Lietotājvārds
Parole
Tā arī netapa skaidrs,kādā sakarā. Un kādā sakarā piesaukts civildienests un valsts dienests- vai skolotāji gluži nemanot būtu ieskaitīti valsts dienesta ierēdņu/darinieku statusā?
Kur pa durvīm ienāk nabadzība, tur pa logu izlido mīlestība. Arī Latvijā
Manuprāt "nevainojama reputācija" priekš izgl. vadītājiem būtu pat ļoti labs kritērijs.....un vēlams vispār, lai tas attiektos uz vadītāja ģimeni kopumā. Savādāk es neizprotu kā vadītājs, kuram bērni ir ar kriminālām sodāmībām, var vadīt izglītības iestādi..... ja jau netiek galā ar saviem bērniem, tad nav ko laist vadīt svešus bērnus!
Kādreiz bija tāda luga "Es jūs piespiedīšu mīlēt Raini!". Luga ta luga- bet virsraksts labs!
sk. Andris G., pers.kods 060564- ..... 20.06.2015. 12:34:07
18.06. pieņemtajā likuma redakcijā ir uzlikts pienākums būt uzticīgam Latvijai un Satversmei- ne mazāko iebildumu.Tomēr nevienā 1922.g. pieņemtās konstitūcijas pantā nav rakstīts par uzticību pašam pamatlikumam, to var izlobīt tikai no 2014.g. klāt piekabinātās preambulas. Es cienu Latvijas vēsturi, kultūru, lepojos ar tautiešu paveikto. Tādā ziņā leģitimitāte izveidojusies dabīgā ceļā manā un sabiedrības lielākās daļas apziņā. Bet vai tu drīksti būt uzticīgs pārkāpums piesegšanai,noslāņošanās neievērošanai, valsts nozagšanai, cilvēku pazemošanai, diktāta uzspiešanai,partejiskai nevis valstiskai pieejai, atkailinātai demagoģijai, mēdiju atkarībai, jaunu iemauktu izgudrošanai, redzamu ekonomisko likumsakarību ignorēšanai un mākslīgu dogmu atbalstīšanai. Kura tad ir Īstā LATVIJA ?
Valsts nav ministri, parlaments. Tie esam mēs, kas strādā, rada darba vietas, dzīvojam šajā teritorijā. Bet daži homoseksuāļi ir iedomājušies, ka lojāls pret valsti nozīmē būt lojālam pret pārvaldes institūcijām. Murgs!!!
demokrātija? 19.06.2015. 19:41:31
Vislabāk būtu, ka varētu būt dokumentāli apliecināts ārietis. Sameklējot visus pāris gados pieņemtās normas un notikumus, kaut kā viss asociējas ar 30 gadiem, Vāciju.
nu ja, kad ministrs uzbrauc sievietei reibumiņā un viņu vēl salamā, tas ir lojāli un neievainojami!
sk. Andris G. 19.06.2015. 15:48:43
leģitimitāti nevar izveidot mākslīgi, t.i., ne uzspiest , ne nopirkt
pat Dž. Orvels pamodās...
uzticīgi, lojāli ir tikai suņi, es varu būt tikai tolerants- iecietīgs īpaši pret apkārt redzamo haosu un neiecietību pret indivīdu. Valsts agonijas pazīmes īpaši pastiprina parlamenta pieņemtais likums DIKTĀTA stilā pavasara sesijas pēdējā sēdē, sākoties pedagogu atvaļinājumiem. Cieņa rodas dabiskā veida bez pavēlēm no augšas, bet līdz lojalitātei patreizējā presingā- kā līdz Jupiteram. Interesanti, kā tieši mērīs, pēc kādiem kritērijiem birokrātīja mūs vērtēs. Esmu latvietis latviešu skolā, bet cilvēks nav sulainis- tā valsts savam rokām var likvidēt vispirms sabiedrības patriotismu, pēc tam pati sevi. Kurš ģēnijs ir likumprojekta redakcijas autors? KAUNS balsotājiem
bijusī učene 19.06.2015. 13:19:43
Un cik valsts ir lojāla pret skolotājiem? Cik var ļaut ņirgāties un pazemot skolotājus? Priecājos, ka uz mani tas vairs neattiecās!
saeimai un ministru kabinetam 19.06.2015. 12:40:26
Jūs man nepavēlēsiet, ko un kā man domāt un darīt! Izpildiet paši savus solijumus!
Bet Saeimas deputāti var būt arī nelojāli?! 19.06.2015. 11:50:18
Pirms vairākiem gadiem skolotāji bija ierēdņu statusā. Lai nevajadzētu viņiem celt algu līdz ar ierēdņu algām, skolotājus atsaistīja no ierēdņu statusa. Bet algu noteica sasaistē ar valsts vidējo algu. Pēc brīža, lai nevajadzētu skolotājiem celt algu, viņus atsaistīja no valsts vidējās algas un palaida "brīvā plūdumā". Tagad brīvajam plūdumam" tiek piemērotas stingras politiskas, ētiskas un visu iespējamo veidu normas, kontroles utt. Kur ej, valsts? Tev tiešām ir vienaldzīgs tavs liktenis? Jaunie uz skolu nenāk. Un nenāks. Tikai izslavētās "iespējamās misijas" darboņi ar dubultalgu pamāžojas ik pa 2 gadiem...
Bet Saeimas deputāti var būt arī nelojāli?! 19.06.2015. 11:45:16
Tātad divas mērauklas?
Visi skolotāji, kas īd par to ka aldziņa maza, slodze nesamērīga, pensija par ilgu jāgaida (ja tāda vispār viņiem maz būs), sola streikot, protestēt u.t.t. ir nelojāli šai valstij. Tā, ka turpmāk muti ciet, ja esi skolotājs.
Es domāju, politiķiem tas gan jau ir sen noteikts.;)
Man liekas, vispirms vajadzētu sākt ar politiķiem pašiem? :)
Darīt nav ko 19.06.2015. 09:58:25
Brīnišķīgi! JO tik daudz skolotāju izrādījušies īsti kangari un nodevēji, vai ne?? Tas pilnīgi jāatrunā likumā un AR STEIGU!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
3-3=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.