Lietotājvārds
Parole
Nenormāli objektīvs pētījums - aptaujāta viena 10.klases skolniece... Arī es ar savu dēlu - 10.klases ģimnāzistu aprunājos par šo, tad nu, lūk, viņš atbildēja, ka nav nepieciešams runāt un publiski apspriest tēmas, par kurām jauniešiem ir dažādi viedokļi. Tas jāatstāj katra paša (ģimenes) ziņā. Un vēl, par rupjībām un tikumību - gan dēls, gan meita (nu jau studente) norādīja, ka 10.klases literatūras grāmatā ietvertie atsevišķie prozas izvilkumi izraisījuši tikai un vienīgi nepatiku un riebumu, piemēram, par karsto urinēšanu... Tā tikai vēl trūka, ka jau tā pietiekoši aizņemtam jaunietim papildus nedēļā tiktu piesviesta vēl viena "mācību" stunda! Varbūt vēl arī tiks vērtēts viedoklis par to, vai bļ.d lietošana un divu vīriešu kopošanās ir atzīstama par gana labu? Liecieties reiz mierā ar savu kārtējo uzpūsto problēmu un ļaujiet bērniem normāli dzīvot!
Vai būtu tikumīgi klases audzināšanā apmeklēt latviešu filmu "Romeo un Džuljeta"? Manuprāt, ļoti veiksmīgs darbs un tieši jauniešiem... Bet ko klases audzinātājam darīt ar tikumību?
Tieši tā!
pilnīgi piekrītu
jjvfnvfdjvijgfibofbjig
Pasūtījuma raksts. Par ģimenes lietām un pamatoti pret seksualizāciju praktiski neko neņem, bet lobētāji vienmēr varēs runāt par abortiem, tiesībām un tabu tēmām bēbīšiem radio un itvisur. Naudiņu iedos nevasltiskās organizācijas kuras smeļas Ziemeļeiropas perversajās organizācijās. Reāli likums paredzēts nevis pret dažām tēmām bet pret seksualizāciju, perversizāciju un samaitāšanu. Nu ko vai vajag bērnudārzos māci't gejismu? Tas būs nākošais solis.
Ir starpība - zināt lamuvārdus, vai tos lietot. Šos vārdus zin visi, bet pašlaik veidojas absurda situācija, ka uzrodas kāda itkā "skolotāja", kas dedz zaļo gaismu to lietošanai ne tikai ikdienas, bet arī literārajā valodā, Nē, nu pretīgi - Ir daudzas nepareizas lietas, kas notiek apkārt. Jā, notiek zādzības, slepkavības, rupja lamāšanās, porno. Bet tā patiešām nav norma. Skolas uzdevums nav un nevar būt - cīnīties par tā visa legalizēšanu.
1) Es nevēlos, lai ar maniem bērniem runā par sarežģītām tēmām, jo neesmu vēl redzējusi / dzirdējusi nevienu skolotāju, kas to izdarītu tā kā es to pati varu kā vecāks. 2) Neka neesmu lietojusi lamu vārdus... lai gan apkārt tie tika gan lietoti, tāpēc ir pārspīlēti runāt par to, ka "visi tos tāpat lietot". 3) Varbūt parādīsim skolās tagad arī Greja nokrāsas, kas patiesībā seksuālo dzīvi parāda sagrozītā veidā un sagroza jauniešiem galvu.
Padlaikos jaunaas gjimenes biha nodroshinaatas ar BD un dziivesvietu. Tagad jaunaas gjimenes galus nevar savilkt kopaa,jo nodokli nodoklu galaa,jo jaauztur 100 liekeezhi...kaadi beerni 2-os naktii? :-))))) Knapi prezhiem sanaak-paskataties,cik tie maksaa....:-)))))) Juus ko!
Pulciņa "Iepazīsti sevi" nodarbībās var piedalīties arī zēni.
