Lietotājvārds
Parole
Patīk programma, kā mainīt - nevis mainīt situāciju valstī, bet mainīt jauniešu attieksmi pret sitāciju, tas nozīmē, ka jaunieši jāpārliecina, ka pašvaldības un valdība ir labas; ka visu mūžu jāmācās, lai kaut kā noturētos virs ūdens; ka valstij tās cilvēki nerūp, bet ka tas ir normāli utt.?! Lai veicas!
Ir labi tur, kur tev ir darbs, ģimene un tu esi aizsargāts!!! Mūsu Dzimtene nevar man piedāvāt ne labu atalgojumu, ne normālu darbu, ne iespēju nodrošināt ģimeni :((((((((
Redz, atkal jau sieviešu un vīriešu skaits ir izlīdzinājies! Tas briesmīgais robs vīriešu sektorā ir aizaudzis, cik labi!
Es gan ticu, ka atgriezīsies. Visiem jaunajiem jau gribas pieredzi, apskatīt pasauli.... Agri vai vēlu tāpat saprot, ka dzimtenē ir vislabāk, vienalga, lai arī kāda tā būtu. Tas ir zinātniski pierādīts, ka vislabāk jūties tur, kur izaugi, tajā vietā vienmēr jutīsies kā mājās.
Pragmatiski skatoties 12.08.2014. 14:39:32
...tieši tāpēc arī nebūs, kas mums maksās pensijas.
Jaunieši, nebrauciet prom! Izmācieties un brauciet atpakaļ! Jūs mums noderēsiet tepat! Nekur citur laimes tāpat nebūs, pajautājiet Sprīdītim!

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
9+6=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.