Lietotājvārds
Parole
Vai tad līdz šim skolā mācījā ptrettikumiskas lietas?Ko vāvuļojiet un novirziet sabiedrības uzmanību no ,,degošām" problēmām kā pedagogu algas nodrošināšanu atbilstoši ieguldītajam darbam!
vai gimene arī piedalās sava bērna audzināšanā, ja visu ar likumu grib tikai skolā?
neticat pēdējam, ieejiet Goglē un sameklējiet zem nosaukuma Kult.darbin.piedalās praidā. Uzreiz atradīsiet!
Jā, jā, jā...bet mūsu kultūras darbinieciņi skrēja un paši piedalījās Praidā!!! BRAVO !!!
Prātīgajai 21.06.2015. 16:11:21
Piedodiet, bet tikumību audzina ģimenē, nevis kopīgi sēžot klasē un moralizējot to, ko viena tante/onkulis izdomājuši it kā visas tautas labā! Nesmīdiniet !!! ! Tā kā rokas nost no manas ģimenes! Skolā jāmāca matem., latv.val. utt, ja ķersies klāt un skalos smadzenes maniem bērniem par to, kas ir/nav tikumiski - dabūs pa p...u !
Laba atbilde praidam Zīmīgi, ka vienā dienā. Eiropas funkcionāri Briselē neļāva praidu atcelt, lai gan lielākā daļa sabiedrības bija PRET. Vismaz deputāti darīja, ko varēja. malači, vēl dzīva sirdsapziņa, lai gan pašiem ar to tikumīgo dzīvi iet visādi...Bet vismaz no perversajiem pasargāsim jaunatni!
Nedomāju, ka būs kāds īpašs "tikumības priekšmets" skolā, kā te daži nezinātāji kliedz. Vienkārši skola ar šo likumu tiks pasargāta no geju ideju ievazāšanas mācību priekšmetos. Eiropā citviet jau māca pamēģināt seksu( !!) ar sava dzimuma pārstāvi, lai noskaidrotu savu orientāciju. Esmu par to, lai mūsu bērnus tādā veidā neskolo. Tādēļ esmu PAR tikumības normām, kas balstītas Latvijas likumdošanā.
ceru, ka valsts prezidentam pietiks spēka neparakstīt 18.06. absurdos izglītības likumus un iesniegt pārskatīšanai, vai arī Andrim jau viss vienalga- termiņa beigas strauju tuvojas
arī vecāks 20.06.2015. 18:32:35
Kategoriski nepieļaušu, ka maniem bērniem skolā Kāds/Kāda sāks skalot smadzenes! Rokas nost no mūsu ģimeņu pamatvērtībām! Viena tur zinies augšā izštukoja un tagad nu tik audzināsim visus pēc viena parauga, ne?? Varbūt vēl kaklautiņu apsiet, lai glītāk un uzreiz ierindā prom??? Stulbuma kalngals !
Priecājos ... 20.06.2015. 18:12:43
... no sirds priecājos lasīt dažu vecāku domas - mamma 19.06.2015. 10:50, tēvs 20.06.2015. 13:17. Tieši tā arī es kādreiz teicu. Lai māca manam bērnam lasīt, rēķināt, runāt svešvalodās, izprast fizikas un ķīmijas likumus u.t.t. Pamatvērtības dzīvē gribu viņam skaidrot ģimenē kopā ar vīru un vecvecākiem. Es neprasu, patiesībā kategoriski negribu, lai manu bērnu AUDZINA. Ar to lieliski tikām galā ģimenē. Ir pagājuši daudzi gadi, un viss ir lieliski. Ir izaudzis labs cilvēks ar labu izglītību. Tagad laiki mainījušies - viss jādara skolā? Šausmas! Kas sagaida manus mazbērnus?
Fakultatīvi, lūdzu ! Uzspiežot - manējie neapmeklēs ! Man nesagādās problēmu uzrakstīt skolas direktoram iesniegumu, ka esmu pret. Tikumību audzinam mēs ar sievu - vecāki un punkts!
būsim ne tikai lojāli, bet arī tikumiski, jo iepriekš mēs bijām savādāki, bet tagad mūs novēros, mēs labosimies un svingeru klubus skolās slēgsim un klausīsim kā deputāts Kaimiņš skaidro mumstikumiskās audzināšanas vadlīnijas
krimināllikums 19.06.2015. 16:56:51
Rītdienas Praids izskatās pēc klajas bērnu tiesību neievērošanas!