Izglītības sistēma Pa....ā, bet te tik maļ un maļ vienu un to pašu! Valstī problēmu nav ko risināt Izglītības jomā??? Grāmatas un mācību materiāli aizvēsturiski, skolotāji pārmocīti, jaunie uz skolu nenāk un nenāks strādāt. Skolās sēž pārmocījušās pensijas vecuma skolotājas, kurām iznetere sen jau kā zudusi strādāt uz visiem 100%. Bet te tik pļāpā par kārtējo lietu, kas jārisina ģimenēs. Uz skolu iet mācīties priekšmetus. Dzīvesskolu apgūst dzīvē un tai gatavo vecāki! Punkts.
Es piem. nevēlos, lai ar maniem bērniem kāds no malas runā par Tabu tēmām. Kas vienam ir pieņemams - kādam citam nav! Tā ir mana ģimene, mani bērni un ar viņiem runāšu un runāju es, un, ja kāds uzspiedīs savu viedokli un piespiedu kārtā liks par ko diskutēt - būs problēmas! Nebūs tā, ka visus bērnus tagad veidosim pēc viena šablona un visiem borēs vienu un to vienīgi patiesību. Tie laiki ir pagājuši!
Maneejie vairaak soc.zin.neapmeklee. No taadas aizveesturiskas graamatas,ko tur lasa...paldies...mums nevajag. Pashi ar viiru tiekam galaa. Seezh stundaa un kaut ko knibinaas visi, zviedz,smiin...skolotaaja taada,ka skjiet,ka pati mucaa augusi un pa spundi barota. Taalaak no taadaam. Tas,protams neattiecas uz visiem skolotaajiem. Mums diemzheel nepaveicaas..
Vai tad skolā nav klases stunda (kas varētu būt arī dzīves stunda..) un sociālās zinības, kad par šīm lietām var un vajag runāt? Diemžēl mūsu mācību programmas ir pārāk orientētas uz zināšanu (faktu, teoriju, formulu, teorēmu, likumu utt), nevis reālu dzīvesprasmju apguvi, tādēļ rodas problēmas. Un pieļauju, ka skolotāji nevēlas par tabu tēmām diskutēt stundās, jo šie ir neērti jautājumi, kad, tos iztirzājot, skolēni var kļūt pārspīlēti emocionāli, pat rupji, izsmejoši un neiecietīgi viens pret otru.
Man ir aizdomas, ka seksa nebija nevis padlaikos, bet tā nav tagad. Vismaz vērojot dzimstības statistiku tāds iespaids rodas. Un saprātīgāki arī toreiz tie ļautiņi bija. Vismaz atšķīra propagandu no īstenības...
Apbrīnojami 19.10.2015. 08:18:10
Skolēni ir atklāti - pusdienās vēlas tikai čipsus ar kōlu. Un nekādu kompromisu.
Varbūt vairāk uzmanības pievērst matemātikai, ķīmijai, fizikai, utt. Bet pasaulskatu jāmācās no gadsimtus pārdzīvojušām mācībām. Kāpēc par jaunu jāgudro velosipēds?
Izskatas, ka drizak korana macibu ieviesis, neka tikumigas vertibas berniem un pusaudziem macis... Ar vertibam ari atshkiras islama kultura no rietumu pasaules visatļautības.
Protams, Diena pārstāvēs un pateiks "visu" skolenu viedokli. Viens ir zināt, piemēram, lamuvārdus un to nozīmi, bet pavisam kas cits ir tos lietot visur- kur vajag un kur nevajag. Neaizmirsisim, ka musdienas vispar jebkadas vertibas ir noniecinatas, vertiba shaja geju un visatlautibas laika ir tikai naudai, izvirtibai un visatlautibai. Kapec tad vispar likumus un vertibas vajag, tad jau lai dzivo anarhija!!!? Dievs, svētī Latviju!
skolēns007 18.10.2015. 18:50:49
Pilnībā piekrītu skolēniem!
Nu skumji, ka tā! Tā ir pieaugušo bezatbildība! Ja jau rīko tādu, tad visiem!
Manā skolā pulciņš "Iepazīsti sevi" atļauts tikai meitenēm.
