Lietotājvārds
Parole
Atbildīgais 16.02.2017. 23:28:42
Mans bērns pietiekami atbildīgs , bija sajūsmā par Ēnu dienā iegūto. Ir, kas basto tāpat, nevajag nekāda baigā iegansta. Tādiem nepalīdzēs nekas (māte barotāja lai saņemās- tāds būs jābaro dikti ilgi).
Skolēni ēno, jo uz stundām nav jāiet :)
Ņemot vērā, ka izglītības programmas nav tendētas profesijas izvēlē (izņemot kaut kādas tantes parunāšanu 1X mēnesī par karjeru labākajā gadījumā), Ēnu dienas - vienkārši ideāls paņēmiens kā bērnam likt domāt par savu nākotni. Mācību gada laikā Ēnu dienas varētu būt vairāk, piemēram 4 vienā gada laikā. Varētu piešķirt apbalvojumu tam, kas iedzīvināja Ēnu dienas Latvijā.
Es gribēju ēnot propagandas ministru.
#WunderLatvia
a čo radio diktori? tv nav interesantāk?
"..samazinās tendence ēnot tikai augsta līmeņa vadītājus.." Kā gan citādi, ja tikai dažus no tiem daudzajiem tūkstošiem pieņem. Bērni iemācās būt reāli - "labāk zīle rokā, nekā mednis kokā".
Es tikai IT prakses laikā pirmo reizi ieraudzīju, cik cieši programmētāja darbs saistīts ar citiem uzņēmuma darbiniekiem.
Jaunietis, kurš vēlas kļūt par programmētāju, grib redzēt ne jau tik daudz aizraujošu ikdienu, lai viņu izklaidē, bet hands - on darba specifiku.
Kāda interese var būt ēnot programmētājus... Tas ir darbs, kas ir aizraujošs varbūt pašam, bet ne jau visu dienu no malas skatoties otra ekrānā. ārstu ēnošanu gan saprotu, ja interesē medicīna - uzreiz var visu praktisko pusi iepazīt.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
5+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.