SC programma ir tikumīga vai netikumīga?
Tikums ir vispirms ĢIMENĒ!!! 19.06.2015. 11:57:21
No nepareizā gala sāk. Ar mācīšanu tikumu ieaudzinātr nevar. Tikai ar PIEMĒRU. Pirmsis un paliekošais piemērs bērnam ir pirmajos dzīves gados, kad izveidojas personība - ģimenē. Ja ģimenē nav parauga tikumīgai DARBĪBAI, UZVEDĪBAI, var mācīt pie kura gala grib - nekas nesanāks. Lieki iztērēts laiks būs šī fiktīvā stunda, lieki izmesta nauda, lai skolotāji apgūtu "vadlīnijas", lieki atņemtas stundas citiem, daudz vajadzīgākiem priekšmetiem, kas dzīvē noderēs un ļaus ātrāk aizbraukt uz civilizētu valsti, lai tur praksē mācītos tikumisku, valstisku domāšanu, ne klausītos vārdus, bet darbi...
Patiesībā ir daudz sliktāk 19.06.2015. 10:56:00
Māciet labāk bērniem nemocīt dzīvniekus, uzņemties atbildību par saviem mājdzīvniekiem, neizmest dzīvus kaķēnus konteineros, nebadināt un nesist suņus, nepozēt pie notriektām stirnām (un varbūt piebremzēt, nevis speciāli notriekt dzīvnieku). Ak, vai, cik daudz lielāks ļaunums ir pasaulē! Māciet nezagt! Māciet būt cilvēcīgiem, godīgiem un atbildīgiem! Bet ... kā lai to māca, ja apkāt šīs lietas notiek? Kā lai to māca skolā, ja ģimenē to nemāca? Ja sirds un godaprāts ir īstajā vietā, tad daudz kas sakārtojas pats no sevis. Taču tā nav. Un nekādi likumi to neatrisinās.
...interesanti gan...kas tas par kārtējo stulbumu????????????? Viss jānodrošina atkal skolai, tikai ne ģimenei!!!??? Kurš būs tas, kur noteiks, kas manā ģimenē ir vai nav tikumiski? Skolotāji? Murgs! Skolā jāmācās matemātiku utt...., nevis tikumība, atkal te maļ vienu un to pašu! Man varbūt nav pieņemami tas, ko kāds tagad maniem bērniem BORĒS ! Katram savs princips par to, kas ir vai nav tikumīgi! Totālākā atpalicība! Visus tagad pēc vienas latiņas taisīsim, visus vienādus, bez savām domām, interesēm utt...Riebjas jau te ienākt un ko lasīt. 2 ned. nebiju LV, tagad ienāku e-klasē, bet ko te redzu...tie paši murgi priekšā! Un tik deputātiņi tēlo, ka baigi strādā! HA !! "Tikumības kalngali" cilā pusgadu, gadu vienas un tās pašas tēmas! Ātrāk prom, ir jau tik tālu, ka šķērsojot robežu un atgriežoties mājās no ceļošanas, rodas vēlme griezt auto atpakaļ un neatgriezties! To vada DEBILI cilvēki! Piedodiet, bet cita apzīmējuma man nav !
Kur gan tagad ņems tos tikumības paraugus dzīvē? Vai tad ir kāds tīrs un balts?
Inga Strazdiņa 19.06.2015. 09:50:31
Pasakiet kaut vienu mīnusu (kas nav saistīts ar perversijām, lūdzu) šim likumam. :) Vai ģimene un tikums tiešām vairs nav vērtība?
VADLĪNIJAS..., KĀRTĪBA..., KRITĒRIJI... Lūdzu izstrādājiet! Nesaprotu kas no skolas tiek sagaidīts!!! Piekrītu Aijai.
Kā, tak praida nedēļa... Uzkarsa asinis tumsoņām, vajadzēja šādus sviestainus noteikumus pieņemt.
Kādā sakarā?! Sapratu, ka bija jau pieņemts atturēties no šiem absurdi tumsonīgajiem pieņēmumiem?!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.