Izlasiet rakstu, konkrēti to teikumu, ko vēlētos šīs meitenes. Rakstīts par atsevišķu mācību priekšmetu un minēts nosaukums, kā tas varētu saukties !!! Tas, protams, ka nenozīmē, ka tāds būs, bet vispirms pašam derētu visu izlasīt, un tikai tad citus te apsaukāt! VISSS !!!
Jūs tupi vai kā? 18.10.2015. 12:57:58
Neviens nerunā par MĀCĪBU PRIEKŠMETA tikumība ieviešanu!!!!!!! Tāds nav plānots. Ir runa par tikumības normu ievērošanu, lai neaizskartu arī bērnus, kas nāk no reliģiski konservatīvām ģimenēm un nepropagandētu lietas, kas pretrunā ar Satversmi. VISS.
Lai ar vecākiem arī runā par visu.
no viena grāvja otrā 17.10.2015. 20:07:54
Kas notiek! Skolā ir jāmāca atbilstoši mācību riekšmeti, nevis seksa mācība. Beidziet uzkraut skolām jaunu atbildību. Katra ģimene ir atbildīga par sava bērna audzināšanu un tikumību, nevis skolotāji. Sabiedrībai būtu jāsakārto atbildīgo institūciju pienākumi utt., tā kā tas ir ārzemēs. Ja bērns atļaujas vaļības, vecākiem par to jāatbild. Un skolotājiem ir jāievēro skolotāju ētikas kodekss. Palasiet! Interesanti!
Nu lūk, sākas!!!! Es tak teicu - man viedoklis nedrīkst būt, jo man ir jādomā kā Tev!!! Nenāk ne prātā!!! A kāpēc man jābūt atklātiem ar visiem uz šīs pasaules?! Kompleksi??? Tu izdari to, ko izdaru ES ikdienā! Man ir vecāki un man ir draugi, ar kuriem pļāpāju. Man nav ne mazākās vēlmes dalīties ar pārējiem klasē un ar skolotājiem. Otrkārt, man kā profesionālam sportistam šīm lietām nav laika, sēdēt un ko pļāpāt un klausīties citos. To vien daru, kā braukāju pa puspasauli, pa secenēm un krāju dzīves pieredzi. Un noteikti jau nu lielāku, kā sēžot klasē un klausoties, ko kāda tante domā. Lai viņa domā un stāsta-mani tas neinteresē, jo man ir savi senči, sava dzīve un savas domas. Kam interesē-lūdzu, sēžat un apmainaties ar viedokļiem. Tas nav priekš manis!
arī skolotāja 16.10.2015. 19:59:51
laukos, nelielajās pilsētiņās, visi viens otru pazīst, kāda tur aprunāšanās var sanākt, teiksim, par to pašu tikumību.
Es runāju atklāti, izsaku savu personisko viedokli, bet vienmēr uzsveru, ka - ja jūs to ieliksiet soctīklos, manu dzīves pieredzi vairs neatklāšu! Paldies, līdz šim ir bijis respect! Ja jūs zinātu, kā viņi klausās, ja es patiesi izsaku savu personisko viedokli, viņiem tas ir ļoti svarīgi! Ja kāds nosūdzētu, sen jau būtu izmesta no skolas!
Nuja>>skoleens 16.10.2015. 18:21:30
Puis, tev ir kompleksi! No sava viedokļa bail? Un skumji, kanenteresē citi cilvēki...
Protams, protams, ka šis ir Dienas raksts...Ar to viss ir pateikts. Kārtējā smadzeņu skalošana ES manierē.
open minded skolotāja 16.10.2015. 16:09:12
Skolotāji katru dienu, katru stundu veido diskusijas ar skolēniem. Vienmēr kādam tēma ir saistoša, kādam lieka, bet kādam vienīgā interese ir uzmanības piesaistīšana sev caur jezgu (diemžēl). Nebaidos ne no viena jautājuma, daudzos esmu kompetenta, pārējos noskaidroju pēc diskusijas... nebaidos paust personīgo viedokli... par galveno uzskatu - personīgo rīcību ikkatrā dzīves situācijā. Ja es rīkotos netikumīgi, es nevarētu skolēniem mēģināt iedvest kaut ko citu... un otrādi... bērni ir gudri un vērīgi... nemelojiet paši sev! Piekrītu skoleenam ;)
to--> atkal jau meklē problēmu 16.10.2015. 15:37:03
Ko tad jūs darāt tajā pulciņā "Iepazīsti pats sevi"?
