Lietotājvārds
Parole
Nav vien iztikas dēļ! Tie, kas ir ar spējam virs vidēja, tiek arzemēs pieņemti, izjūt tur tik pozitīvo ētisko vidi arī no profesoru puses un pašrealizācijas iespējas, ka paliek tur uz kādu laiku. Tieši viņi kadreiz spēs pacelt Latvijas līmeni tiesiskuma, ētikas, brīvpratīgas atbildības ziņā, atgriežoties, vai kaut lasot šeit lekcijas un organizējot citas sadarbības programas, tadējādi daloties ar iegūtu jaunu pieredzi!
manuprāt, studējot ārzemēs, students tikai iegūst pat tad, ja izvēlētā augstskola nav diez cik laba pirmkāt, studenti kā cilvēki kļūst patstāvīgāki, jo nav blakām mammas vai tēta, kas varētu palīdzēt, iemācās plānot izdevumus otrkārt, students redz citus valsts pārvaldīšanas modeļus un iepazīstas ar citas valsts kultūru treškārt, students uzlabo svešvalodas zināšans vai pat iegūst vēl kādu svešvalodu tādā līmenī, cik pats ir bijis uzņēmīgs iegūt ceturtkārt, studenta diploms ir vairāk konvertējams pasaulē un pilnīgi atbilstošs attiecīgajā valstī mīnuss ir nostaļģija pēc mājām un Latvijā nepieciešamo korporatīvo saišu trūkums
Te ir runa nevis par ārzemēs strādājošajiem, bet tiem, kas studē ārzemēs, lai iegūtu jaunu pieredzi un pēc tam atgrieztos Latvijā strādāt.
Es palugshu nerunaat manaa vaardaa!
Un visi tie, kuri dodas studēt uz ārzemē un pēc tam vēl dzīvo ārzemēs, jo tur ir darbs- nu nav viņi laimīgi, nav. Tikai liek priecīgas bildes, zīmējās, tas arī viss. Bet patiesībā saknes viņiem ir šeit, tikai grūti atzīt zaudētāja pozīciju.
tas tikai pierāda to, ka jaunieši neredz citu iespēju, kā doties ārpus Latvijas. Ne jau aiz prieka viņi to dara, bet neredz citu izeju, lai normāli nopelnītu iztiku.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.