Lietotājvārds
Parole
Žēl, ka nauda tiek izmantota tādiem tukšiem mērķiem. Tie, kas gribējuši - valsts valodu jau pārvalda sen un ir integrējušies.
Beidziet muļķoties un muļķot tos, kas jums maksā algu, jo jūsu kursos, labākajā gadījumā, būs 1-3 trešo valstu piederīgais no paredzētajiem 15-20 kursantiem, pārējie - mazākumtautību skolu pedagogi (Latvijas pilsoņi un arī diemžēl nepilsoņi) un sliktākajā gadījumā - arī tehniskie darbinieki. Bet nomierinieties - nevienu taču tas neinteresē, kur aiziet Eiropas naudiņa: jums aldziņa, viņiem apliecība, ka "atsēdējuš" jūsu kursos - miers mājās un visiem labs prāts. Un turpināsim runāt mātes Krievijas valodā!
Nekad nav par vēlu! ir cilvēki, kuri GRIB mācīties, kuri neieņem pozu un nedara par spīti. šiem cilvēkiem ir jāpalīdz un šādi kursi to dara!
Nu jau par vēlu. :)

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
6+1=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.