meiteneem no raksta 16.10.2015. 15:29:01
Par ko izbriins? Ka neruna skolotaajas par intiimaam lietaam? Nerunaas arii,jo augushas PSRS laikaa,kad viss notika tumsaa un zem sedzinhas. Un jums vajag taadas dziivesskolitaajas,kuras uzspiezh to tikai savu vieniigo pareizo patiesiibu? Paskataties tak apkaart,kaada peleekaa pensijas vecuma masa seezh skolaas un bubina.. kaadas sarunas juus gribat? Ar ko? Ko var iemaaciit cilveeks,kas pats neko dziivee nav redzeejis,ka skolas 4-as sienas un minimalo algu :-))) un taadi ir lielaakaa dalja skolotaaju. Diemzheel. Sarkst un baalee..puush un elsh...taa nav vinju vaina...vinji vnk.taafi ir pataisiiti...un shobriid turpina zombeet arii juus un luek domaat visiem vienaafi. Es to nedariishu. Man ir savas domas un savs viedoklis,jo paldiesdievam man vecaaki nav augushi Lv un ta ir milziga atskiriba audzinasana ka tadaa. Atvainojos,ja kaadu aizskaru.
Te nav runa par morāli. Te ir runa par jauniešu tīšu maitāšanu. Masīvu gejisma un citu noviržu propagandu. Par kādu toleranci gribam runāt? Es uzskatu, ka homoseksualitāte ir grēks. Cits uzskatīs, ka nav. Tad paliksim katrs pie savām domām, nevis aizliegsim man teikt- grēks, bet tam citam- norma. Un to var pateikt vienīgi nobriedis, savu dzīves platformu atradis cilvēks. Bērniem var piepūst visādas pīlītes.
Skolēns izteica savas domas! Par ko mīnuss??? Nu? Tās ir viņa domas! Viņš domā tā un tās domas neviens neatņems. Punkts. Un tā, kā mums visiem ir jādomā vienādi, jo tā ir pieņemts skolā, valstī utt..,tad kāda jēga no diskusijām, kurās nedrīkst būt savu domu???
SKOLOTĀJIEM 16.10.2015. 14:59:15
Kārtējais raksts, ar kura palīdzību novērš sabiedrību no patiesajām Izglītības problēmām !!!!!!!!!
atkal jau meklē problēmu 16.10.2015. 14:43:40
Kur problēma??? Mūsu sk. piem. ir pulciņš" Iepazīsti sevi"! Viena daļa skolēnu apmeklē, kuriem tas liekas saistoši! Ko gaidāt? Uz priekšu arī citās skolās. Bet vot sēž te un murgo par papildus mācību priekšmetu! Totāls debilisms! Jums pieaugušajiem viss uz paplātes jānoliek un viss priekšā jāpasaka??? Pilnīgs murgs!
Tiekat galā ar galvenajiem mācību priekšmetiem,kuri klibo vājprātā. Kuri būs tie,kuri mācīs to dzīvesgudrību? Mūsu pārmocītie učuki,kuri saņem kapeikas? Lai Dies' nogrābstās. Valstī Izglītības sistēma tūlīt sabruks,bet te tik nodarbojas ar muļķībām..vecāki piedzemdē un palaiž.......sak' ej skolojies dzīves skolā, varbūt kāda tantīte ko iemācīs. Skumji.
Tik pat labi- varu aiziet pie psihologa...ar to atshkjiriibu, ka par to buus jaamaksaa...:-)))) tur vismaz buushu aci pret aci un neviens peec tam neteiks...re..re...tu domaa savaadaak...taa tak nedriikst.

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6-2=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.