Lietotājvārds
Parole
Es uzskatu,ka brīvpusdienas būtu jāpiešķir visiem 1.-9.klases skolēniem,jo izglītība ir obligāta,tad būtu arī jānodrošina brīvpusdienas.Ja būtu brīvpusdienas ,tad arī skoēniem netiktu dota pusdienu nauda,ko viņi notērē neviss pusdienām,bet visādu "mēslu "iegādei.Ja skolēni jau no 1.klases ēd brīvpusdienas,tad viņi pierod pie tāda ēdiena un vēlāk nav problēmas ar kopgalda ēdiena ēšanu.Protams,ja to pēkšņi liek 5.klasē,tad skolēns jau ir pieradis ēst visādu drazu" un tad ir grūtu viņu piedabūt ēst normālu ēdienu.
Vieniem daudz, citiem nekā... 13.08.2014. 10:38:38
Protams - tas ir apsveicami, ka ir rasta šāda iespēja, tikai nezin kāpēc vienmēr visi labumi tiek vieniem un tiem pašiem..., jo pārējiem nebija, nav un nebūs... Iesaku brīvpusdienas piešķirt 1., 2. klasei un 5., 6., klasei, lai tie, kuri divus gadus jau bija atbrīvoti no maksāšanas tagad maksā..., lai būtu vismaz kaut kāds godīgums pret bērnu vecākiem!!! Protams ir risinājums - palikt uz otro gadu vai paņemt akadēmisko, tad brīvpusdienas būs pieejamas visu laiku...
Vispirms lai vecāki iemāca ēst normālu ēdienu, citādi 'ēdiens tiks izpurgāts un nonāks atkritumos. Tas no pieredzes- bērni praktiski neēd skolas pusdienas, Sevišķi tas attiecas uz salātiem , zupām , zivīm.Tā tomēr ir vecāku nodokļu nauda.
bijušais skolotājs 12.08.2014. 19:40:29
labas ziņas
Jauki! Brīnišķīgi būtu ja visiem 1.-9. klašu skolēniem būtu brīvpusdienas. Tā varētu skolēniem izveidot sabalansēta un veselīga uztura ēšanas paradumus.
Diemžēl mani bērni aug ātrāk.... Viņiem nospīdēja tikai primajās klasēs.
Brīnišķīgi! Nākamgad 4.klasēm un tā pa vienai klasei katru gadu. :))

Rakstīt komentāru

Lūdzu norādiet segvārdu!
Lūdzu ierakstiet komentāru!
2+5=
Kļūda!
Maksimālais komentāra garums ir 2000 zīmes. Portāla lietotājs atbild par saviem komentāriem, kas pievienoti rakstiem. E-klase aicina portāla lietotājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz naidu un diskrimināciju, kā arī iztikt bez rupjībām. E-klase patur tiesības komentārus nepublicēt vai dzēst.