Lietotājvārds
Parole

Pieaudzis pedagogu skaits

11.08.2014. 09:57
Kā nepieaugs pedagogu skaits, ja vienu pieskaita 2-4 reizes! ( vizuālā māksla, mūzika, bioloģija, fizika, svešvalodas ...).
no skolas > no citas skolas 11.08.2014. 16:29:35
Protams! Un tad es sausu muti varēšu skeptiski smīnošajiem, no skolas dzīves patālu esošajiem radiem un paziņām sķaidrot, ka man klasē tomēr vienlaikus jāstrādā ar 32, nevis 8-10 skolēniem. =)
Vispārizglītojošās dienas skolas...pašvaldību skolas...valsts skolas.... Kas tās katra ir?Par privātskolu viss ir skaidrs.:)
no citas skolas 11.08.2014. 11:11:33
Jāgaida nākamā "prieka vēsts" - skolēnu skaits uz vienu pedagogu Latvijā ...
Ir mazi meli un ir lieli meli, un vēl ir arī statistika. Pedagogu skaitam tiek pieskaitīti arī skolu psihologi, speciālie un sociālie pedagogi, logopēdi ... Jā, agrāk tik lielas nepieciešamības pēc šī atbalsta personāla nebija, jo nebija TIK daudz bērnu ar veselības vai sociāla rakstura problēmām. Labi vai slikti ? Aizdomas, ka tie skolotāji, kas ierobežotā stundu skaita dēļ skraida pa divām trim skolām, arī tiek pieskaitīti kopējam skaitam 2 un 3 reizes.
Un vispār ļoti interesanta tendence - kā tuvojas mācību gada sākums, tā IZM "atrod" šādus "izglītotai" sabiedrībai "acīs kodošus" rādījumus. Starp citu, vai uz šo brīdi viņiem nevajadzēja publicēt aprēķinus par jaunajiem skolotāju apmaksas modeļiem? Tas gan kaut kā aizmirsies.
Beidzot nāk jaunie pedagogi! Skolās taču joprojām trūkst skolotāju, nē?

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
8+4=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.