Lietotājvārds
Parole
Nu ja, es jau arī par to pašu - viens nopelna godīgi, otrs izdiedelē vai izkaro...:)
Skolēni, kuri pretendē uz augstiem vērtējumiem, ar šantāžu nenodarbojas. Viņiem ir cita domāšana un vērtību sistēma. Ar atzīmju diedelēšanu mēģina tikt cauri tie, kuriem ūdens mutē smeļas.
Ja kāds gribēs mācīties, tas arī mācīsies bez naudas motivācijas. Daži jaunieši un viņu vecāki spēs savas atzīmes izspiest no skolotāja pat ar šantāžas palīdzību. Ir dzirdēti gadījumi...
O, burvīgi! Prieks par Pilsrundāles vidusskolu!
Apsveicami, prieks par novada atbalstu!Padalos pieredzē-Pilsrundāles vidusskolā ar šo mācību gadu stipendija ir arī 9. klases skolēniem, vidusskolēni jau 3 gadus tiek finansiāli atbalstīti, stipendijas apmērs-no 20- 50 eiro, vidējais vērtējums no 6.5, nosacījumi stipendijas saņemšanai neatšķiras. Papildus- naudas prēmijas mācību gada beigās par sasniegumiem olimpiādēs, konkursos, sacensībās utt.(1.-3. vietas). Vidusskolas absolventi (1-3) izlaidumā saņem daktera Ozoliņa fonda stipendiju (vienreizēju)izglītības turpināšanai augstskolā. Prieks mācīties!
Eh, kaut manā skolā arī tā būtu...
OO, cik forši! :) Tie, kas tiešām labi mācīsies beidzot jūtīsies novērtēti. :) Citādāk dažreiz tāda sajūta, ka izcilnieki ir kaut kādi autsaideri.... Pārējiem skauž, ka viņi tik labi mācās, un gudrie jaunieši jūtas nedaudz izstumti, it kā tas būtu kaut kas bez maz vai slikts... Šis, manuprāt, palīdzēs. :)
Nu, nezinu, nezinu, vai tā būtu pareizā motivācija...

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+9=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.