Lietotājvārds
Parole
Kāpēc tie vecāki vienā laidā grib mācīt skolotājus, kā viņiem jāstrādā, bet negrib, ka viņu bērniem parāda un pamāca, ka var dzīvot citādāk, lai bērns laicīgi var pieņemt dzīvē svarīgus lēmumus pats? Kāpēc vecāki ir tik neaizskarami un vienmēr pareizi - viņiem vienmēr taisnība, visi pārējie ir ....
NEIZSLUDINĀT grozījumus, kas neko nedod!!! Mācīsim iecietību, līdzjūtību, empātiju... Mācīsim vērtības no bērnības ģimenē!!! Kur un no kā bērni dzird pirmos lamu vārdus, necenzētos izteicienus??? Pieņemsim dažādo! Neviens nav ne labāks ne liktāks par otru atkarībā no tā kāda ir viņa seksuālā orientācija... Ja ir notikusi "dabas" kļūda, pieņemsim, nenosodīsim neteiksim "fui!". Kāpēc "jāslēpjas skapī?" vai "jāiznāk no skapja?", ļausim cilvēkiem DZĪVOT! Pazīstu puisi, mācījās manā skolā, pieklājīgs, kārtīgs, ar cieņu pret līdzcilvēkiem, meitenes labākās draudzenes, nevienam zēnam neradīja nepatīkamas situācijas ar simpātiju izrādīšanu, pēc pilngadības pateica ka jūtas ne kā zēns, bet kā meitene... Paldies vecākiem kuri saprata, pieņēma, nenosodīja!
Ne jau bērni/pusaudži pie tā vainīgi. Vainīgi ir vecāki. Ir ģimenes, kurās valda visatļautība visās tās izpausmēs...ir ģimenes, kur tā nav. Jāstrostē ir vecāki šādos pasākumos, bet ja neņem pierē, tad pieaicināt kārtībsargus, jo tādi noteikti staigā pasākumos.! Būs kauns un nākamreiz sāks domāt, ka bez paša bērneļiem eksistē arī citi, kuri atnākuši atpūsties. Bet letiņi ir pieraduši stāvēt, brīnīties un gaidīt, kad kāds atnāks un aizrādīs, izdarīs, pateiks, utt... Kamēr paši muti vaļā neattaisīs - kārtības nebūs! Priecīgus svētkus! :-)
Inga, 45 g., skolotāja, mamma 22.06.2015. 12:00:27
Ziniet, kaut kas ar to tikumisko audzināšanu ģimenēs tomēr nav kārtībā. Biju uz brīvdabas izrādi, sīkie joņo teju pa skatuvi, maisās aktieriem pa kājām, aiztiek rekvizītus... Kaut viens vecāks iejauktos! Nekā - it kā sīkie būtu vieni uz izrādi atnākuši. Pat tad, kad darbiniece sīkos divreiz maigi un pieklājīgi palūdza aiziet, tas bija uz īsu brīdi. Laikam veca esmu palikusi, bet es saviem bērniem tiešām neļāvu tā darīt. Nemāca šobrīd vecāki bērnus ievērot elementārus uzvedības noteikumus sabiedrībā, kāda tur tikumiskā audzināšana. Tiesa, gan, es kā skolotāja arī tur maz varēšu darīt. Iedomājieties, sākšu 15-gadīgām seksuāli pieredzējušām jaunuvēm ar brunci līdz pusdibenam stāstīt, ka jāglabā sava tikumība... Nosmies. Viņām seksuālā pieredze lielāka kā man, kas visu mūžu ar vienu vīru nodzīvojusi un vecmodīgā kārtā nevainību tik pēc kāzām zaudējusi..
IZM un Saeima ir nenovērtējami stulbas. Tādi direktori tiek likti amatos. Nu , riebjas.
Stepaņenko k-dzes murgainos izgudrojumus! Es viņas ģimeni lieku mierā, nemācu kas ir vai nav tikumiski ! Tad nu lūdzu, rokas nost arī no manas ģimenes! Lai saved kārtībā šo nožēlojamo valsti, izglītības sistēmu kā tādu, kura ir zem katras kritikas! Jeb, mums valstī viss kārtībā??? :-DDD
Mamma-> vecākam 21.06.2015. 15:34:39
Kādus murgus? Tikumīgos vai netikumīgos? :)
Stepaņenko k-dzei 20.06.2015. 18:35:23
Es jūsu bērnus mācu, Jūs mācu, kā būtu jādzīvo! Nelieniet manā ģimenē! Rokas nost!
Manējie bērni šādus murgus nemācīsies. Kategoriski nepieļaušu, ja vajadzēs-tad neapmeklēs!
spolītis kā vienmēr pa tukšo, kautkā jau nauda jāatstrādā
Kāds no Spolīša kritizētājiem vispār ir izlasījis viņa argumentus? Piemēram, to, ka grozījumi būs pretrunā cenzūras aizliegumam, ka tie ļaus propagandēt vienus konkrētus uzskatus, bet aizliegs citus? Mums vajag jaunas tiesas prāvas Eiropas Cilvēktiesību tiesā? Stepaņenko & co, acīmredzot, to vien gaida! Var redzēt, cik viņa pati lojāla Latvijas valstij... Vai vienkārši stulba, ja reiz ātras popularitātes dēļ gatava uz tik apšaubāmiem gājieniem. Vai kāds par tādu Stepaņenko vispār bija dzirdējis pirms visa šī absurda?
Tikumībai (vai, kā daudziem nepatīk šis jēdziens!) skolā jābūt. Bērna nenobriedušajā prātā var saliet tik daudz amorālu muļķību, tas būtu jāsargā, cik ilgi iespējams. Tikai jautājums- kā šo tikumību, kas ir tik grūti definējams jēdziens, sargāt un mācīt? Kā to izdarīt viskorektāk?
Spolītim un Antrai absolūta taisnība.
Protams, par to var arī pasmieties. Bet patiesībā ne daudziem deputātiem ir tādas "iekšas", lai tomēr iestātos pret šiem absurdajiem noteikumiem. Paldies vismaz Spolītim.
Šis gan ir numurs!! Haha, pats sastrādā nelāgas lietas, pļēgurojot vada auto, bet, protams, ka viņš raustīsies no tikumības likumiem. :D :D :D

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.