mistiskās skolas?! Visu laiku kaut kur cirkulē baumas, ka piešķirtos augļus un dārzeņus kaut kur nevajadzīgus nomētā utt., bet nekad konkrēti ne no viena kolēģa to neesmu dzirdējusi! VIenmēr visi stāsta, ka viņu skolā augļi pazūd acu mirklī un skolēni tos patiešām noēd. Būsim pateicīgāki varbūt?! Nu neticu, ka tiešām kaut kur skolās mētājās šie ēdieni un NEvienam nav vajadzīgi.
Ir skolas, kur negribētie augļi un dārzeņi tāpat arī palika mētājamies skolā...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.