Lietotājvārds
Parole
Atbilde tam, kas jautāja. Teicu, ka 80% no tiem maniem skolēniem (kādiem 20), saņem godalgas. 80% no 20 =16.
jautājums skolotājai 23.10.2015. 23:23:40
Kurā skolā jūs strādājat? 80% godalgu rīgā saņem tikai pirma ģimnāzija, ja runa iet par nopietnām olimpiādēm, bet jūs pieminejat, ka stradajat skolā.
pilnīgi nepiekrītu!! Es bez jebkādas samaksas olimpiāžu sezonas laikā sēžu ar saviem skolēniem ārpus stundām, gatavojot viņus olimpiādei un rezultāti neizpaliek. Manas skolas skolēniem Rīgas olimpiādē ir 80% godalgu no tiem bērniem, kas piedalās, bet valstī - 30%. Un ir žēl, ja tas bērns pēc tam iestājas ģimnāzijā, kur vairs neviens ar viņu papildus nestrādā un viņš vai nu nepiedalās olimpiādēs, vai saņem nulles.
По моим наблюдениям, родители платят деньги репетиторам или готовят сами. Никто бесплатно работать не будет. Ну,раз- два учитель может проконсультировать, или может быть кружок организован, за который учитель получает зарплату. Но основная подготовка ложится на плечи ученика и его родителей. Если у меня ребенок занимает хорошие места на латвийских олимпиадах, то это заслуга моя и его, но не учителей.
Nav saprotams pēc kādiem kritērijiem noteikts prēmiju apmērs, par līdzīgām vietām starptautiskā olimpiādē tik dažādas summas. Skolotājiem paredzētās prēmijas ir niecīgas. Interesanti, kas šos aprēķinus ir veicis?
Arī nesaprotu- kādēļ skolotājam 10 reizes mazāka prēmija, nekā skolēnam? Labi, audzēknis gatavojas arī patstāvīgi, tomēr cik stundas darbojies skolotājs, gatavojot speciālus uzdevumus, papildus apmācot, piesakot dažādiem konkursiem?? Un prēmijā vien ap 100eiro!
Un kur tad paliek ģeogrāfijas olimpiādē iegūtās vietas? Un vispār, kāpēc prēmija tik dažādas?
Prēmijas smieklīgi mazas gan skolēniem gan skolotājiem
Mani tikai interesē - kad uztapa šis rīkojums? :) Kā "labais darbs" un "kompensācija", kad skolotāji pieteica streiku, ka nav adekvāti skolotājiem maksāt EUR 400 par slodzi?? :D :D bet par tēmu - jā - bērns tiešām šai situācijā tomēr ir reālais darītājs, stimuls ir forši, bet nu - sagatavošana, manam prātam, aizņemtu salīdzinoši vismaz 50% naudas izteiksmē... interesanti būtu redzēt to metodoloģiju un apsvērumus - kāpēc šāda proporcija... :)
Prēmijas par sasniegumiem un darbu. Ne par ko citu 22.10.2015. 22:26:18
Skolēni, kas piedalās starptautiskajās olimpiādēs ļoti rēti saņem zināšanas no skolotājiem. Ir rēti izņemumi kā, piemēram, Sergejs Melniks, kas gadrīz veltīja dzīvi olimpiāžu programmēšanai. Kā redzam, viņa prēmija ir pietiekama.
Jā, trūkst vārdu par skolotāju motivēšanu...skolniekiem prēmijas pāri tūkstotim, bet skolotājam kāds simtiņš... Tāda šobrīd ir skolotāju vērtība- nekāda...
Pedagogiem gan prēmijas "MoTIVĒJOŠAS" - lielai daļai drusku virs 100.
... un tās būtu vienīgās olimpiādes? ... interesanti būtu redzēt metodiku - kā aprēķina nopelnus un kuriem to rēķina? ...
Interesanti, kā aprēķināts? Par kādiem godiem vienam pasniedzējam mazliet vairāk par simtu, citam - pie 2 tūkst?
Opā, prāvas summiņas - vienam censonim līdz divām štukām!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
4-1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.